Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
O konuda daha önce uzun uzun konuştuk. O tarz da oynarım ama açıp, 3 gün oynayıp, bir ay sonra bir üç gün daha oynarım tarzında. Oblivion'da da öyle yapmıştım, Morrowind'da da. Oblivion'u hatta hep sıkılarak oynamıştım ana görevin kazmalığından; Morrowind süper bir deneyimdi ama, ana görevi merakla oynayıp bitirmiş sonra evrende takılmıştım aylarca hatta yıllarca. Sanırım Skyrim'de ülkeyi demonlar istila ederken hırsızcılık oynamıyoruz? Öyle bir hava yok yani?
Sosyal ağlarda paylaş

ne istiyorsan onu yapıyorsun, evet ülkeyi ejderler istila ederken thieves guild ile uğraşabilirsin. morrowind main quest'i 2 yıl sonra bitirdim. oblivion'dakini 3 yıl sonra. ama skyrim'de 2 hafta oldu bu çok merak ettiğim için sonunu. tes serisinin olayı bu, ister oynarsın ister bırakırsın main quest'i.
Sosyal ağlarda paylaş

Mirage said:

Valla gayet de merak ettirdi beni main quest. Hemen bitirmemek için kendimi zor tuttum. Sonra dayanamadım bitirdim hatta. Dünyayı gezmek için ikinci karakter açtım sonra da.

ahah ruh ikizim

level 16'da bitirdim main questi, şimdi 2. chardayım level 38 oldum henüz greybeardlara gitmiş değilim
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

adam gibi patch gelene kadar biraktim komple oyunu

fast travel da illaki crashliyor solitude civarinda, mod sildim, oyunu yendien yukledim yedek save cikardim banamisin demedi :(((((((((((

oyunun ram kullanımındaki kısıtlamayı kaldıran hedeyi denedin mi? bu tür crashleri filan çözüyormuş en azından azaltıyormuş diyolar

ama fakir versiyonda çalışmıyomuş das
Sosyal ağlarda paylaş

160 saat filan played var, 2 kere filan crash oldu sanırım. modlara bulaşmadım ama, yepyeni oyuna 3 günlük mod deyince beta oynuyorsun gibi oluyor heh.

4gb unlimiter çalışıyor ama faydasını görmedim, 1gb'yi filan geçmiyor oyun ne ayar yaptıysam.
Sosyal ağlarda paylaş

Yav sesle locking olayını beceren var mı? Oyun içinde bi kitapta okudum. Rastgele denemeyin klikleri dinleyin diyodu. Youtube'da aradım şöyle bi video buldum:

http://www.youtube.com/watch?v=R5fZobDqQbU

Ama oyun içinde yavaş döndürürken binlerce klik geliyor. Hangisi fake hangisi gerçek anlamıyorum. Sesi kökledim. Sweet spotu buldum. O sweet spot etrafındaki sesleri dinledim. Değişik bir klik gelmiyor. Mouse'u hızlı geçirince fake klikler duyulmuyor falan demiş biri. O zaman da hiç bi ses duymuyorum. Varsa beceren anlatsın pls.

Gerekli bir şey değil quicksave ile master pick'ler bile hiç perk vermeden bir kaç lockpickle açılıyor ama merak ettim yapan var mı.
Sosyal ağlarda paylaş

abi bunun olayı şu anladığım kadarıyla, bu olayı konsollar için yaptıklarından konsolda sabit bi hızda dönüyor o kilit şeysi. pc'de mouse döndürme hızına göre değiştiği için konsoldaki hızında döndürmezsen hep klik sesi geliyor. videoyu izledikten sonra denemek için girdiğimde o hızı yakalamayı başardım, evet çalışıyor. ama mouse ile o hıza çok yakın ve stabil bi hızda döndürmen gerekiyor kilit noktayı bulmak için.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun iyiymiş ya bugün 12 saat falan oynadım sanırım beynim eridi.

Yalnız bir kaç ufak sorum var pure mage oynayan biri olarak:

Destro - Resto gidiyorum. Başka büyü skill ağacına yönelmeme gerek var mı ?
Speech'i masterlamak önemli mi ?
Robe yapabiliyor muyuz ?
Dragon Bone mage'in işine yarar mı ? Yoksa satacağım çok birikti.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Destro - Resto gidiyorum. Başka büyü skill ağacına yönelmeme gerek var mı ?
Speech'i masterlamak önemli mi ?
Robe yapabiliyor muyuz ?
Dragon Bone mage'in işine yarar mı ? Yoksa satacağım çok birikti.

Destrodan başka büyü okuluna perk verme bence (master destro,İntense flames,deepfreeze,disintrigrate vermedim ben özellikle disintigrate uyuz ediyormuş cesetlerin kaybolması konusunda) craft set+mücevherat ile 100% mana cost kesicen beleşe atıcan zaten master zorluk seviyesinde bile impact ile stunlock çekip en sağlam rakipleri sümsük ediyorsun vuramıyorlar tek kötülüğü dmg diğer specler kadar iyi scale olmuyor endgamede.
Speech baya yararlı geliyor aşağı yukarı bütün trainimi speech e yasladım 60-70 yapana kadar
Robe yapmana gerek yok collage questlerini yap Robe of archmage gelicek gayet oturaklı
Dragon bonelerden armor yaparsın enchant ve bs yi bitirdiğinde at bi kutuya sakla.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...