Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

geri kaçıp sneak üstüne invis. büyüsü

yada moblar dibine gelene kadar fitfitfit atabildiğin kadar ok :) zaten 3 okta ölmeyen bandit büyücü vb yok sneak yada crit vurduğun için.

ama invis kullanılacaksa sessiz büyü perki alınmalı kesinlikle, yoksa duyuyorlar güm güm büyü yapınca.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de archer/rogue oynuycam da perkler ne yapsam bilemiyorum.

Max. level kaç bu oyunda? ona göre character optimization planlamak lazım sanırım. Her skill için aşağı yukarı 10 tane perk var, archer ın hepsini almam lazım sanırım, sneakte de bow ve koşarak sneak e kadar almak gerekli.

Bunun haricinde enchanting i de sonuna kadar almak lazım sanırım. Smithing, speech filan da önemli diyosunuz ne kadar almam lazım bilmiyorum.
Sneak/bow gidecek bi char için hangi perkleri almam lazım?
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

Max. level kaç bu oyunda? ona göre character optimization planlamak lazım sanırım. Her skill için aşağı yukarı 10 tane perk var, archer ın hepsini almam lazım sanırım, sneakte de bow ve koşarak sneak e kadar almak gerekli.

Bunun haricinde enchanting i de sonuna kadar almak lazım sanırım. Smithing, speech filan da önemli diyosunuz ne kadar almam lazım bilmiyorum.

Benim lvl 45 archer/sneak karakterimde archerın paralize dışında hepsi, sneakte 3x ranged crit , smithingde dragon scale armor için (glass bow kullanıyorum), enchanting herşey neredeyse(önce bs bonus veren set yaptım sonra o seti giyerek glass bowu improveladım daedric e talent yetmediği için ulaşabilmiş değilim ama glass oldukça yetiyor şu anda 31 fire + 31 cold damage bonusla) zırhın heryerine archery bonus koydum koyabildiğim kadar, birde resto var biraz koşuştururken stamina bitip durmasın diye aldım gerçi onu yoksa sneak archera potlar yetiyo açıkçası

İlision alırsan invis gelir dahada rahat edersin ama ben etheral shout + thief stone kullanıyorum. Ilk charım mage di büyülerin hasarının artmadığını fark edip yeni char açtığım için mutluyum şu anda :)
Sosyal ağlarda paylaş

ShadowFury said:

speech ve smithing'e perk harcamaya gerek yok. enchant'da 100'lük perki almaya sağ rotadan git. max lvl 81 ama 50'de her işini görecekmiş gibi bir char tasarla. geri kalanı bonus olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...