Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Yeni Mage karakter açayım dedim ama 2 saattir High Elf (+50 Magica fena değil) mi yoksa Breton mu (%25 magica ressist de über) karar veremediğimden oynayamıyorum iyi mi?

Oyunun ilerlerinde +50 magica çok fark yaratıyor mu yoksa %25 Res çok daha elde edilmez bir avantaj mı sunuyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Imperial olan archerimi 0 dan acip kedi irkindan kasicam racial icin. Gitti 28 level. Yoksa cok fark etmez mi racial? Master zorluk oynuyorum.

Bu arada oyunu box olarak almak isteyenler Shopto yu tercih edebilir. Hesapli buraya gore.

Ayrica herkese de selamlar. Sans eseri buldum ama guzel bir forum, baya bir oldschool oyuncu var 2 saattir okuyorum topicleri. :)
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaş +5te değil nightsight istiyo sanırım sam :/
bence tekrar kasma sonuçta detect life (yada shoutu) karanlık fln dinlemiyo yeri bilincede görmekte zorlanmazsın

lootlayacağın zamanda candlelight/torch ikilisi iş görüyo.
(şu lanternları dwemer oil ile şarj edebilsek, torch gibi kullanabilsek hatta kapağı olsa bizi aydınlatmasa sneak penalty almasak harika olurmuş)
Sosyal ağlarda paylaş

Apis said:

Yeni Mage karakter açayım dedim ama 2 saattir High Elf (+50 Magica fena değil) mi yoksa Breton mu (%25 magica ressist de über) karar veremediğimden oynayamıyorum iyi mi?

Oyunun ilerlerinde +50 magica çok fark yaratıyor mu yoksa %25 Res çok daha elde edilmez bir avantaj mı sunuyor?

high elfler tipsiz, breton ii ya. %25 pasif olan onun bide %50 aktif olanı var günde bir açabildiğin.
Ha hiç kullanmadım orası ayrı

ya bu morekei maskesi bende buglanıo suratımın yerinde siyah boşlluk var, cübbeyle beraber at üstündeyken nazgul gibi oluorm eheh
Sosyal ağlarda paylaş

gece görüşü olayında vampir süper bu arada

derken dün bişi keşfettim bu yazının sticky olmasını istiorm
tikkat tikkat

şimdi biz casterların çok gerizekalı bi sorunu var, sağ ele atanan büyü kalkmıyor ordan. Anca ele silah alıp sonra o silahları bırakıp sonra tekrardan ana menüden büyüyü seçmen gerekiyodu.
Dün kazara bişi keşfettim;
hani kısayol tuşu atıorz ya q menusunden, 1-2-3-4 diye. Mesela 1 osman büyüsü olsun;
iki kere 1 e basınca iki ele de geçiyor büyü ^^
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Suarkın keşfettiği şeyin bir adım öncesini keşfettim dün.
Favorilere aldığımız büyüleri sağ mouse ve sol mouse tuşlarından başka tuşlara atayabiliyormuşuz.
Ben kılıcı sağ mouse, büyüyü sol mouse'a alıp onlarla saldırıyordum, heal atacağım zaman yeniden Q'ye basıp oradan heali sol mouse'a bindliyordum sdfghjn
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

arkadaş +5te değil nightsight istiyo sanırım sam :/
bence tekrar kasma sonuçta detect life (yada shoutu) karanlık fln dinlemiyo yeri bilincede görmekte zorlanmazsın

lootlayacağın zamanda candlelight/torch ikilisi iş görüyo.
(şu lanternları dwemer oil ile şarj edebilsek, torch gibi kullanabilsek hatta kapağı olsa bizi aydınlatmasa sneak penalty almasak harika olurmuş)

hmm olabilir, bu oyunda o büyü, enchant ve pot'u kaldırmışlar ama çok daha aydınlık mağara vs. oblivion'da son derece karanlıktı nereye girsem, illa necklace yapıp takıyordum "eye of khajiit" ismini verdiğim. :p

hareket eden ışık kaynağını görünce mob "will o wisp gidiyor sneaklemiş adamın teki değildir" mi diyecek ehu?
Sosyal ağlarda paylaş

çok kararsız yeto bi adam olduğumdan dolayı ne yapacağımı bir türlü bilmiyorum.

level 20 oldum 14 tane perk bekliyor hala bişey seçersem ona vereyim diye ama karar veremedim.
oyunun başında bi questte adamları kesemiyorum layn diye meleeden vazcaydıydım,büyü müyü atayım diye mage mekanına gittim falan,ama büyüyle de ne bileyim çok yeto kaldım fireball atıom yemio,ne atıyorsunuz ki siz genelde yani taktik ne?

mage'i sallayıp dual mi gitsem acaba?
1 hand + kalkan takılıodum yetemedim ona (l2p durumları) dw'ye de güvenemedim şimdi ofs pofs.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...