Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Evet arkadaşlar misal ben direk seriye bağlayıp main queste devam ettim.Lvl 20 de main quest bitti.Tavsiye sub ları yapıp tadını çıkarmanız.Misal kardeşim şu an lvl 50 ve main questin yarısında bile değil :) inanılmaz fazla sub quest var, oyunda kime dokunsan borçlu çıkıyorsun herkes birşeyler istiyor :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bitches don't know about my Konahrik.

A special golden mask that you receive only after you've obtained the other eight Dragon Priest Masks. Konahrik means "warlord." When worn, the mask has a chance of spawning a spectral Dragon Priest to your aid when your health is low. Under similar circumstances, the wearer may also be healed or knock enemies back.

http://i.imgur.com/aghDe.jpg

Main quest biter bitmez gittim yaptım maskemi.
Sosyal ağlarda paylaş

Companion'a vericeksin zaten, bende Nahkriin var zaten caster için olan. Konahrik'i yaparken consume olmuyor maskeler, duruyorlar büstte. O ejderha kafası açılıyor içinde Konahrik var.

İkimiz de taktık çok kral olduk, tabi benim hatun Aela the Huntress ranged takıldıgı için evine yolladım yemek yapmaya, Farkas'ı aldım çok iyi oldu çok da güzel oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya bişi sorcam çok level atlamak problem mi oyunda level scaling dalgasından dolayı?

şimdi ben bi mağada vampirler falan var bildiğin yetemiyorum kesmeye öpüyorlar baya,bıraktım questi bs falan filan kasıyorum ev aldım falan da yani çok ilerleyince level 30-40 olunca daha zorlıcaksa bütün questler savaş skillerini kasmaya çalışayım?
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu yeni kuruyorum.

Şimdi buna hangi modları kurmak farzdır, hangileri güzeldir?

Anladığım kadarıyla level sistemi obliviondan farklı(onu pek sevememiştim biraz oynayıp bırakmıştım). Character optimization olayı için dikkat edilmesi gereken kısımlar nelerdir? (assassin oynuycam da bow veya dagger konusunda karar vermedim)
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...