Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

bi magicka da var işte o! :P

ya caster zevki değil mi ya değilse melee mi kassam diorum baştan

bi de şey, mage college a gidiim diodum oraya üye oliim orda quesdt yapiim falna diodum . Da companionlara da başlsam olur mu yani birden fazla guilde katılıp questleirni yapabilio muyuz? Atiorum rebelin tarafına katılıp sonra companionına katılıp sonra da mage guildine katılabilecke miyim ona göre hepsini yapıcam ya da bitane seçecem
Sosyal ağlarda paylaş

Abi oyun zor olsun diye warrior açtımda lay lay lom moddayım yine thief/assassin kırması iken en azından karşımdakilerin beni öldüremeyeceğini bildiğim halde sneak ranged kill/saklan/sneak kill tek kalınca 30x dagger yada invis pot/nightingale invis vs kullanıp kendimi kandırıp gerçek assasin gibi oynuyordum.Warriorda ise dal grp arasına bi power atak blockla sonra milletin eli havada oklar havada süzülürken hepsi ölmüş olsun biraz op ve bayık geldi şahsen.
Sosyal ağlarda paylaş

Atılan mesajlara bakarsak şu oyunu ilk master oynayan benim kanaatimce (ukalalık olarak değilde farkındalık olarak atıyorum mesajı no offence)
Block perkine bakarsanız %50 resist veriyor shield kaldırırken enchantları saymıyorum ayrıca çok az ortam var size hiç melee dalmayan tiplerin olduğu zorlanılacak biryer varsa böyle ortamlarda oluyor ayrıca her şeyi geçin bir tane pot içip olayı tamamen değiştiren bir oyundan bahs ediyoruz.
Şu oyunda beni gerçekten zorlayan tek şey ilk oynarken (archer) gelen 3 tane thug idi ondan çok zorlandığım birşey hatırlamıyorum vallahi.
Sosyal ağlarda paylaş

çünkü npclerde mana derdi daha bi az o mage tek kişi kesiyo. sen 4-5 kişi kesmek zorundasın.

bide ben nordum frost spearları alıp karakterin zırhına makyaj niyetine takıyorum mesela. (%70cold resist amulet te var bi yerde mesela,enchantle cıkamazsın %70e) sırf damage giyinceğine resist giyin

ps: abi bana bandi chiefin karşısın blocklayıp vuruyorum fln zorluyo adam ama potionlar var ölmem imkansız...
'TUT BUNU SATIN SATMA SATARSAN GEBERTIRIM' diye geldi refugee arkadaş. geberdim tabi otomatik bandit chiefe arkamı dönünce.
Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

oyun expertte baya zevkli bu arada ya tavsiye ederim baya survival oluyor saçma sapan karambol dalarsanız tek power attackta öldüğünüz olabiliyor combatlar baya keyifli hale geliyo

axedice said:

Expert mi? Ya bişey sorucam en son zorlukta oynamayanlara. Ben sizleri yetişkin erkekler sanıyordum, hepiniz küçük birer kız mısınız şimdi?
Sosyal ağlarda paylaş

Ya var saçmalıklar kulenin üstünde çarpışıyoruz bir chief var adamın hp azalınca kaçacam diye en üst kattan atladı benim salak karakterde o atladığı anda finisher çekicem diye beraberinde otomatik atladı (havada süzülürken finisher yapıyor birde) öldüm tabi yada dragon daldığı esnada postacının gelip abi sana mesaj var (skiplenmiyor) konuşup dragonun sizi yemesi falan bunları es geçiyorum oyunun tadı tuzu lol
Sosyal ağlarda paylaş

tavsiye lazım
dual wield heavy armorlu bi nordum ben
lvl 18 filan galiba
her lvl atladıgımda sırayla stamina ve health e veriyorum puanımı
onun dışında da one hand weap ve heavy armor perklerini alıyorum

üstümde blades kılıcı 2 tane ve blades armor var
enchant alch filan püsur kasmadım hiç
ezik kalıyorum çogu yerde
naapmam gerek nedir tavsiyeniz?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir