Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Anelor said:

UI ne kadar kötü ya oyunu uzun bi süre pc de logitech F710'umla oynamak zorunda kaldım sırf bow kullanıyorum diye klavye mouse a geçtim ama özellikle favorites den büyüleri silahları falan çift ele/doğru ele almakla uğraşmak çileden çıkartıyor

aynen inventory yüzünden oyundan soğudum
Sosyal ağlarda paylaş

werewolf

werewolf baya baya kıçını kurtarıyor adamın bazı questlerde
inventoryde ne varsa elinden aldiklari questler oluyor

tek kotu yani rested bonusu alamiyorsun uyurken
onun disinda tamamen senin kontrolunde istedigin zaman kurtadam olabiliyorsun.(1 gunluk CD var bir tek)

Sosyal ağlarda paylaş

oynanır ama item lazım. her karekter zaten iş yapiyor. canın ne istiyorsa o şekilde oyna.

bu arada sneak karekter o kadar da verimli değil. tamam eyvallah sneak 30x damage koyuyorsun. istediğin şekilde kombata giriyorsun ama o kadar. level 25'im zaten perklerin coğu thief şeylere gitti. ama aradığım performansı alamadım gerçi çok zevkli o ayrı.

ve thief questline gerçekten iyiymiş. dark brotherhood fena değildi ama asıl olay thieflerdeymiş. baya beğendim. bu arada companion questlerine laf etmeyin abi. olay cadıları öldürmek değil sonra ne yapman gerektiği. ki cenaze sahnesi artı soventgarde'de abinin ruhu görmek priceless ve gece yarısı forge'un altında toplanma olayı

Sosyal ağlarda paylaş

Anelor said:

oyun expertte baya zevkli bu arada ya tavsiye ederim baya survival oluyor saçma sapan karambol dalarsanız tek power attackta öldüğünüz olabiliyor combatlar baya keyifli hale geliyo

Zaten youtube videolarını izliyorum. Adamlar default açık olan adeptte oynuyorlar. Benim 10 kez farklı sneak attack vurmadan geçemediğim restless zombileri, boss örümcekleri bile lvl 5 halleriyle 3 tane düz kılıç darbesiyle falan geçiyor adamlar. O şekilde oynarsam dövüşlerin hele ki ileri seviyelerde tat vermesine imkan yok yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...