Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Ahahah benim level up taktiğim :P
Level sistemini daha farklı yapsalardı daha hoş olabilirdi.Sneak karaktere block kasıyorum şuan 92 oldu sırf level up olabilmek için ahah.

@Custodem
Saç baş yolduran mouse işlevsiz kalma durumunu fixliyordu update en belirgin gördüğüm oydu sırf onun için bile kurulabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

Mortis said:

boksa bırakio musun nehir kenarında peki?

blocking icin yapiliyor bu
bir kac dandik yaratik bulup koseye gecip kagit sikistir block tusuna.
cillop gibi artiyor.

haha kağıt bile sıkıştırıosanız çok ii o zaman

of duruo bilgisayarımda bi oynayamadım, okuldan dolayı, ocak ayına kalacak herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

Popeye said:

bu arada bir sey sorayim aklima gelmisken
racelerin verdigi skill bonuslarinin fazladan skill vermek disinda bir etkisi var mi?
mesela o skillerin daha hizli artmasi gibi?

yok kaldırdılar o olayı bu oyunda. herşeyi 100'leyebiliyorsun ama her perki alamadığın için farklı oluyor gene karakterler gerçi. 250'nin 81'i filan alınabiliyor.
Mirage said:

O zaman bu conjuration'daki otomatik soul trap perki cok kötü bir seymis yau. Ana silah olarak kullanilamaz bound silahlar o zaman. Anca soul trap yapmak istedigin zaman conjure etcen. E ne anladik. O kadar perk'i sirf soul trap yaparken silah cikarmak icin vermek cok gereksiz.

o perk soul'u direkt silahın içine gönderiyor taş harcamadan bildiğim.
Viktor said:

Ha seye zevindim ama calisan cocuk kal of dati den daha xok alep olduunu soyledi, sordu nedir olayi cokmu iyi bu oyun diye eheueheu

ahaha :)-D
axedice said:

Bildiğim kadarıyla tes oyunlarında mage hep kolaydı o yüzden mage açmadım.

pure mage direkt iron man mode idi, morrowind'de rest yapmadan mana dolmuyordu düşün artık heh.
Sparkcaster said:

abi main skilleriniz tavana vurduysa level için niye kasıyosunuz ki level scaling var oyunda yani

oyun zorlaşsın diye. lvl 52'de master ancient dragon'u şakşuk kesiyorum, giant 3 vuruş. vs vs.
CusTodeM said:

bunun updateini bir türlü yapamadım çok gerekli mi?

kesinlikle evet.
Sosyal ağlarda paylaş

Suark said:

bunun önce dragon ball esprisi olarak okudum eheheh

nese, bu lightning bolt railgun mübarek. disinteragate açılınca tam rail olcak

pewpewpewpw

abi o disinteragate çok da manalı bişey değil aslında ya. aldım ama keşke almasaydım diyorum şimdi. adamın son %15 canı kala instant kill yapıyor. lan o kadar kala yapsan nolur yapmasan nolur.

ayrıca buglar oluşuyor. misal dragon kestim abi disinteragate yaptı dragonu, soulu gelmedi. ne küfür ettim, zorlamıştı da biraz.
Sosyal ağlarda paylaş

eksik o, benim dragonbane 300. tam akaviri hitokiri char. :p
http://img585.imageshack.us/img585/3905/dragonbane.jpg
ha bu arada, enchanting'le çok güzel para da yapılıyor. court wizard'lara doldurulmuş soul gem sattırma fikri cidden yanlış olmuş.

100 enchant'la iron dagger'a absorb hp + damage stam = japonya usulü devamlı bütçe fazlası.
http://img36.imageshack.us/img36/6870/septim.jpg
empire düşmanları! talos adına tiber septim'in kurduğu devletle savaşı bırakın! devlet size kucak açıyor!

işin en ironik kısmı talos empire generali olup nord & breton ordularını bozguna uğratıyor imparator adına. yani tamamen palavra bu talos için skyrim'e özgürlük tantanası.
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada companion questleri sonunda skyforge da ancient nord seti aciliyor, aela nin giydigi armor unf unf unf

ancak statlari cok dandik, editor filan olmadigindan oyunun icine etmeden size nasil steel plate ayarian getiriceginizi soyliyim, hatta grafik oalrak sevdiginzi zirhlarla takilabilmek icin tek yontem bu

konsolu aciyorsunuz ~ ile

player.modav smithing 200-300 arasi bi deger giriosunuz smithinginizin seviyesine gore, ancient nord armori steel plate ayarian cikarmak icin 200 gerekti bana misal 100 BS de

itemi yapin sonra konsola donup

player.modav smithing -200-300 ile demin girdiginiz degeri geri alan

player.setav veya player.forceav kesinlikle kullanmayin, modav sanki gecici item giymis gibi temperory bonus verir, setav skillinizi haxlar ve kasmis gibi yukseltir, forceav ise uzak durun cunki oyunun skill track formulunun icine ederek degeri girdiginzi degerde sabitler

erken levelda bulup scaling e kurban giden artifactleride kullanilir yapmak icinde tek yontem bu su anda ne yazikki,direk main story dalip dandik dragonbane ile kaldiysaniz en azindan adam edebelirsiniz yeniden ama bonuslari gene guduk kalir oda apayri bir konu :p
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...