Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

abi sanırım bi bug yüzünden ilerleyemiyorum yardım;

bu Blades tayfasından bi eleman var dragonlar hakkında baya bilgili falan, onu hani saklandığı yerden çıkarmaya gittiğimiz görev var ya, abi elemanla konuşuyorum (gerçi orada da bi bug var, diyalog sesi gelmiyor ve cümle ne kadar uzun olursa olsun 1 saniyede bitiyor konuşma) konuştuktan sonra kapıyı açıcak, unlock ediyor falan ama açılmıyor kapı. ben de açamıyorum adam içerde kaldı. ne bok yicem şimdi ben?

aynısı oldu bana da .consola tcl yaz içeri gir adamı ittire ittire götür az geriye.gelip açıyor
sonra dışarı çıkıp yeni gelmiş gibi yap
Sosyal ağlarda paylaş

efenim ben de cok sukur isleri biraz rahatlatip alabildim. daha level 6'yim gerci. nord warrior direk, skyrim ulku ocaklarindan, ayrilikci olmak istiyorum heralde ileride o factionla tanisir kaynasirim, simdi oldurduklerim sorun olmayacak umarim.

onun haricinde companions'a girdim iste, onda falan ilerliyorum. umarim ana hikaye guzeldir, simdilik baya hosuma gitti oyun. rpg kismi nasil gidicek o da baya onemli, yani yolda yuruyen bard'a "haci gelsene sana ihtiyacim var" diyip herifi dagin tepesinde eskiya base'ine goturdum, herif oldu tabi aksiyonun arasinda. boyle sey mi olur lan?

ha son soru, abi nefret ediyorum su seyden two handed'da axe, sword ve hammer icin farkli perkler var. axe perk'u pek mantikli gelmedi dot oldugu icin, hammer'inki en iyi gibi. genelde her seviyede her 3 silahtan da bulabiliyor muyuz? sonra hammera verip veya sworda verip baltayla kalmayayim.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

kendin yaparsın zaten istediğin silahı
haa, oyle "machete of daedric siksok" falan yok mu oyunun sonlarinda? morrowind'de boyle boyut falan degistirip gittigin bi kulenin tepesinde, ordaki dark elfi oldurdukten sonra 100 lockpick gerektiren bi kutudan alabildigin crescent sword vardi mesela. yoksa once kutuyu acip sonra mi isinlaniyodun da dark elften mi loot ediyodun tam hatirlamiyorum da oyle supersonik silahlar yok mu yani?
Sosyal ağlarda paylaş

ehu benim dun bitti adeptte..bir ara mastera cikarsaymisim keske dedim..(ego dan degil yanlis olmasin..daedric ve super armorlari giyince, adept zorlugu sanki biraz kolay kaciyor du..ondan...bide..laptop da low grafiklerle oynayinca..o fps de master yemedi ok ok:) )

companion larla ve 2-3 sehirle takildim genelde, two handed berserker modunda lvl30 da bitti..

2ci oyunumda baska sehirlerde takilcam bu sefer, haliyle baska loncalara yamanirim diye dusundum.

Skyforge companionlarin sonunda ufak bir upgrade e ugruyor, ama sadece 1-2 tip yeni craft menusu aciyor..base itemlara etkisi yokmus.

oyun sonu hissiyati

Ha bide ben senaryoyu begendim..spoiler etmeden, eski TES serilenden dilim yanmistir son savas ZART diye 3 sn de bittigi icin...bunda oyle olur gibi oluyor bi noktada ama ...olmuyor :p o ZART efekti cirkin bisiydir..icinden dersin "lan lan lannn daha yapcak islerim vardi laaaann cok erkeeen!" diyip uzulerek kilic sallarsin..eheh Skyrimde sana bol bol sans taniyor.

onun disinda, fantezi bazli bilgisayar oyunlari tarihinde, en cok beklenip de: herhalde yapilmasi, yansitilmasi en zor NPC yi..yani ejderleri, atmosferi ve "oldugu kadar" random etkilesimiyle, "bence" guzel grafigiyle yaptiklari icin bethesdaya, UIsi cok boktanda olsa koca bi tenkyu cekerim..

kimse deginmemis harbi..o kadar rpg mi degilmi yok torment kotor degil falan eski oyun muhabbeti diye miyavlarken nasil gozden kacirdiniz bunu eh?....ayip be B)-

"ama dragon age babs?" demeyin, orda ejderlerin static objectten farki yoktu ehueh.
Sosyal ağlarda paylaş

abicim şu oyunlarda ayar oluyorum dragonborn'sun archmage olmuşun vs elin amele npc'i gider çekiyor,saçma sapan ayak questleri veriyor.

archmage olmuşum mage guild'inde hala spell book için para istiyor ya sabır,direk öğrenmem lazım master seviye büyülerde dahil yada hiç yapma anasini satim archmage...
Sosyal ağlarda paylaş

bazen yeter bu kadar koştuğum diyerek howdoyouturnthison yazmak istesem de çok güzel oyun ya. hatta dün başımdan geçen bişeyi paylaşmak istiyorum.

kuzeyde sahile yakın bi yerde bi quest bitirmiştim, çıktım mağaradan atladım atıma, şehre dönücektim tam, sonra dedim acaba bu yol nereye gidiyo. kar kış felaket bi mekandı hoşuma gitmişti çünkü, devam etmeye karar verdim. az daha ilerledim, sonra baktım ilerde bi kurt var uluyo falan. indim attan, sneak falan çektim yayı taktım oku fırlattım, uu muu öldü bu. 2. bi kurt vardır kesin onu da öldüreyim diyerek hala sneak modda yürümeye başladım. bi ara detected oldun hacı filan dedi, e kurt yok ki etrafta ne detected'ı derken arkamdan bi ses geldi, arkamı döndüm, lan o ne bi dragon inmiş atıma alev üfürüyo. ben hayatımda böyle göt olmamıştım bu oyun bana bunu yaşattı teşekkürler skyrim sdfs.

ha sonra o sahili komple geçtim atımla, solitude'a kadar geldik çok maceralar yaşadık. ayrıca evet atım ölmedi çok sevindim.
Sosyal ağlarda paylaş

mage college'e gireyim dedim,
"ne tip büyüler yaparsın" dedi,
dedim ki "ice ve fire büyülerinde çok mutluyum".
dedi "o zaman seni test edicez",
ben birşeyler öldürcez diye bekliyorum, "flame atronach summon et de görelim".
verdi büyü kitabını da 100 mana yetmiyor lan.

yahu mage college'e girmeden önce yolda bir ejderha kesmişim, sırf fire büyüsü kullanarak,
herif hala flame atronach summon etmemi istiyor. peh.

bi 10 level felan daha atlayıp geleyim madem.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...