Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

Xenocide said:

ya bende de öldürdüğüm elemanların cesetleri öldürdüğüm an sanki giant vurmuş edasıyla huaaaa diye kendini en uzak duvara falan fırlatıyor. alt tarafı flames büyüsü kullanıyorum bu darbe yemiş gibi fırlama niye? sonradan böyle oldu gibi geldi sanki. sizde de böyle mi?

bana da öyle geldi aynen.çok güşlü oldun dragonborn 1 vuruyosun herkes uçuyor mu demek istemişler acaba.
Sosyal ağlarda paylaş

Enchant kasmanın kolay bir yolu yok çok kasıntı meslek çünkü soul lazım satanda çok az satıyor.Lesser ve petty en fazla common almak lazım çünkü gerisi aşırı pahalı ki saydıklarımda pahalı.
Onun dışında absorb hp sanırım en pahalı enchant yukarıda denilenler gibi dagger yapıp enchantlayıp sat malzeme parasını karşılıyor.Kasmadıysan smithide kasıyorsunki bence yine şart olan skillerden bir tanesi.
Bir arada en çok satan mage okulunda vendor var bir kaç yer markla kafanda sonra satın alıp 48 saat bekle vendorlar resetleniyor.Skill kasmak için en iyi mekanda bence whiterun çünkü 3 smith ve extra 2 weapon satılabilen vendor var enchant basılı weaponlar ~280g falan ettiği için vendor gold stock hemen bitiyor ve çok fazla yapıcaksın.Her level up aldığında 5x skilli train et (pahalıya geliyor ama zamandan büyük tasaruf)
Ben böyle kastım ama alchemyden sonra en illet bu skill :)
Sosyal ağlarda paylaş

Tyrannus said:

Xenocide said:

ya bende de öldürdüğüm elemanların cesetleri öldürdüğüm an sanki giant vurmuş edasıyla huaaaa diye kendini en uzak duvara falan fırlatıyor. alt tarafı flames büyüsü kullanıyorum bu darbe yemiş gibi fırlama niye? sonradan böyle oldu gibi geldi sanki. sizde de böyle mi?

bana da öyle geldi aynen.çok güşlü oldun dragonborn 1 vuruyosun herkes uçuyor mu demek istemişler acaba.

abi hayır bi vursam da uçsa anlıcam karşımdaki çok güçsüz, ben ona göre baya epik güçlüyüm, o zaman olur giantın bana vurması gibi bişey tamam derim de bildiğin hardcore fight yaptığım yaratıklar bile son vuruşu yapınca hoydaraaa fırlatıyolar kendilerini biyere. geçen bi dragon fightttan sonra word of power kısmına giderken bi de lich çıktı, baya dragondan kat kat güçlüydü, öldürmem 10 dakikamı falan aldı, son vuruşu yapınca attı kendini dağlara taşlara.
Sosyal ağlarda paylaş

skyrim oynamak şöyle bişi sanırım,
animasyonlarda glitch var, görsel öğeler çok güzel ama teknik olarak yetersiz.
insanların arasında koşturarak fus atıp duruyorsun, cooldown'ı var belli bir süre gerekiyor.
sonra birileri kavga ediyor felan...

http://www.youtube.com/watch?v=A3A1nprfuJs
Sosyal ağlarda paylaş

2 questi var elemanın, ilkini mekana gir çik yaparak hallettim düzeltmeden. şimdi gördüğüm kadarıyla daha önce konuşanlar için işe yaramıyor diyorlar. çok sıkıntı çekiyorum an itibariyle.bsa ile extract etmeyi denedim, sen deyince nexus'tan sadece esbern adlı şerefsizin seslerini ayrı yükledim. yine olmadı. çok sinirliyim adama karşı. saldırıyorum, ölmüyor da.
Sosyal ağlarda paylaş

MeSh said:

2 questi var elemanın, ilkini mekana gir çik yaparak hallettim düzeltmeden. şimdi gördüğüm kadarıyla daha önce konuşanlar için işe yaramıyor diyorlar. çok sıkıntı çekiyorum an itibariyle.bsa ile extract etmeyi denedim, sen deyince nexus'tan sadece esbern adlı şerefsizin seslerini ayrı yükledim. yine olmadı. çok sinirliyim adama karşı. saldırıyorum, ölmüyor da.

Ev arkadaşıma da olmuştu aynı şey, iyice bi ağzını burnunu kırmıştı o içeri ışınlanma muhabbetinden sonra düzelmişti sonra :D
Sosyal ağlarda paylaş

o değil de şey sorcaktım ben. oyunda not alabileceğimiz bir kitap-parşömen-ıvırzıvır var mıdır? şimdi bazen bazı kitaplar ya da diyaloglar oluyor, bi recipe veya bir relic yeri veya bir mekan tarifi falan olabiliyor içlerinde. ben bunları kalem kağıt çıkarıp yazmak istemiyorum, oyunda biyere yazmak istiyorum. yok mu böyle bi imkan?
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...