Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

offf CE almam diyordum sitiyorum ama simdi, disardan alinca kutu boyutu ve agirlik yuzunden kargosu oyundan daha phalliya geliyor

tiglondaki embesillerde CE yi gectim oyunun kendisini getirmeyi beceremedi daha, CE de getirmezler kesin, assasins creed revelationsin CE sini egtirmeyen adamalrdan bahsediyoruz burda meh
Sosyal ağlarda paylaş

mlan warrir mage kasacam efsane olacam..lvl20 one handed heavy armor kasmış bir bebeydim....ejderler dibime dara ekip okuyup üfleyerek beni yiyince, mage ler tek atınca canımdan bezdim...colllege of winterfell de eğitimimi tamamlamaya gidiyorum. okuyup adam olup dövecem la hepsini...
üfff

döner bıçaklarıyla dalalım abieaa
Sosyal ağlarda paylaş

xunn said:

Bu oyun bu kafayla multi olsa ne gülerdik. De kaldırmıyor herhalde ya, niye yapmıyorlar hiç bilmiyorum.

Xeno'nun kafasına baltayı gömüyorsun, ts'te aglmaya baslıyor "yea abi görmedim yea görsem savustururdum yiiieeaağğğ."

meh, çok ilkokul

"olum sana bi koyarım ağlarsın" seviyesinde bişey, hatta daha kötü. vuuu seni dragonborn yapan bethesdanın şuuruna sıçratim.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

xunn said:

Bu oyun bu kafayla multi olsa ne gülerdik. De kaldırmıyor herhalde ya, niye yapmıyorlar hiç bilmiyorum.

Xeno'nun kafasına baltayı gömüyorsun, ts'te aglmaya baslıyor "yea abi görmedim yea görsem savustururdum yiiieeaağğğ."

meh, çok ilkokul

"olum sana bi koyarım ağlarsın" seviyesinde bişey, hatta daha kötü. vuuu seni dragonborn yapan bethesdanın şuuruna sıçratim.

Dedi daha düne kadar erkekler gibi FUS DO RAH çakamayan hipster kadın savaşçı.

Save the world? Maybe after pms.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...