Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Elder Scrolls V: Skyrim

Sam

Öne çıkan mesajlar

nightingale cidden akarlı olmuş ya 3rd person ilerliyorum artık tipi izlemek için.
spomsu... kendi halinde sefil bi wood elf olarak ormanlarda gezerken rangerlık yaparken falan esrarengiz bi elmasın sırrını öğrenmek üzere formalite icabı katıldığım thiefs guilde bağlandım ve hırsız kardeşlerimle beraber ter ve kan döktük artık onların reyiziym sdfsdf
Sosyal ağlarda paylaş

Çok eglenerek, levle atlayarak para kasıyorum ya. Çok fazla mat toplamışım, alchemy yüzünden paso pot satıyorum, üstüne topladıgım oreları büyüyle altın yapıyorum, onları bir güzel ingot yapıyorum, o altınlardan yüzük kolye yapıyorum degerli taşlarla, üstünlerine enchantları basıp satıyorum.

Hem level hem para.
Profit.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

uykusuz derken?
uyku uyumak mı gerekiyor oyunda?
direk hiç uyumadan blacksmith gidiyorum ben. 48'deyim hala, güzel ore bulsam 50'ye çıkacam.

Evet, bir yatakta yatarak uyuman lazım her gün belli bir süre, 7-8 saat uyu işte. ama yatak şart. Well Rested çıkar zaten sol üstte.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

vaako51 said:

Viktor said:

Xenocide said:

benim gibi gavatlık edip dişi karakter açıp dragon shoutunu gördükten sonra BU NE LAN ALLAH BELANI VERSİN diyenler;

konsola showracemenu yazıyoruz ve oyunun başında karşımıza gelen karakter şekillendirme arabirimi tekrar geliyor. cinsiyeti erkek yapıyoruz ve mutlu mesut şekilde oynamaya devam ediyoruz.

ancak oyuna olumsuz bi etkisi olur mu bilmiyorum. pek sanmıyorum, sonuçta dişi olmanın tek olayı diyaloglarda he yerine she diyor. en kötü she demeye devam ederler sdfg

Eski oyunlarda leveli, perkleri filan sifirliyordu su olay, bundada vardir kesin bi zarari

lvl aynı kaldı ama magic, healt ve stanmiayı 100 e geriletti :(

bana böyle bişey olmadı da şimdi tekrar kontrol ettim farklı bişey olmuş belki onla ilgilidir;

şimdi bende +40 magicka veren bi hood var, onunla beraber magickam 290 oluyor. fakat cinsiyeti değiştirdikten sonra 250'ye düşmüş magicka. yani hood'un etkisi gitmiş. çıkarıp tekrar giydim, 290'a çıktı.

yani burdan çıkacak sonuç, cinsiyet değişirken üzeriniz cıbıl olsun, herhangi bi büyü etkisi altında olmayın falan. bi de dediğim gibi ben sadece cinsiyeti değiştirdim, ırk vs herbişey aynı. başka şeylerle oynayınca ne etkisi olur bilmiyorum.

abi skiller komple değişti, lockpick 30 dan 12 ye düşmüş elimi bile sürmediğim okçuluk 50 ye dayanmış :/ böle garip şeyler oldu. save de yok olnlarda çok eski nasıl düzelticem ona bakıyorum. gitti güzelim mage :P
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...