Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

ME 1'in combat kısmı çok kötüydü, eğlenceli değildi. Özellikle gezegenlere inip o saçma salak tank benzeri aletle, dağları aşmaya çalışmak veya etrafda dolanmak çok kabızcaydı. Hele geth avladığımız bazı bölümler vardı tankla çok kötü ve sıkcıydı.

İndiğimiz Gezegenin yüzeyi bomboş, dümdüz arazi işte bazen rengi değişiyordu zeminin yada yükseltileri o kısım çok büyük vakit kaybıydı, ya gzegenin yüzeyini adam gibi modelle, bitki örtüsü, hayvnaları vs gibi en azından keşfecedek vayy diyecek birşeyler olsun ama yok.

O zaman neden beni tankla indirip dümdüz ortamda dolandırıyorsun ! Hikaye, RPG kısmı daha güzel olabilir belki ME2 veya ME3 e göre ama bunu oyunla, aksiyonla harmanlaman lazım ki ben yaptığın şeye oyun diyeyim. Yoksa kitap olarak sürün piyasaya okuyalım.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

ME 1'in combat kısmı çok kötüydü, eğlenceli değildi. Özellikle gezegenlere inip o saçma salak tank benzeri aletle, dağları aşmaya çalışmak veya etrafda dolanmak çok kabızcaydı. Hele geth avladığımız bazı bölümler vardı tankla çok kötü ve sıkcıydı.

İndiğimiz Gezegenin yüzeyi bomboş, dümdüz arazi işte bazen rengi değişiyordu zeminin yada yükseltileri o kısım çok büyük vakit kaybıydı, ya gzegenin yüzeyini adam gibi modelle, bitki örtüsü, hayvnaları vs gibi en azından keşfecedek vayy diyecek birşeyler olsun ama yok.

O zaman neden beni tankla indirip dümdüz ortamda dolandırıyorsun ! Hikaye, RPG kısmı daha güzel olabilir belki ME2 veya ME3 e göre ama bunu oyunla, aksiyonla harmanlaman lazım ki ben yaptığın şeye oyun diyeyim. Yoksa kitap olarak sürün piyasaya okuyalım.

hayır
me1 in adım adım herşeyi sana oynatması en azından bütünlük sağlıyor
me2deki gibi ışınlanma rpg oyunlarında olabilecek EN kötü quest sistemi
Sosyal ağlarda paylaş

Adım adım oynatsın güzel olur ama araçla gezegene inme gezegenin ise yükselti ve renk farklılıkları dışında hiç bir farkının olmaması üstelik garip bir araçla engebe aşmak gibi sıkıcı bir biçimde yapacaksa orada bence bir olmamışlık tadı verir. Adım adım kısmı daha iyi kotarılabilirdi gibime geliyor, combat kısmıda daha güzel yapılabilirdi.

Işınlanmayaı tercih ederim, yani gezegene inip araçla dolanmaktansa.
Sosyal ağlarda paylaş

lol

hakkını vermem lazım aslında cenofaj ve geth kısımları düşündürdü ama sidekick kadrosu hariç me2 serinin en zayıf halkası, me1'den sonra da devasa bir hayalkırıklığı. saints row 3'te bile daha fazla şekillendirebiliyoruz karakteri her açıdan.

me1 formülüyle devam etselerdi muhteşem olacaktı seri ama işte maalesef.
Sosyal ağlarda paylaş

Law said:

Mass effect 1 ve 2 yi peşpeşe bitiridm save leri aktarıp oynadım, hikaye iyice sardı. Mass effect 3 ü alıp oynmaya değer mi ? Hani tek merak ettiğim hikaye nereye gidecek reaperler la durum ne olacak cerberus ne ayak gibi.

citadel dlc(ücretli) extended cut (ücretsiz) indirmeden oynama bunları. çok başarılı. 1-2 oynayıp 3 ü nasıl oynamıyosun? nasıl bi mantık fafsas
Sosyal ağlarda paylaş

trapt said:

Law said:

Mass effect 1 ve 2 yi peşpeşe bitiridm save leri aktarıp oynadım, hikaye iyice sardı. Mass effect 3 ü alıp oynmaya değer mi ? Hani tek merak ettiğim hikaye nereye gidecek reaperler la durum ne olacak cerberus ne ayak gibi.

citadel dlc(ücretli) extended cut (ücretsiz) indirmeden oynama bunları. çok başarılı. 1-2 oynayıp 3 ü nasıl oynamıyosun? nasıl bi mantık fafsas

Vurmayın tamam, omega, ashes, levitan, extended cut, citadel ne var ne yok indirdim.
Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım Me2 'nin senaryosuna bile giydirilmiş.Yahu tamam adam topluyorsun da, karakterleri tanıma,anlatım,hikaye bazında çok önemli.Dragon Age originste olduğu gibi bir dünya güzel muhabbet var. Oyunun sonu bir kere muhteşem.Sırf müzikleri,hikayesi,seslendirme sanatçılarının emeği için bile tekrar alınır oynanır.öyle de oyun.
Sosyal ağlarda paylaş

3 baya uzun oyundu ya, zaten ilk oyundan sonra diğerleri sıkıcı olduğu için neden hala bitmiyor deyip belli bir yerden sonra yan görevlere ara verip ana görevden devam etmişitm. 40 saat falan oynadım sanırım şimdi hatırlayamadım. me2 ise ne olduğunu anlayamadan tak diye bitmişti.
Sosyal ağlarda paylaş

Sonlara doğru sıkıldım, sadece hikayenin sonunu görmek için combatı en kolay hale getirip devam ettim.

Spoiler

Bana sunduğu 3 seçimede şüpheyle yaklaştım hiç bir haltı seçmiyorum dedim arada belki düşünme payı verir diye ama oyun orada pat diye bitti. Cycle devam etti herkes pert oldu, ama gelecek nesil liaranın kaydı sayesinde kurtuluyor. Diğer endingleride youtubedan izledim fena değildi işte. romance olayına girmedim, geth quarion seçiminde geth lerde yana tavır aldım, quarionlar pert oldu, talide kendini uçurumdam bıraktı ama kurtarmadım. vs bitti gitti.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...