Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Olay o değil. DLC'yi oynamak için son 2-3 saatini havaya atıp load yapman gerekiyorsa orada sorun var. Ben dunyayı kurtarmıştım bitmiş. "aaa dur şurada bir köy varmış kurtarılmadık, dunyayı kurtarmanın hemen oncesine doneyim gitmek için" deyince bir anda soğuyorum. Hele sonda olmussek hepten buz kesiyorum. Leviathan filan why bother? Ore wa mo shindeiru.
Sosyal ağlarda paylaş

neden yapsınlarki, atladı ınsanlar dlc'lerin üzerine ac gibi.

expension cıkarsalar, ne bu bole para etmez, ufacık, bık bık edip durucalar. 5 doları verince bişey bekleme hakkıda olmuyo oyuncunun.

mesela tropico 4'ün expensionı modern times, miss gibi expension. sonrasından cıkan 4 dlc toplamda 5 dolar daha ucuz aynı para ve hiçbişey icermiyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

valla biraz dediğiniz gibi expansion ile DLC arasındaki çizgi pek belirgin değil. vegas DLCleride sanırım yeniden oyuna başlanırsa tad verir aralara serpiştirilmiş şekilde ama Sam daha çok DA1'in Morigan DLCsi gibi bir şeyler seviyor.

O değilde ne güzel oyundu lan o son DLC'yi heyecanla beklemiştik falan şimdi hale bak peh koca şirket batacak inşallah
Sosyal ağlarda paylaş

dlclerin eti budu olmuyo ne kadar super olsalarda.

shogundada bole oldu mesela, hani iyidi güzeldi ama bi kingdoms değildi mesela, napeleon değildi.

adam gibi cıkarsınlar expension adam gibi basına gecip oyunun oynıyalım, öle dizinin yeni bölümü cıkmıs gibi olmasın.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
mass effect wikisine baktım da göremedim orda

axedice said:

Bone sen de ME karakterlerine faplayacak kadar düştün mü?

http://www.youtube.com/watch?v=gvdf5n-zI14

bir karakterin Yvonne Strahovski tarafından seslendirilip modellendiğini hatırladım da, diğerlerinde de böyle bişi var mı diye merak ettim.
Sosyal ağlarda paylaş

topiği hiç okumadan yazıyorum konuşuldu mu bilemedim affola.
yeni me2 bitirip üçe geçtim. resmen hayatım güzelleşti. karakter koşuyor, çok güzel ateş ediyor falan. diyalogları space ile geçerken yanlışlıkla adamların annesine küfür etmiyorum falan.

ne kötü bi oyunmuş lan me2. ne çirkinmiş arkadaşım.
Sosyal ağlarda paylaş

oha noldu lan öyle.

kaidan ne yaptın hacım

ulan oyunun en heyecanlı yerindeyiz bissürü olay var falan adam aşkını ilan etti bana ya ben de ne bilim karı kız meselesi sandım EVET DEDİM BEN DE AŞK ARIYORUM.

ulan bir anda çıkmaya başladık herifle sevgili olduk anasını satayım. ne bileyim bir anda dağ gibi shephard, kaidan'ın kucağında...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...