Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

Yapar yapar adamlar hehe, ME2 yi collectors almıştım cerberus network ile beraber gelmişti. Adamlar 2 yıl boyunca birşeyler ekleyip durdular extra dlc parası istemeden.

Bakmayın bu kadar kötü şekilde bırakıp bayağı oyun reklamı yaptılar işte, nisan'da da duyuru yapacağız bekleyin dediler. Çıkıpda oyun sonu ile alakasız dlc çıkartıp milleti aptal yerine koymazlar herhalde.
Sosyal ağlarda paylaş

2. oyunu soldier ve biotic olarak 3. oyunu da biotic ve infiltrator olarak bitirdim
biotic çok rahattı zaten, infiltrator'da sniper gittim daha değişik bi oyun deneyimi oldu ama pek stealth filan kasmadım
yalnız sonlara doğru zırhlı reaperlar gelince çok kıl hale geliyor sniper oynamak orda baydım biraz
Sosyal ağlarda paylaş

1-soldier
2-soldier
3-soldier

multi sayesinde diger classlari kesfettim, soldier hayatta oyniyamam artik en tirt sinif gozumde (multidede bariz en gimp noob classi)

infiltrator cok iyi (quarian infiltratorda acildi bu aksam, tek absima geth silverda en boktan takimi tasiyabiliyorum ehue)

enginar fena diil singleda, multide imba baya (hele salarian enginar asiri iyi)

sentinelde baya guzel (turian setninele vindicator verdim, tech armor ile 1k health 1k shield hayvan gibi reduction ile geziyorum ehue)

adept singleda asiri baymisti, multide ise cosuyor direk

vanguard bi turlu sevemedim, bok gibi class gozumde
Sosyal ağlarda paylaş

simdi bone oyunlari casual'da falan oynayan bir insan oldugu icin pek nuansa gerek yok, ama

1. oyunda caster oynayip (yaklasik lvl 25den falan sonra) butun odayi crowd controlle kitleyip son bossa 100-0 stun lock falan cekmek istiyorsan adept

caster/tech her yola gelen utility karakteri icin sentinel

combat karakteri icin vanguard

2. oyunda en high risk/high reward keyifli class vanguard, ama cover falan dinlemeyip bol chargeli oynamak lazim

hardcore/insanity icin biotic nerfu yuzunden en meh olarak adept

en iyi tank sentinel

3. oyunda insanity'de artik her dandik dusman mutlaka +1 protection layeriyla gelmedigi icin paso aoe damage ile eski gunlerine donmus adept, diger classlarin durumunu bilmiyorum

3 oyun boyunca her halde en gereksiz class engineer, en bayigi da soldier, sniper severim keyif adamiyim diyorsan infiltrator
Sosyal ağlarda paylaş

gelecek 2 dlc hakkinda bilgileri sizdiran elemanin* daha detayli gorusleri ve dlc ler hakkinda detaylari...(anonim tabiki atis serbest, ama bana makul geldi yazilanlar ehuh)

Terminator / Mass Shift DLC info possible SPOILER

http://i39.tinypic.com/1gnlw2.jpg

*eleman teknik aydinlatma FX bolumunde calisiyomusmus vs vs..detay spoilerda.
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

vanguard multide tartışmasız immortal class

özellikleri doğru verirsen ve ability recharge'ı 200%'te tutarsan, charge/nova combo'su ile ölümsüz bir şekilde herşeyi alabiliyosun.. o büyük tek vuruşta indiren bosslar hariç

bok gibi class, tf2 de scout kafasi nasil beyne zarar veriyorsa buda oyle oyniyanlari moron yapiyor

ulan hadi lvl10 civarisin, silvera girmissin kicklememisiz, kagit gibisin

ne diye gidip 3 pyronun arasina charge atiyorsun? hele drell vanguard tam les o konuda asari gene stasis ile biraz daha iyi
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

gelecek 2 dlc hakkinda bilgileri sizdiran elemanin* daha detayli gorusleri ve dlc ler hakkinda detaylari...(anonim tabiki atis serbest, ama bana makul geldi yazilanlar ehuh)

lololol

nedense hic sasirmadim, epilogueu cikar dlc olarak sat

jiziz shepard = catalyst lulz

cidden nasil bu kadar kotu yazabiliyorlar aklim almiyor, destroy ending canon ise dlc ne ayak? edi de geth de pert oluyorsa neden kastim ben bu kadar?

faking bioware
Sosyal ağlarda paylaş

Eski silinen savelerim hep soldier dı. Yeni ME1 i bitirdim 2 ye geçtim adept olarak devam ediyorum. Gerçi ME3 üde adept olarak oynayıp bitirdim, millete güdümlü warp atmak çok hoşuma gidiyor, açıyı iyi ayarladınmı havadan kafaya yapıştırıyorsun mevzi felan farketmiyor hehe. Hele 3 de singularity ve warp kombosunu daha kolay yapmışlar millet bir havaya uçuyor ekran sarsılıyor resmen =P
Sosyal ağlarda paylaş

mono said:

Mass effect in bittiğini ama bu evrende geçen oyunların devam edeceğini söylemişlerdi zaten. Ben sevindim şahsen hehe, yeni seri gelsin aldığınız kararların daha çok diğer oyunlara etkisi olsun, hikaye yönünü değiştirsin felan.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor said:

Sovereign said:

vanguard multide tartışmasız immortal class

özellikleri doğru verirsen ve ability recharge'ı 200%'te tutarsan, charge/nova combo'su ile ölümsüz bir şekilde herşeyi alabiliyosun.. o büyük tek vuruşta indiren bosslar hariç

bok gibi class, tf2 de scout kafasi nasil beyne zarar veriyorsa buda oyle oyniyanlari moron yapiyor

ulan hadi lvl10 civarisin, silvera girmissin kicklememisiz, kagit gibisin

ne diye gidip 3 pyronun arasina charge atiyorsun? hele drell vanguard tam les o konuda asari gene stasis ile biraz daha iyi

ya 3 pyro'nun arasına charge atıosa vanguard oynamayı bilmiyo yani.. bu benim dediğim godlike combo'yu değiştirmiyo ama.. 2 pyro'yu da alırım ben tek başıma o comboyla ama 2 pyro ve bi hunter veya 3 pyro intihar yani
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

ya 3 pyro'nun arasına charge atıosa vanguard oynamayı bilmiyo yani.. bu benim dediğim godlike combo'yu değiştirmiyo ama.. 2 pyro'yu da alırım ben tek başıma o comboyla ama 2 pyro ve bi hunter veya 3 pyro intihar yani

Vanguard'in sorunu tek basina gosterdigi performans degil, takim icinde gosterdigi performans. Rakibin yakinina girmeye dayali mekanikler takim oyununa uygun degil.

Bronzun ustundeki zorluklarda en kotu class bence.
Sosyal ağlarda paylaş

asari vanguard stasis bubble ile cok iyi crowd control e sahip. shield, barrier tanimiyor. iyi target secersen arkasindan biotic explosionlar falan derken bayagi basarili aslinda. ha human vanguard dersen novanin barrier i yemesi gold da falan her charge da kirmizi ekran sansi anlamina geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.gameinformer.com/b/news/archive/2012/03/27/someone-sent-bioware-400-cupcakes.aspx

Adamlar bioware a 400 tane cupcake göndermiş 134 tanesi yeşil vanilya kaplamalı ve üzeridne A harfi var, 134 tanesi mavi vanilya kaplamalı ve üzerinde b harfi var ve son 134 tanesi de kırmızı vanilya kaplamalı ve üzerinde C harfi var... tam troll bu amerikalılar...

oyunun sonu için bioware ın birşeyler yapmasını istiyorlarmış ama onlar bioware ın birşeyler yapacağına inanıyorlarmış ve herkes de onların çok üstüne gittiğinden bu arkadaşlar da tepkilerini "tatlı" bir dille göstermek istemişler.. bunun en iyi yolu da cupcake lermiş...

Faturasu bu da

http://media1.gameinformer.com/imagefeed/featured/electronic-arts/BioWare/invoice.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

Benim anlamadığım bu adamlar ME 1 ve ME 2 deki seçimlerimize göre ufak yada büyük değişiklikleri yansıtmışlar oyuna. Gerek mail gelsin gerek oyunda karşılaştığımızda herhangi bi yerde bi etkileşim oluyor. Bunun videosu texti fln derken iyice bi uğraşmışlar. Oyunun sonunu neden sallama yaptılar anlamadım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...