Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

reno, bildiğim kadarıyla bu kadar önceki oyunlardaki kararların etkilediği başka oyun yok, seride ne kadar eleştiriyi hakeden şey olsa da gene bu açıdan başarılı. bütün bütün karakterler var veya yok olabiliyor.

heh kimden bahsediyorsun gerge ve who da hell is aayla secura? :p
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
http://images2.fanpop.com/images/photos/8000000/another-picture-of-Aayla-secura-aayla-secura-8086523-300-477.jpg

Aayla Secura bu, çooook ünlü Star Wars karakteri. Oyundaki mavi kızdan bahsediyorum ben de:

http://images.brisbanetimes.com.au/2012/01/31/2927530/art_Mass_Effect2-420x0.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

Darksun said:

Geth - Quarian seçimi

Geth quarian arasında bende seçim yapıp gethleri aldım, gerçi paragon olarak iki tarafıda durdurabilirim sanmıştım yanlız sanırım bunun sebebi ME2 den import etmemiş olmam. Karakterim legion u felan tanımıyor mesela. Me2 de birşeyler yapıp savaşı engellerseniz sanırım 3 'dede ateşkes ilan edip barış içerisinde yaşatabiliyorsunuz, o zaman 2 taraf birden kuvvetlerini gönderiyor sanırım. En azından ben bir yerde öyle okudum illa birini öldürtmen gerekmiyor yani.

me3 geth-quarian

ooo yazık sana reno ya, muazzam bir şekilde bağladım ben. geth & quarian kardeş oldular, elele yaşıyorlar. arkamda da quarian filosu ve geth prime'lar. asari'ler filan apıştı kaldı "üçyüzyıllık savaşı bitirdin oha" diye.

Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

hic iletisimin olmadigi wrex'den sana gelsin

önceki oyundan save'le devam etmemişsen bazı karakterler gelmiyor, onu farkettim.

hoşuma giden tek tük bölümlerden olan biotic academy'de orayı daha güzelleştiren jack varmış mesela ama bana gelmedi o.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ben seviyordum o adamı. :/

sahi bu arada, görevler sırasında bulduğumuz zırh ve upgrade'leri kaçırırsak dükkanlar satıyor mu? mission objective'lerden birini bulamamışım sanırım ki sonradan spectre requisition satıyordu bana.

Evet öyle oluyormuş birde bitirdiğin karakteri tekrar import edip başlarsan game+ oluyor , bütün zırh, para, silah , upgradeler felan duruyor. Sonuna kadar almadıysanda daha iyileri geliyor dükkanlara.

Bölümlerde kaçırdığın her silah/zırh ve quest itemlar dükkanlarda satılır hale geliyor.

ME2 den import edince benim kardeşim lvl 30 dan başlamıştı hemen, ben 30 a anca oyunun sonlarına doğru gelebildim bu kadar fark olacağını tahmin etmemiştim cidden =P ME1 den ME2'ye import yapınca çok sembolik bonuslar veriyordu.

Oyunun importsuz default ayarları cidden çok kötü, hep negatif şeyleri yapmış gibi gösteriyor, benim oyunda wrex yoktu mesela, onun yerine durmadan genophage i curelayın da çoğalıp sonra bir güzel azınıza edelim diyen biri vardı. Yani daha tedavi etmemişken adam kaşınıp duruyordu. Son saldırıda da ordularına krogan ların ne olduğunu gösterelim gibi lafların yanına birde ha savaşırken diğerlerinin taktiklerini öğrenmeyi unutmayın ileride onlara da gireceğiz nasılsa diye konuşma yapıyor öyle kaçık biri =P
Sosyal ağlarda paylaş

Kingdom of Amalur demoyu indirip açınca şu armoru veriyormuş bu arada, demoyu bitirincede şu silahı. ME3 demoyu bitirincede amalurda birşeyler veriyor =p

http://oyster.ignimgs.com/mediawiki/wiki-api.ign.com/mass-effect-3/thumb/f/f7/02me3_1326301266.jpg/228px-02me3_1326301266.jpg

http://uk.ign.com/wikis/mass-effect-3/File%3A02me3_1326301266.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

Sam said:

thessia temple'da gezerken..

http://i.qkme.me/35lmxl.jpg

ahah

ya bilseydim thessia'nin boyle olacagini yanima javik'i alirdim liara ile birlikte default takimim liara/garrus yerine... ama sirf javik'in yorumu var mi acep diye gormek icin restart atmaya usendim

birebir aynısını düşündüm, bölümün en sonu olmasa reload edecektim ben de. aslında üstüne 2-3 bölüm daha yapmış olmasam şimdi üşenmeyip reload ederdim heh
DadashNik0F said:

sekreter hatunun lezboz olduğunu bilseydim female shephard açardım. şimdi oyna volkan demirel ile pff.

müstahaksınız. böyle vaatlerle hak yoluna davet ediyor bioware oyuncuları.
Sosyal ağlarda paylaş

DadashNik0F said:

sekreter hatunun lezboz olduğunu bilseydim female shephard açardım. şimdi oyna volkan demirel ile pff.

bende thessia temple için sonrada keşke javiki alsaydım dediydim. eğer alan biri varsa spo içinde ne gibi diyaloglar geçiyor açıklasa. şu oyundaki en merak ettiğim şey oldu.

çok önemli bişey olmuyor sadece senden önce o farkediyor burda bizim artifact'imiz var hissediyorum falan diye.Sonra Asari'lere (ırk babında) gider yapıyor saklamışlar bu kaynağı sizden ama genede bi hazırlık yapmamışlar vesaire diye.

Sosyal ağlarda paylaş

DadashNik0F said:

bende thessia temple için sonrada keşke javiki alsaydım dediydim. eğer alan biri varsa spo içinde ne gibi diyaloglar geçiyor açıklasa. şu oyundaki en merak ettiğim şey oldu.

çok önemli bişey olmuyor sadece senden önce o farkediyor burda bizim artifact'imiz var hissediyorum falan diye.Sonra Asari'lere (ırk babında) gider yapıyor saklamışlar bu kaynağı sizden ama genede bi hazırlık yapmamışlar vesaire diye.

edik:ha bide görev boyunca laf sokuyor klasik :D primitive danalar sizi diye.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...