Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mass Effect 3

HellHound

Öne çıkan mesajlar

nedanko said:

siz büyümüşsünüz, your arguement is invalid

Değil agalit, bak obsidiana bak cd projeckte. New vegas mesela ne kadar iyi bi oyun, witcher2ye keza resmen şaşırdım 1den sonra bu kadar geliştirebileceklerini beklemiyordum. Rpg hibridi olarak bak deus exe adamlar yapmış. Rpgden çıkalım bak portal2ye, bak batmane. Konsola "bile" adam gibi oyun geliyor dark souls çıkardı adamlar.

Olay büyümek değil mantalite. Büyümüş olabiliriz, ona göre new vegasın quest pusulasına, witcherın gamepadleri de düşünerek yapılan combat sistemine çemkirmiyoruz(az çemkiriyoruz diyelim ehue), hartkor zorlukta oynayıp yine keyif alıyoruz. Skyrim bile rpg olmaya çalışmamasına rağmen overall gayet iyi bi oyun. Ama mass effect gibi bir gübre çuvalını görünce de "yoo dostum yoo" demesini bilmek lazım. Büyük firmalar yapıyorsa bildikleri vardır sistem artık böyle diye kestirip atınca zaten etkisiz eleman oluyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun baya süper olmuş.
ilk oyunu oynamaya çalışmıştım bunun kadar epik ve sürükleyici değil bayık ve gereksiz karmaşıktı bırakmıştım bayıp buna da şüpheli yaklaştım ama beğenmediğim kötü herşeyi düzeltip çok daha bir hale sokmuşlar.
ilk 2 sinin hikaye özeti var nette okuyup başladım direk ben. kaybettiğim de bişi olmadı.
Sosyal ağlarda paylaş

ben zaman harcamam demedimki hec...o parayi vermem sadece heheh..corridor shoot bolumunu ileri sar cinematic atmosfer gakguk action film iste, star tv de gece 3de verilen filmlerden bi cit daha iyi konusu, grafikler / muzikde cabasi..

yane..

ps. zaten config de yeto kacar ultrada oynamaya heehheh
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada obsidian forumunda okudum:

said:
While I'm at it, you should know that some side quests and even main quests can be failed if you don't do them soon enough. It's not that they're on a timer, but if you choose to do other quests first, the NPCs you need to rescue can die or the base you need to rescue can be over run.

Also, some quests are given to you when you pass by the NPCs as they're having conversations. And the journal entries can be vague or incomplete. You may want to jot down notes.

benim gibi takintili completionistlere uyari olsun
Sosyal ağlarda paylaş

obsidian forumundan gelenler umut vaadediyor.

biz de büyüdük tamam ama oyunların boktanlaşması çok daha belirgin farklar yarattı bence. büyüdüğümüz için tahammül edemiyoruz belki.

neyse ME 1 i oynıyım mı? bir daha soruyorum. hala oynamadım. oyna diyenler oynaması zevkli classı da söyleyebilir mi? açıp ilerleyip beğenmeyip baştan açacak vakit yok.
Sosyal ağlarda paylaş

Paticik'deki genel gorusun aksine ben ME1'i ME2'den daha az begenmistim. RPG ve aksiyon arasinda karar verememis bir ucubedir benim gozumde. Bir de tabii birbirinin kopyasi mekanlarda gecen sidequestler vardi.

Neticede ME1'i oynamak cok da gerekli degil bence. Class olarak ise kafana gore takil; hangi class'in daha zevkli oldugu kisiye gore degisir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bende aldım oyunu, ilk 2 oyuna saygımdan dolayı =P Hoş Dragon age 2 yide 1 gibi olacak diye almıştım 1 kere bitirdim bıraktım pek iyi olmadı. Buda öyle olur mu acaba. 2 yi 2 defa bitirmiştim 3. de de en zor seviyede kötü karakter olarak oynuyordum acaip kastırıyordu ama baydı bir süre sonra =D
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Masquerade said:

hala şu puanlamalara güvenen, itimat edenler var yahu.

maşallah en leş oyun bile 8,0 falan alıyor artık. puan olayı 10 yıl önce, paralar yenmiyorken iyidi.

9 üstü alan oyun nadir çıkardı. 6-7 alan oyun türü seven oynar falan denirdi. şimdi adamlar sıçıp yollasa bu magazinler 7'den puan başlatıyor ahah.

4chan'de vardı puan olayının geçmişi ile günümüzü kıyaslayan grafiği. biri c/plesin.

Strategy informer hala en iyisi bence, demiştim daha önce de: http://www.strategyinformer.com/pc/rpg/charts.html

Öyle yine ama IGN tier değil.
Sosyal ağlarda paylaş

Napim sam eheh oyun arsızıyım ben alıpda oynamadığım oyunlarda var =P
DA yı çok sevmiştim , DA2 yi de sevdim ama başka bir oyun gibi bakarak. DA kendini hala oynatırken DA2 nin yüzüne bakmıyorum işte.
ME de aynı olur büyük ihtimalle.Hiç olmazsa bu sefer kazık fiyata almadım gittim rus key i aldım =P Origin de dert olmuyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

bu patideki millettin beklentilerinin oyun çıkana kadar tavan yapması ondan sonra oyundaki en ufak salaklıklara laflar yağması ve oyunun direk boktan ilan edilmesi ve bu kanının herkese aşılanmaya çalışılması

hakkaten baymaya başladı.

me3 icin kimsenin tavanlik bir durumu olmadi ki, aksine gittigi yer genel goruslerde yerin dibi...mal ortada yani

threadi biraz okuyalim plx
Sosyal ağlarda paylaş

Sovereign said:

bu patideki millettin beklentilerinin oyun çıkana kadar tavan yapması ondan sonra oyundaki en ufak salaklıklara laflar yağması ve oyunun direk boktan ilan edilmesi ve bu kanının herkese aşılanmaya çalışılması

hakkaten baymaya başladı.

kimsenin bi beklentisi yoktu oyundan, baslarda biraz heyecanliydik hani ucleme bitiyor vs vs diye, pozitif bikac aciklamalari vardi adamlarin

sonra dragon age 2 ile cekirge bi sicradi

tortanic ile 2 sicradi

bu oyun ile butun kredisini tuketti bioware, surecte yasanan PR rezaleti ve DING DONG BANNU END OF RINE dan bahsetmiyorum bile

bioware bu oyun ile artik batik bir firma benim icin, kredileri kalmadi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...