Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sherlock Holmes: A Game of Shadows (2011)

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

İlk bölüm çok kötüydü 3/10,üç kişiydik acaba ikinci bölüme girmesek mi dedik,fakat izlememize değdi. 2. bölüm 8/10.Filmin bütününe yayamamışlar kurguyu ve aksiyonu.

Film sonu!!

Kaleden en az 200 metre aşağıya düştüler,o su beton etkisi yapar parçalanırlar,oksijen aleti falan saçma olmuş daha mantıklı bir kurtuluş yazılabilirmiş..

Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Barathrum said:

İlk bölüm çok kötüydü 3/10,üç kişiydik acaba ikinci bölüme girmesek mi dedik,fakat izlememize değdi. 2. bölüm 8/10.Filmin bütününe yayamamışlar kurguyu ve aksiyonu.

Film sonu!!

Kaleden en az 200 metre aşağıya düştüler,o su beton etkisi yapar parçalanırlar,oksijen aleti falan saçma olmuş daha mantıklı bir kurtuluş yazılabilirmiş..

8 çalışır bence.

Kitaplara gönderme vardı orada. Kitaplarda da çok benzer bir şekilde ölüyor Holmes, ama fanlarının isyanlarına dayanamayan Doyle bitkaç yıl sonra döndürüyor karakteri.

Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Barathrum said:

Film sonu!!

8 çalışır bence.

Kitaplara gönderme vardı orada. Kitaplarda da çok benzer bir şekilde ölüyor Holmes, ama fanlarının isyanlarına dayanamayan Doyle bitkaç yıl sonra döndürüyor karakteri.

net hemde gönderme.

guy ritchie çekmeseydi bu filmi cidden izlenemez olurmuş. Bunları izledikten sonra.
ayrıca ilk filmden sonra daha az görsel detay var filmde. daha çok politik detay çalışmış bu sefer. O yüzden de daha akıcı ilerliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Birinciside baya hoşuma gitmişti bunuda beğendim baya. Downey Jr. ile Jude Law zaten iyilerdide Jared Harris'De baya başarılıydı Moriarty olarak.

Efektler ve aksiyon da çok daha iyiydi birinci filme göre. Slow-mo sahnelerde çok başarılıydı ama biraz fazlaydı bu sefer sanki.

Irene ölmeseydi keşke. Moriarty hep bir yerden çıarkıcak Holmes'a karşı diye beklediydim.

Sondaki Holmes ile Moriarty'nin önce satranç oyunu sonra birbirlerini dövmeleri birde şelaleden düşerkenki sahne çook hoşuma gitti. Fakat orman sahnesinde gereksiz slow-mo vardı bence.

Sonunda keşke görünmeseydi Holmes. Hani belkin en sonunda The End? olsaydıda böyle Holmes çıkmasaydı direk. Hani kitaplarındaki gibi öldü bilseydik bi daha ki filme kadar.

Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

İlk filmle bağlantılı mı direk? Arkadaşıma gidelim dedim ama ilkini izlemedim ki dedi kitabınıda mı okumadın hiç dicektim ama belki ilk film izlenmeden ikincisi anlaşılmaz öyle yapmışlardır yarım olmasın dedim o yüzden giden arkadaşlar bi söyleyebilirler mi?

ilkini izlemese de farketmez o kadar , anlar filmi ilkini daha sonra da izleyebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...