Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Bizim karşımıza gelen tüm allyler full pvp gearını dizmiş, oynamayı bilen geneli healerdan oluşan gruplar.

Aksine horde'da slackleyen, frag peşinde koşan tipler ağzına kadar dolu. Rated BG kurduk, 9 kişi birbirimizi tanıyoruz 6 kişi dışarıdan, eots'ta draneiye rushlıcaz diyoruz bir de bakıyoruz ki o 6 kişi yerleştirdiğimiz görevlerle alakasız olarak sağda solda geziniyor.

Ha maçları aldık horde profili öyle çok iyi değil. Hatta pvp'ci hordelar sıralar ve racialler yüzünden çatır çatır ally oluyor; yakında horde'da sadece pve'ciler ve sabi sübyan kalacak.
Sosyal ağlarda paylaş

- Even after we fixed their mastery, Feral druid bleeds still do a lot of damage and are undispellable. We plan to shift some of that damage back to main attacks. They are also a little too hard to control. Given that they are already hard to root, snare, or polymorph, we think the fear immunity from Berserk is too much.

- We think we overnerfed Every Man for Himself, and are reverting it back to a 2-minute cooldown again. We might evaluate other racials after we’ve seen more PvP.

- We’re making some additional buffs, such as Pain Suppression and Barkskin, undispellable.

- The heal from Frenzied Regeneration was too powerful and has been reduced by 50%.

- Tol Barad: Winning as an attacker now rewards players with 1800 Honor Points, up from 180. Winning as a defender still rewards players with 180 Honor Points.

- Priests are a little weak in PvP, especially at mobile healing. We have made some changes to glyphs and talents to enhance their survivability and instant healing.

- Necrotic Strike needs to be affected by resilience.

- To reduce mage control, we are discussing reducing the duration of Frost Nova and Ring of Frost.

- We are probably going to remove Drain Mana from warlocks. It is incredibly situational in PvE but causes problems in PvP. This might mean we need to evaluate Mana Burn as well.

- Arms warrior burst damage might still be too high in PvP, while we don’t have a great way to adjust their sustained damage for PvE. The Lambs to the Slaughter talent is a good place to address this. We also might nerf warrior stuns.

- We think Arms and Fury warriors are getting too much damage out of Heroic Strike. We want it to be clear that it’s a rage dump and not make it the hardest hitting ability.

http://us.battle.net/wow/en/blog/1829962
Sosyal ağlarda paylaş

said:
- To reduce mage control, we are discussing reducing the duration of Frost Nova and Ring of Frost.

YOU BEST BE JOKING, NAGA.

Ring of frost'un içinde kalınca, halkasına degmedigin sürece proclamadıgını cozebilse insanlar şöyle salak nerfler gelmicek.

Avoidable ötesi spell, warrior ve goblin jumpı da geçiyor içinden zaten.

Nerflük hiçbir yanı yok, gidin warlock survival'ı nefleyin o ne öyle, adama shatter vuruyorum, %93 hp. PROBLEM, MAGES?

Tol Barad harika olmuş. warrior ve feral nerfleri yerinde. Salak saçma su an warrior damage'ı.

Ve evet, nolur priest'i bufflayın yamulttular classı herkes shadow. RMP oynamak istiyore.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen yine şükret timing nerfüne.

Arenajunkies'de resto druidler falan Ring of Frost pillar'a 360 derece oturuyo, team mate'imi smoke bomb'a alıyolar, pillara da ring of frost atıp kesiyorlar waroyurmu, how skillz diye QQ yapıyodu.

3 senedir pillara sürtünmekten başka bi halt yemeyen bir class ağlaması işte ahha.
Sosyal ağlarda paylaş

İyide pillar merkezine atman lazım o zaman, pilların merkezine atamıyorsun ki içine tıklayabilmen lazım, alla alla.

Ben sadece atıyorum, diger taraftan baskı uyguluyorum cc'mi alıyorum her şekilde.

Bu arada gladius update olmuş hiç söylemiyorsunuz "Lordum addonunuz hazır" diye, nasıl minionsınız hiç bilmiyorum.

2 haftadır addonsuz maç yapıyordum bugün yükledim daha hayat standartlarım yükseldi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ulan blizzard, iyi güzel tol barad win 1800 oldu da bizim serverde ally hiç kazanamıyor ki, biz geri alıp tonla honor kaldıralım?

İnşallah 1800 honor'u duyan allylar zergler tol baradı sadf.
Bir de sömürülcek birşey, herkes birbirine passlar, eşek yüküyle honor kasılır her gün.

Buff/nerf'ler bu arada ama priest'in mobile healinginin, instant spell'lerinin yetersiz olduğunu anlamaları uykudan şişmiş gözlerimi doldurdu yemin ederim. HA TABİİ AKLIMA GELMİŞKEN SHIELDLARLA İLGİLİ TEK SATIR YOK. 10K ABSORB EDİYOR PW: S
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...