Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Ayrıca necrotic strike da çok fena OP olmuş. Infinite stacks, problem officer direk.

Özetle OP olanlar:

- Frost Mage
- Felguard
- Warlock Self Heal
- Mutilate poison damage
- Warrior stun / knockdown / sürekli açık kalan colosus smash
- Shadow Priest
- Death Knight - frost çok fazla vuruyor, necrotic strike.

Bufflanması gerekenler:

- Sub Rogue
- Retri Paladin
- Feral Druid defansiv
- Feral bleed efekt çok az vuruyor resil targetlara
- Disc Priest
- Resto Shaman
- Hunter
Sosyal ağlarda paylaş

Mage su an dengesiz değil demedim ki beyler, çok saçma su an gameplay'i.

Instant spam caster oynuyoruz cok komik, frostboltun bufflanması icelance'in nerflenmesi lazım da, bunu gidip söyleyen hard-counterı feral druid, üstüne kendi classı ölmezken defansif buff istiyor.

Çünkü shapeshift yapmak sıkıcı, adam kedi olarak kosturmak istiyor 15 dakika boyunca, ahah.

Ama gerçekten, yani su an mage komik baya. Icelance spam oynayabilmek için haste kasmıcan full mastery abanıcan sonra nukela öldürmeye calıs, paladin dispeller gelirse zaten direk cık git arenadan ama gelmezse topla puanları.

Rogue kasıyom ben brb.
Sosyal ağlarda paylaş

25 Ocağa kadar 2200 weapon almak yok.

Blizz fena sıçtı bu sezon yine.

AHAHAH

Epik.

Migrate bugu varmış. Migrate ettiğinizde mevcut conq puanınızı görmezden gelip tekrar bir o kadar kasmanıza izin veriyordu oyun. Ve bu sayede hafta boyunca multiple migrate ile t2 weapon alan birkaç takım varmış ladderda ve Blizzard tabiki silahları ve tüm conq puanlarını aldı AHAHAH.

Gl with 346 blue weaponz mejts.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Hey Allahım, S3-4 druid glad olarak söylüyorum bunları ki druidin vasat olduğu sezonlardı

So mad.

4 druidten 3ünün surat yuvarlayarak glad oldugu sezonlar. Hani prime dönemim olmasa neyse be.

al yanına rogue al yanına warrior gün batımına dogru glad olarak drake sürün.
Sosyal ağlarda paylaş

ya doğru dürüst pvp yapmadım ama feral oynuyorum, rake fixinden sonra pek abartı damage yok açıkçası bleedlerde.

wrath'te mage oynuyodum arena'da feral geldi mi hele yanında dispeller varsa oturup ağlıyodum hehe. ama şu an mageleri o kadar rahat kesemiyorum demek ki mage op.

survival lazımdan kastın ne tam anlamadım aslında feral için, survival instintcs/barkskin/frenzied regeneration var yani. dediğim gibi arenaya girmedim henüz ama rated bg yaptım biraz, stun/fear olmadığı sürece ölmüyodum diyebilirm. pvp trinketım da yok zaten lolol, o yüzden ölüyo da olabilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün bir ara Tol Barad yapıyordum. Ulan Warlockun birini heallıyorum da heallıyorum, arkamda herif de, önümde combat var, hay ne vuruyor ulan bu herife diye baktım, böyle kazık gibi duruyor tek başına, feral dotları tickliyormuş. Combatta dmg yiyen adamdan daha çok heal istedi feral dotları.
Sosyal ağlarda paylaş

Ghostcrawler said:

Ayrıca necrotic strike da çok fena OP olmuş. Infinite stacks, problem officer direk.

Özetle OP olanlar:

- Frost Mage
- Felguard
- Warlock Self Heal
- Mutilate poison damage
- Warrior stun / knockdown / sürekli açık kalan colosus smash
- Shadow Priest
- Death Knight - frost çok fazla vuruyor, necrotic strike.

Bufflanması gerekenler:

- Sub Rogue
- Retri Paladin
- Feral Druid defansiv
- Feral bleed efekt çok az vuruyor resil targetlara
- Disc Priest
- Resto Shaman
- Hunter

ordan burdan okuduklarini yazmissin gibime geldi.
Feral druidin defansif abilitylerine buff isteyip, shadowprieste nerf isteyen bir zihniyetin bu oyunu oynadigindan suphe ederim suan icin.
Oyundaki suan en faceroll class feral druid bariz sekilde.
Diger classlar feral e gore normal seviyede en azindan. Goze batan asiri bi overpowerliklari yok. Holy paladin olabilirdi ama hotfix leri toparladi bayagi. Oyun halen dengesiz, orasi ayri.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahahaha MMR bugını fixledi gerizekalılar şimdi de rated bg leri bozdular.

Maç kazanıyorsun, achievement da alıyorsun ama rbg ekranında loss olarak geçiyor. 3 maç yaptık 3ünü de kazandık 3ü de loss olarak geçti.

İki elle bir pi(vi)pi yi düzeltemedi bilzzard gj heroes.
Sosyal ağlarda paylaş

aksamdan aksama girip oynadıgım icin soruyorum dun arkeloji kasarken troll druid saldırdı. Sp yim fear attım ardından Psychic Horror attım adama ama tınlamadı bile resitleme ihtimalı varmı yoksa trinket falan lamı cıkmıstır zaten adam dibimdeydi catır catır kesti pvp item yok ustumde normal midir?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...