Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Arena, BG, World PvP Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Bg sırası gelmiyor
Bg sırası gelmiyor
Bg sırası gelmiyor

Horde vs Horde mu açacaklar ne yapacaklarsa yapsınlar ama 20 dakika sıra bekleyip bir de mal dolu bir isle of conquest gelince insan harika küfürler ediyor.

Açsınlar horde vs horde girelim artık. Aptal aptal serverlara beleş migrate açmakla olmuyor işte kimse gitmiyor, bırakmıyor serverını hala bu yöntemle düzelteceğini sanıyorlar. Battlegrouplar birleşti yine fayda etmedi.

Basic ideas, bottom line is Horde vs Horde would work and could be simply explained. If you can explain Night Elf mages, you can explain this.
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:

Bg sırası gelmiyor
Bg sırası gelmiyor
Bg sırası gelmiyor

Horde vs Horde mu açacaklar ne yapacaklarsa yapsınlar ama 20 dakika sıra bekleyip bir de mal dolu bir isle of conquest gelince insan harika küfürler ediyor.

Açsınlar horde vs horde girelim artık. Aptal aptal serverlara beleş migrate açmakla olmuyor işte kimse gitmiyor, bırakmıyor serverını hala bu yöntemle düzelteceğini sanıyorlar. Battlegrouplar birleşti yine fayda etmedi.

Basic ideas, bottom line is Horde vs Horde would work and could be simply explained. If you can explain Night Elf mages, you can explain this.

rezillik ya tam anlamıyla yani, forumda da kopmuş biri zaten http://eu.battle.net/wow/en/forum/874705/ , bende yazdım aynısını alta :D
Sosyal ağlarda paylaş

Soris said:

Feral druidin yanına en güzel ne gidiyor arkadaşlar varmı önerileriniz?

Ne koyarsan olur.

Mage, spriest, rogue'la güzel çift dps oynarsınız.

Tüm healerlarla da healer dps oynarsınız.

2x Feral + holy paladin, feral + elem shaman/mage/sp/lock + paladin de iyi 3v3 comboları olur.

Ha bir de epix setup tabiki, feral + hunter + resto shaman
Sosyal ağlarda paylaş

Tüm classların forumu QQ dolu iken druid kısmından bir alıntı:

beyler 85 level feral druidim var battlegroundlarda bear modunda 2 vs 1 yapabiliyorum hatta nerdeyse 3 vs 1 bile yapıcam azcık daha gear yapınca... çok fazla vuruyorum ve cok az damage alıyorum

varmıdır böyle bi lüks? varmıdır böyle bir rahatlık!!
Sosyal ağlarda paylaş

Feral druid şu an ok.

Bleed damage çok demeyin, classın direct damage kapasitesi malesef çok düşük. Bütün damage imiz o dotlardan geliyor. Instant heal, cc, snare falan her classda var zaten bunları alırsanız feral druid kalmaz oyunda.

Playerların alışması zaman alacak belki zira bugüne kadar feralleri faceroll kestiniz hep. Birazcık damage imiz adam olunca QQ basmış etrafı ki çok komik çok gülüyorum ben.

Feral ofans ve cc & snare ability olarak şu an okey. Belki biraz defansif buff gerekli ama 3v3 focuslandığınız zaman pek dayanamıyorsunuz. Bear form bile yetersiz def için. Hele kazara kitty form yakalanırsanız global çekiyor mageler ve shadow priestli takımlar.

Mage demişken, frost mage OP olmuş bence. Ring of Frost mudur nedir çok abuk ve OP bir ability başlı başına bir de 25k ice lance spamlıyolar her saniye frozensınız zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Ghostcrawler said:

Ayrıca 3k resillience yapmadan feral çok vuruyor demeyin.

3k res = %31 damage reduction veriyor ve o OP dediğiniz bleedler sinek vızıltısı gibi tickliyor.

Ama mage'in sorunu sürekli CC'desiniz eller kollar bağlı adamın spam storumunu izliyorsunuz.

Şunu diyen adam icelance spamden aglıyor ya. Bu expansion'ın wissy'si çıktı, artık scrub çemberine alır saga sola falan iteriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Su anki ortalama gearla icelance'in frozen'a crit şansı %30, dahi misin nesin.

Shatter mekanigi eskisi gib olsa, crit %75 olsa anlıcam ama üçte birine düşmüşken "crit chance'i çok yüksek, bawww" diye aglaman çok fena be.

VE bu kadar mastery gitmiş adamın haste'i yoktur, cast yapamaz. Zaten feral'e oturup cast diye birşey imkansızken bide instant spellerden aglarsanız ne yapacak ki mage'ler ferallere?

Oturup sigaranızı yakalım üstümüze boşaldıkdan sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...