Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayrılık Acısı

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

nomsaR said:

dostum bu ayrılık acısı çekmenin nedeni, senle alakalı. hafif pısırık, düşük egolu biriysen bu ayrılık acı olarak vücud buluyor bünyende. biraz kendine güven duygunu geliştirirsen ayrılığı acı yerine kin ve nefrete dönüştürüp intikam ateşiyle yanabilirsin. ikincisi de çok temiz değil ama acı gibi olmaz sanırım.

Dark Side a yöneltiyor adamı.
Sosyal ağlarda paylaş

photographer said:

nileppezdel said:

DeBuffAndHeal said:

erken daha :D uyku tutmadı ayaktayım işte :). Bi yandan iyi oldu fetocuydu kendisi ve ailesi :). Dışarı cıkarım elbet :)

Oha, ahaha :D Benim yaşadıklarımın aynısını mı yaşadın abi sen? sdfds zamanla geçiyo, pis fetocu de işte kendi kendine, aklına hep güzel şeyler gelcke onunla ilgili, ama sen de biliyorsun ki bir yığın kötü yanı vardı. Kandırmayalım şurada birbirimizi. Hep kötü yanlarını düşün, başka kızlara yaz. Çok içme daha kötü olur sadece, başka kızlara asılmak en güzel sevgili unutma yoludur. Beynini, hormonlarını başka bir hatuna yönlendirince arkada baskılananlar da dağılır gider böyle rahatlarsın.

3 olduk... çok garip lan aynı kızmı acaba :D
bu kızı tanıyorum, erkeklerle beraber olup onları dark side a çeken bir örgüte üye kendisi. ışığı göremeyince basmıştır tekmeyi bundan hayır gelmez diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok sevdiginiz, yerlere goklere sigdiramadiginiz o ufak pirlantanizi baskalariyla sevisirken dusunun. Boyle nefret ettiginiz insanlarla, bi gun alisverise ciktiginizda Lacoste´ta goz kirpan cocukla, siniftaki artisle, Devlet Bahceliyle falan. Ama oyle boyle diil. Sabah aksam bunu dusundukten iki uc gun sonra bu baskasiyla sevisme sureci normallesmeye basliyor. Acili ama garanti bi yol asdklj.
Sevgili-detoksifikeysin prosess is en ektriimli peyinful prosess. House MD deki o ingiliz doktor aksaniyla soyledigimi dusun.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk olarak geçiştir düşünmemeye çalış yalnız kalma farklı ortamlara gir yeni insanlarla tanış takıl takılabildiğin kadar sonra görüyosun ki okadar çook seçenek var ki önünde onlar gelip seni buluyor bi arkadaş edin ondan ayrılma mantıklı olsun acını yaşatmasın iç içebildiğin kadar yapmican şeyleri yap müzik dinle sözlere takılma düşünmeye başladığın an git kalabalık bi ortama ama bu sadce geçiştiriyo acını üstünü kapıyo yani

ikinci olarak böğürerek ağlaa yırtın tekmele saçını yol ve takla at..
Sosyal ağlarda paylaş

ilk aşk maceran mı ?

ne bilim ben mesela ilkinden sonra yaşadıgım ayrılıklarda hiç üzülmedim diyebilirim

işte bana nasıl yaparmış bunu demeler, içmeler, öldürücü müzikler gibi salaklıkarı 2. defa yapamıyor insan :)

bir tane kız için üzülme hakkımı doldurdum.üzülceğim zaman hala ilkine üzülüyorum.o da hemen geçiyor ztn 10dk sonra
Sosyal ağlarda paylaş

ilk tokat önemli.misal 2 senemi verdim.tamam çok güzel şeyler oluyor.fakat sonra aptal birşeyden terkedilince kafayı sıyırıosun.ilk defa it gibi aşık oldugundan ve uzun süreyle braber gelen o alıskanlık adamı perişan ediyor

3-4 ay kendime gelememiştim ama erken yaşayıp tecrübe etmesi gerekilen birşey :)

biraz klişe ama seni bir kişi üzüyor sen bir çok kişiyi.insanın içindeki o yoğurdu üfleme hissi geçmiyor.bende kaç sene oldu geçmedi.belkide hiç geçmicek bilemiyorum.ama böyle mutluyum.kısa süreli ve az ciddiyetli ilişkiler
Sosyal ağlarda paylaş

ilk ciddi iliskim sayilir. Asiktim kiza. Disari ciktim arkadaslar filan. Arada dalip gtmisim. Dusunmuyorum saniyorum ama dusunuyorum istemsiz. SIkici gececek aksamlari o kadar suan icin. Ugrasacak bisiler lazim :).
Baska kizda bulmadim :). O yazdi ilk konustuk biraz. Hos kiz ama sohbeti filan. Öyle pek kiz pesinde kosan biri degilim :). Olsada olur olmasada modunda gezerdim simdiye kadar ama artik eksiklik hissedecekmisim gibi geliyo. Galiba yanascam bu kiza, civi civiyi söker misali :).

telefondan yazmak zorunda kaldim. Turkce karakterler yok malesef. Anlasilir heralde :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...