Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayrılık Acısı

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

LucifeL said:

DeBuffAndHeal said:

Piç ruhu yok abi bende, sıradanım yani biraz. Pek bişi bulmam yani kendimde. Ağzım iyi laf yapar ama böle az muhabbetim olsa kızla, konuşarak farkı tattırırım yani :P. Çıktıklarımda öle diyo yani ağzın iyi laf yapıyo diye.
Çıkarken herşeyi diyorlar abi bana sigara içişine hastayım diyen de oldu ağzın iyi laf yapıyorsa bunu heryerde göstermelisin ;)

ben sigara kullanmıyorum, nolcak şimcik?
Sosyal ağlarda paylaş

gecko said:

LucifeL said:

DeBuffAndHeal said:

Piç ruhu yok abi bende, sıradanım yani biraz. Pek bişi bulmam yani kendimde. Ağzım iyi laf yapar ama böle az muhabbetim olsa kızla, konuşarak farkı tattırırım yani :P. Çıktıklarımda öle diyo yani ağzın iyi laf yapıyo diye.
Çıkarken herşeyi diyorlar abi bana sigara içişine hastayım diyen de oldu ağzın iyi laf yapıyorsa bunu heryerde göstermelisin ;)

Ben içiyorum da ne oluyor ki ben orada kızın salaklığından bahsediyordum gecko ben senin gibi liseli kardeşlerime iyi örnek olmam lazım sigara içersen pipin küçülür ;) dasdadsa
Sosyal ağlarda paylaş

LucifeL said:

gecko said:

LucifeL said:

DeBuffAndHeal said:

Ben içiyorum da ne oluyor ki ben orada kızın salaklığından bahsediyordum gecko ben senin gibi liseli kardeşlerime iyi örnek olmam lazım sigara içersen pipin küçülür ;) dasdadsa

sen niye içiyon o zaman
Sosyal ağlarda paylaş

İsteğin üzerine çözümlemeli, sonuca yönelik bir post atayım.

Şimdi seviyodum, ölüyodum, bitiyodum diyosun da,
Gün içerisinde zaten kız ne kadar süre ile senin hayatında olabilir ki?

Bak aşağıdaki çart gösteriyor.
8 saat uyusan, 9 saat işin olsa (okuldaysan da ödev, proje vs. ile bu süreyi bulmalı) ne eder? 17. Yolda, ve boşaltımda da 2 saat harcasan (Sıçarken kızın senin yanında olmadığı varsayımındayım.) eder 19.
kalır sana 5 saat. Kız varken bu 5 saat onunla geçiyordu, şimdi o olmadığı için 5 saat onu düşünerek geçiyor, haliyle bunalıma giriyorsun.

Halbüse günlük aktivitelerini 2. çarttaki hale getirirsen çok rahatlarsın, düşünmek için vaktin kalmaz.

Bu hale nasıl getirebilirsin?
YEMEK YE. HAYVAN GİBİ YE.

-Çok yediğin için uyku süren artacak. Kafadan 2 saat artar.
-Kilo aldığın için bindiğin araç daha yavaş gidecek, yürüyosan daha yavaş yürüyeceksin.
-Kaka süren artacak. Hatta mümkünse et-havuç-muz-kola 4lüsüne aban, kaka süren tavan yapsın.
-Öküz gibi yediğinden beynine az kan gidecek, aynı performansı göstermek için daha uzun süre çalışacaksın.

Kızlar bunalımda boşuna mı yemeğe abanıyolar?
Hatun milleti çakal olum, biliyo işi, içgüdüsel olarak hemen gömülüyolar yemeklere. Çikolataymış, endorfinmiş felan yalan bunlar hep. Hamur işi yiyolar paso. Görüyorum ben.

Hadi geçmiş olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

wastyrx said:

SodomVsGomore said:

olitere said:

bana kız ayarla hacı muhabbeti yapabiliceğim hiç kimse olmadı lan

ya bi kez boş bulundum girdim bu muhabbete arkadaş elini gösterdi dahada cesaret edemedim.

mühendislik mi abi?

yok bölüm hukuk. bölümle alakalı değil zannediyorum arkadaşın özel çabaları sonucu oluşmuş abazanlık.
Sosyal ağlarda paylaş

ginaly2 said:

İsteğin üzerine çözümlemeli, sonuca yönelik bir post atayım.

Şimdi seviyodum, ölüyodum, bitiyodum diyosun da,
Gün içerisinde zaten kız ne kadar süre ile senin hayatında olabilir ki?

Bak aşağıdaki çart gösteriyor.
8 saat uyusan, 9 saat işin olsa (okuldaysan da ödev, proje vs. ile bu süreyi bulmalı) ne eder? 17. Yolda, ve boşaltımda da 2 saat harcasan (Sıçarken kızın senin yanında olmadığı varsayımındayım.) eder 19.
kalır sana 5 saat. Kız varken bu 5 saat onunla geçiyordu, şimdi o olmadığı için 5 saat onu düşünerek geçiyor, haliyle bunalıma giriyorsun.

Halbüse günlük aktivitelerini 2. çarttaki hale getirirsen çok rahatlarsın, düşünmek için vaktin kalmaz.

Bu hale nasıl getirebilirsin?
YEMEK YE. HAYVAN GİBİ YE.

-Çok yediğin için uyku süren artacak. Kafadan 2 saat artar.
-Kilo aldığın için bindiğin araç daha yavaş gidecek, yürüyosan daha yavaş yürüyeceksin.
-Kaka süren artacak. Hatta mümkünse et-havuç-muz-kola 4lüsüne aban, kaka süren tavan yapsın.
-Öküz gibi yediğinden beynine az kan gidecek, aynı performansı göstermek için daha uzun süre çalışacaksın.

Kızlar bunalımda boşuna mı yemeğe abanıyolar?
Hatun milleti çakal olum, biliyo işi, içgüdüsel olarak hemen gömülüyolar yemeklere. Çikolataymış, endorfinmiş felan yalan bunlar hep. Hamur işi yiyolar paso. Görüyorum ben.

Hadi geçmiş olsun.

Acı macı kalmadı arkadaş :D.

Topağı okuyanlar belki hatırlar. Facebook'tan yazan kızın bi adet meriç'i var hadi hayırlı olsun. Acıdan eser kalmadı da. Meriç sorunu patlak verdi .

Kızla da baya baya konuşuyoruz hadi hayırlısı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...