Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ayrılık Acısı

DeBuffAndHeal

Öne çıkan mesajlar

yeni gelisme var.

Facebooktan silmis, gözlerim döndü birden. Aradim 15-20 kere acmadi kapadi telefonu. Bende yurt arkadasina. Bi mesaj attim. Icerigi agirdi. Baya bu muydu yani dedim verdigin deger. Bu kadar dustun, bu kadar mi asagiliksin, bayagisin. Senin icin yaptiklarimdan sora bu muydu yapacagin. Allah belani versin dedim. Biraz tartistik kapadi telefonu tekrar mesajlar iletilmedi. Uzulme aglama bosuna, aglarsan. Onlar timsah göz yaslari zaten dedim.

Rahatladim. Aptal oldugumu anladim :).
Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

yeni gelisme var.

Facebooktan silmis, gözlerim döndü birden. Aradim 15-20 kere acmadi kapadi telefonu. Bende yurt arkadasina. Bi mesaj attim. Icerigi agirdi. Baya bu muydu yani dedim verdigin deger. Bu kadar dustun, bu kadar mi asagiliksin, bayagisin. Senin icin yaptiklarimdan sora bu muydu yapacagin. Allah belani versin dedim. Biraz tartistik kapadi telefonu tekrar mesajlar iletilmedi. Uzulme aglama bosuna, aglarsan. Onlar timsah göz yaslari zaten dedim.

şimdi step 2 ye geçebilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

DeBuffAndHeal said:

yeni gelisme var.

olum ben safa bu saatten sonra her iletişimin kızı senden daha da uzaklaştırır demedim mi ? Rahat duramıyorsun dimi herkesin yapıp sonra köpek gibi pişman olduğu hataları sende yap bakalım
Sosyal ağlarda paylaş

facebooktan silmeye üzülme ne yahu.. kızın yerinde olsam gelen mesajdan sonra "ee imadan anlayıp telefonundan numarımı silmemen ve hatta yüzsüzce mesaj atıyor olman seninle beraber olmama kararımın doğruluğunu kanıtlar nitelikte. lütfen numarayı sil de git başka yerde aptal ol" diye mesaj atardım geriye.

ama bu 160karakterden fazla diye atmayabilirdim de.. gerçi o zaman da salakça mesajların ardı arkası kesilmezdi.. evet evet.. giden kontöre yazık ama değer.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...