Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Dark Knight Rises (2012)

Innuendo

Öne çıkan mesajlar

Bu arada Mr Freeze, Killer Croc ve Clayface birkaç ay önce stüdyo tarafından yalanlanmıştı. Chris ve Jonathan Nolan reyizler her ne kadar birşey demeselerde şuan bu karakterleri görme ihtimalimiz de yok :)

Riddler, Two-Face, Scarecrow, Ra's Al Ghul ve Joker'i de attık mı listeden geriye zaten filme konu olabilecek ciddiyette 2-3 tane düşman kalıyor.

Bane, Catwoman, Penguın, Poison Ivy kalıyor geriye ki Catwoman'ın olacağına kesin gözüyle bakılıyor. Jonathan Nolan yine birkaç ay önce neden olmasın demişti onun için :D

Ayrıca hayal ve tamamen kendi görüşüm gerçi ama, Hush'ın da gelebileceğini ben düşünüyorum. Pati çizgi roman bölümünde görüp okumuştum bende ve tek kelimeyle harika bir seriydi. Karakterde harika bir villian'dı ki tam Nolan'ın sevdiği türde bir karakter olduğunu kabul edebilirim. Neden olmasın diyorum :)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet o söylenti vardı.
Ama şöyle bir gerçek var:
1. Artık kimse Nolan'a laf edemeyecek Dark Knight'ta edildiği gibi. Hani "Joker" olmamış diyenler falan vardı. Herkes temkinli yaklaşıyor.
2. Şuan Dark Knight Rises'ta rol almak istemeyecek adam yoktur sinema aleminde. Obama'yı istese oynatır o derece itibarı oldu adamın ve filmin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi maggie gylelellol güzel bi hatun değil. ben bi ona ayar oluyorum. ayrıca; evet biri belirtmiş. yok joker olmamış yok bu olmamış diyenler bu sefer herhangi bi villain için kim seçilirse seçilsin, 'olur heralde lan niye olmasın?' modunda olacak.
çünkü adam iyi beyler.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...