Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samsung Galaxy S2

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

valla mesaj atmak lasımmıs attım.cevap gelmeyınce aradım müsteri hızmetlerını tamam sorun yok kullanabılırsınız dediler.bende iyi peki dedim catır cutur kullandım edgeden.tekrar aramama gerek varmı acaba?

bıraz arastırdım ama genelde mıllet 3g yı kapatıp edge acma pesınde ben tam tersı...
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

Bone said:

vatanda 28inde stoklara giriyor yazıyordu bi hafta önce. şimdi baktım da internet sitesinde ürünler arasında gözükmüyor?

arkadaşım 26'sında sipariş vermiş, bugün aldı telefonunu.

preorder değil direk mağaza diyorum.
yok herhalde kaldırmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

kamerasi iyi yahu, sikinti ekranin gosterdigi renklerin canliliklarinda, biraz fazla canlilar iphone 4 e gore, iphone 4 ne cekersen aynisini gosteriyor bunda ne cekersen aynisini cekiyorsun ama ekranin renk ayarlamasindan biraz farkli gorunuyorlar.

amoled yapicam derken cavlak cavlak patlak renkler kullanmislar bu sayede gunduz gorusu daha iyi telefonun, bir sure sonra alisiliyor ama.

birde yeri degil ama her zaman sikinti olan android applerinden birisi deli etti beni, cektim oynuyorum misler gibi update geldi simdi oyun kitlenip force close a dusuyor, iste en buyuk sikintim bu androidde, iphone da ne cekersem cekeyim emindim ki sorunsuz calisir. simdi bekle ki update gelsin de benim s2 de duzelsin ama kim bilir hangi telefonda bozulsun. google duy sesimi daha kaliteli urun kontrolu getir su androide. her onune gelen yaziyor koyuyor markete.
Sosyal ağlarda paylaş

xaty said:

Kılıfla yaşamak zor iş ya, incecik telefonun kalınlığı 2 katına çıkıyor neredeyse

yok bu incecik su anda kullaniyorum ustunde, fazla kalinlastirmadi ama su kayma isi biraz tehlikeli ama belki kullandikca matlasir , bir iki gun daha kullanayim olmadi geri donerim deri cep seklinde olana. galaxy s icin olani bulmustum ona sigdirdim bir sekilde ama ondan da geri cikarmak zor oluyordu arabada giderken falan. orjinal s2 icin olani gelirse alirim onu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...