Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CATACLYSM INTRO

Sparkcaster

Öne çıkan mesajlar

ben begendım ya,
diğer introlarla karşılaştırmamak lazım.

tbc ninki boktandı bence mesela, karakterleri falan gosterıodu. Göstermesin abi karakterleri, böyle atlamalar zıplamalar falan sevmiorm.
Az duruşu az karizmatik olsun, önemli adamlar bunlar.
Bu yüzden
wotlk en güzeliydi bence, mükemmeldi yani
buda baya güzel,
belki az uğraşılmış belki kolaya kaçılmış ama benim umrumda deil
güzel işte :)

adam güç ya güç. Şunun karşısında tankladığını düşünsene,
herif 2 dakikada ağzına sıçtı azerothun.

Bu arada, neden bu adam yeraltına? ölmemişmiydi bu.
Kızıyla oğlu nolcak bunun minibossmu olcak bundan önce :)
Kitap okuyamam bros özet geçiverin şurdan
Sosyal ağlarda paylaş

sorun temadan ziyade seslendirme bence, chris metzeni o kadar sık duyuyoruz ki artık istediği kadar sert vahşi seslendirme yapsın yine de babam konuşuo gibi sakin ve rahatlatıcı gelio o gazı alamıosun

çok aşinayı sesine thrall babamızdan falan olmamış seslendirmeyi kendisi yapması , yoksa beenirim cok güzel hikaye anlatıo o sesiyle sadece deathwingi seslendirmesi olmamış. daha orjinal bir ses olsaydı, ilk defa karşılaştığımız biri olsaydı cok daha fazla uyardı sanki.
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

sorun temadan ziyade seslendirme bence, chris metzeni o kadar sık duyuyoruz ki artık istediği kadar sert vahşi seslendirme yapsın yine de babam konuşuo gibi sakin ve rahatlatıcı gelio o gazı alamıosun

çok aşinayı sesine thrall babamızdan falan olmamış seslendirmeyi kendisi yapması , yoksa beenirim cok güzel hikaye anlatıo o sesiyle sadece deathwingi seslendirmesi olmamış. daha orjinal bir ses olsaydı, ilk defa karşılaştığımız biri olsaydı cok daha fazla uyardı sanki.

sen mi yapıyosun lan oyunu seslendircek tabi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...