Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Berserk

KenshinHimura

Öne çıkan mesajlar

• Admin

manga spo

ganishkadan sonra oluşan dünyadaki değişikliklere değindiler şuandada sea god vs berserk kapışması var ama tahminim bukadar hayali varlığın oluştuğu bir dünyada gattzda xp alarak buff gelecektir çünkü berserker armor muhabbeti sıkmaya başladı

Sosyal ağlarda paylaş

• 9 ay sonra ...

uzun süredir berserk ile alakam yoktu en son mangasını(kaçıncı bölümde bıraktığımı bile hatırlamıyorum)okuyordum neyse bugün müzik dinlerken Gutts and Caska theme çalmaya başlayınca aklıma geldi seri tekrar.

şöyle birşey buldum şimdi

film'den 10 dk ,animasyonlar filan baya iyi gözüküyor,baya gaz yaptı bende.bu ilk filmin dvd/blu-ray çıkması sanırım 2013 bulur öff ne çilekeş seridir.müzikler,hirasawa susumu reisden şükürler olsun.

tv seriside istiyoruz sürekli birşeyler yağsın mangaka ölmeden dasda
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
eski anime serisini ilk iki filme bölmüşler, aradaki tabii çok sayıda bölümü esgeçmişler ama hikayenin önemli kısımlarını bırakmışlar. güzeldi ama karakteri bir cgi yapıp, bir çizim yapınca arka arkaya, hatta yanyana karakterleri yakın planda, bazı yerlerde bayağı sırıtmış. onun haricinde iyi.

ADONİS-SAMAAAAAAAA!!!!!!!!!! :( :( :(
Sosyal ağlarda paylaş

sonunda izleyebildim,beklentileri mi olabildiğince düşük tutmaya çalıştım.sonuç olarak kötü değildi hatta beklentilerime paralel olarak iyi çıktı,güzel bir saat geçirdim.

eleştirebilceğim ilk olarak kesinlikle kısa olmuş film,bir ton önemli sahne geçiştirilmiş...guts çocukluk dönemi filan neyse.

müzikleri eh işte voice acting de aynı şekil.animasyon meh,kamera açıları deli etti beni savaş sahnelerinde.

daha iyi olabilirdi ama bunada şükür,diğer iki filmide görmek lazım,preview fena gözükmüyordu belki kurtarmışlardır
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...