Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Berserk

KenshinHimura

Öne çıkan mesajlar

• 1 ay sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Admin
Starkana da dolaşırken bir manganın kapağı tanıdık geldi Kentaro meğersem başka mangayla uğraşıyormuş

Gigantomakhia : A six chapter mini-series by Miura Kentarou set 100 million years in the future, it's about an epic war between the forces led by Zeus and the nether forces led by the giant Alcyoneus.

6 bölümlük bir manga olduğu için topic açmadım ilk bölümü okudum fena değil.

ps: Bu adam tam dayaklık çiz bitir berserki sonra ne halt ediyorsan yap ölüp gidiceksin hikaye yarım kalıcak.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
This year's sixth issue of Hakusensha's Young Animal magazine will announce on Friday that Kentarou Miura will resume the Berserk manga in the eighth issue on April 11.

http://www.animenewsnetwork.com/news/2014-03-10/berserk-manga-slated-to-resume-on-april-11
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
filmleri yeni bitirdim. animesi kötüydü bence yada günümüze göre zayıf kaldığı için belki beğenmedim ama filmler olmuş.

Anime vs Filmler

süvariyi ve bazı şeyleri herhalde eclipse arc'ında şok faktörü artsın diye kesmişler ama böyle daha toplu olmuş.

şu guts'ın adonis'e kılıcı soktuğu sahne animede seyirciye yanlış verilmişti. hani çocuğu görmesine rağmen eli kolu dolanıp, kararsız kalıp kılıcı sokuyormuş gibi. orda karakteri öldürmüştü benim gözümde ama mangaya da baktım farketmiyor çocuk olduğunu gölgeli falan. zaten sanırım benim gibi yanlış anlayanlar için değiştirmişler o sahneyi, kapının arkasına saklanıp aniden sokuyor kılıcı.

birde griffisu ile kralın konuşmaları da yoktu. meğer kralda sapıkmış.

3.film de r-rated'mış. japonyada direk adult sinemalarda verebilmişler anca. animesi kesinlikle gelmez bunun zaten gelmesinde içeriği bozmadan yapılmaz. bende mangasına başlayacağım

birde filmin aria opening'i çok çok iyi. lyriclerine bakayım dedim, yokmuş. hatta hirasawa yarışma düzenlemiş aria'nın lyriclerin siz yazın diye. 3.filmin PV'lerinden birine seçileni koymuşlar :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...