Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

üçün birini almış...

harrykewell

Öne çıkan mesajlar

sanırım ağaoğlunun oynadığı reklamlara hemen herkes bir kanalda rastlamıştır

bakın bu reklam filmi için ne almış ;

Hürriyet said:

- Ne kadar aldınız?

1 milyon dolar aldım. Gerçi ben 3 milyon dolar istedim ama onlar sadece birini verdiler. Çok pazarlık yaptık fakat bu kadarını alabildik. Ben de para ettiğimi görmüş oldum.

Aldığım parayı tamamen eğitime ayıracağım, okul yapacağız.

- Daha önce yaptığınız okullar var mı?

Ben o tür şeyleri reklam aracı yapmam. Çünkü bizim kültürde sağ elin verdiğini sol el bilmeyecek, biz öyle yetiştik. Ama şu kadarını söyleyeyim, beni 18 yaşındaki yeğenimin adına bile okullar var bu memlekette. Sadece Of'a 15 milyon dolarlık okul yaptım.

- Reklam için ders aldınız mı?

Eren GÜLER yazıyor hurriyet.com.tr
Yoo, ben oynamadm ki, neysem onu çektiler. Sinan Çetin hayatının en kolay çekimini yaptı. Doğal halimle olduğu için her sahneyi bir kere çektik.

kaynak
Sosyal ağlarda paylaş

vergiden düşüyodur desem niye 3 değil 1 milyon dolar...

Edit:

Ayrıca bu ne lan :D

said:

Ben o tür şeyleri reklam aracı yapmam. Çünkü bizim kültürde sağ elin verdiğini sol el bilmeyecek, biz öyle yetiştik. Ama şu kadarını söyleyeyim, beni 18 yaşındaki yeğenimin adına bile okullar var bu memlekette. Sadece Of'a 15 milyon dolarlık okul yaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

calimero said:

vergiden düşüyodur desem niye 3 değil 1 milyon dolar...

Edit:

Ayrıca bu ne lan :D

said:

mütevazi görünmeye çalışan bir kendini beğenmiş ile karşı karşıyayız.

and i'm captain obvious
Sosyal ağlarda paylaş

gazetede reklamını görmüştüm adamın da "öf ne zengin adamlar var yav, oturup kocaman site yapıyorlar" demiştim.

ama evler güzele benziyor sanki.
insanın iştahını açıyor. hele o bahçeli teraslar kişiye ait oluyorsa şahane. bir tane almak isterim :)
20. kat ama. yükseklik korkusu var :P
Sosyal ağlarda paylaş

proje guzele benziyo.

Ayırca metronun ana istasyonu da burada olacak.

Bu arada biz elektriğimizi de kendimiz üreteceğiz. Hatta elektrik üretirken ortaya çıkacak atık ısıdan da evleri ısıtacağız. Böylece hem elektirik hem de doğalgaz faturaları düşecek.

bu olaylarda iyiymis.
Sosyal ağlarda paylaş

said:

http://ioannis.virtualcomposer2000.com/writing/figs/contradiction.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

proje guzele benziyo.

Ayırca metronun ana istasyonu da burada olacak.

Bu arada biz elektriğimizi de kendimiz üreteceğiz. Hatta elektrik üretirken ortaya çıkacak atık ısıdan da evleri ısıtacağız. Böylece hem elektirik hem de doğalgaz faturaları düşecek.

bu olaylarda iyiymis.

metro yanı olayı çok büyük ihtimal yalan. Bugüne kadar istanbulda "buraya metro istasyonu gelecek" diye satılmayan site evi yok gibi bişey, hiçbirinin yanına da gelmedi metro falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...