Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

sağ kolum alçıdaydı üç haftadır pek bakamadım o yüzden oyunlara

Myshkin said:

Saeros said:

tank ranger gidicem ben, çünkü lulz

ben gittim abi full resist+armor+hp rangerlar zaten fazla vurdugu icin eline adam gibi bir bow aldiginda yine yikiyorsun ortaligi. ranger OP

yok ben tam anlamıyla tank gidiyorum, kılıç kalkan falan ahahah
str problemi doğucak galiba ama eğlencesine takılıyorum zaten
Sosyal ağlarda paylaş

Reampage, senin ilk char mı bu? Ya da socketler, linkler vs. konularını biliyor musun? Benim ilk char (45 lvl Shadow) bunları bilmediğimden ziyan olmuştu. İkinci char -bu bahsettiğim lvl56- şu an. Doğru sup. gemleri, ana skillere güzel linklenmiş itemlar ile bağlayınca gayet artıyor.

1500 dps örneğini verdiğim; "Heavy Strike+Melee Damage Buff+Attack Speed+Blood Magic" kombosu. Güzel bir silah ile çıkıyor bu rakamlara kolayca. E bir de "Add Fire Damage" eklersem (+%30 civarı) 2000'e vuruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

valla öle bilmiorum hani level 35de ende 400 felan görüodum ama artmadı pek o zamandan beri.

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgIBAdEEfgX5Dq0UdRUgFfAZtCU_KaUshSzpMHw51DpYOrM-z0p9TZJRR1b6WhpnoGqTbmlv8nRBdPF3138rhxmHdo19ks2bjZ65oJ-iQKfUqn-quKvSrEev67QatkG95sAPxKLEuNX43BXdDeKA4svqYvT4-WP6sfzF_sg=

hatta build bu
Sosyal ağlarda paylaş

reampage said:

valla siz yürüdünüz gittiniz ben artık yetişemem solo bayıo bide xp gelmio, sırf xp olayı yüzünden random girmeye başlıcam güzel bi grup felan çıkıo arada grind yapan

52 olmuşsun ya, zaten bizlesin, biz de 70 değiliz ya. 3-5 level yukardayız. 2 saatlik iş :)

İlla xp almak istiyosan Ledge farmı yakala Merciless Act1'de. Dün yarım saat, kırkbeş dakikada falan 2,5 level aldım. Hatta grup yakalama, sen aç grubu. Adam gelmeme ihtimali yok. Bu akşam Leyla ile Mecnun var, oyun yalan olur benim için ama beraber bile yapardık farmı yoksa.
Sosyal ağlarda paylaş

Flassh said:

STOYA BİZE TİCARETİ ÖĞRET BİZE ZENGİN OLMAYI ÖĞRET

ben bulamıyorum aradığım hiç bir şeyi ya. forumda falan item peşinde koşmak ölüm

haha. its blessing bro.
gel benim karakteri gör lan acayip bişi oldu 80levelde 8000hp 500regen olcak lan.
maplerde faceroll atiyorum 2 boss tankliyabiliyorum örümcek hariç oda chaos vurdugu icin resist -17 de mi ne.
sadfasd
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Bide link alabilsek. One hander mace arıyorum para gömmeye hazırım ama hep bi hatası bi kusuru oluyor yok crit yok accuracy bilmemne. Düz str 1hander mace 3 linkli kırmızı soket no crit no accu bol physical. Çok mu şey istiyorum =/

Stoya senin de EŞŞEK yüküyle itemın var, mace in de çılgın zaten bide hala niye imba oldum diyorsun ahah.

Bu arada molten shell kullanan bütün mara kardeşlerime iron will tavsiye ederim, 2 katına çıkarıyor damage ı. Çokzel maymun grindlanıyor.

this isnt even my final form.. 1 haftaya çok acayip olucam. 73/75+ arkadaşlara map tanklarım, hertürlü boss ölmeme garantili kesilir,act mapleri temizlenir.dfgsdfg

imamizer said:

2h marauder yapıyorum. iyi mi yapıyorum?

şu anki haliyle bile biraz itemin varsa çok güzel iş yapıyor. kaldı ki boost geliyor melee sınıfa çılgın atıcak marauder eminim.

bingildak said:

saçma dediğin şey ticaret abi. oyunda ticaret var. serbest piyasa. bir itemin sabit bir değeri olmaması demek satıcının ne kadar fiyat koşması ve alıcının ne kadar istediği ile ilgilidir. şu tarz bir item sistemi olan oyundan iki adet aynı itemdan çok zor zaten (uniqueleri saymıyorum).

ah olduğu zaman borsa oluşur, büyük balık her zaman küçük balığı yer. hacim = güç. şu an ki sistemde ticari yetenekler > güç.

bir malı elde etmek kadar satabilmek / alabilmekte yetenek isteyen bir şeydir.

this. ticarete yetemeyen go go farm abi, bakarsın mirror düşer 15 e okutursun

Nekro said:

Blink atan recluse ler var Chaos vuruyorlar Poison yiyorsun oyunun en tehlikeli moblarindan bence o cold atan undeadler falan yalan yani. Birde su Lunar temple da gezinen ablalar var Physical vuruyorlar sanırım taramali gibi saydiranlar. Onlardan 3 5 tanesinin arasında bulunca kendini muhteşem bir burst dmg yapıyorlar

map farmlayana kadar şu vaal snakeleri çok tehlikeli chaos vuruyor ve aşırı hızlılar, 1 grup blue vaal snaketen projectile yedinmi tek yiyiorsun.
69 level spider caverndeki unique boss blink olup chaos vuruyor şu halimle takımdakiler noob olduğunda zor tanklıyorum. chaos resist min. +50 olmalı gerisi flask ile halledilir.

Myshkin said:

life regen kasıp kasmama konusunda kararsız kaldım ya. full HP gidiyorum, millet gibi manayı kaldırıp hpden yedirten nodu alıp üstüne life regen mi alsam

kesinlikle çok iyi regen. şöyle söyliyim; 470 hp/persecond var 9 saniyelik flask 1200dolduruyor,2 saniye kite yaptigimda doluyor o hp nerdeyse bu sayede x2 4000armor duruma göre 1-2 resist ve movespeed kullanıyorum. lifenode gidiyorsan hp/persecond önemli kısaca.

axedice said:

Cap 75, maranın biraz solunda bi notable var +5 cap veriyor. Onu da aldım ben paso %80 all resist geziyorum endurance chargelarla birlikte. Casterlar artık bahar rüzgarı gibi.

Bi işte docks köpekler acımasızca vuruyor, onları da vurkaç vurkaç uğraşmaktansa skipliyorum

o köpeklerin allah belasını versin docks farmda çok öldüm mavi packlere, şu anda bile 69 mapinde denk geldi rare mob 2 saniyede 7000hp çekti benden resistler 70 eğer chaos vurmuyorsa onlar. çok OP o köpeklere nerf lazım

imamizer said:

ya o kadar zırladım ettim birisi de al şuna bakarak yap tradeini pis cahil diyerek hala koymadı şu dönüşüm tablosunu.

poeex.info buyur
Sosyal ağlarda paylaş

mys ; bloodmagic 3 aura kullanmana yarıyor 3 kuruş life costa.
lifeleech/regen/hp pool yeterliyse bloodmagic almanı tavsiye ederim ama ben belli bir gear toplamadan bloodmagic vermemistim mana kullanıyordum manaleech takip silaha
5Link bir silahta manaleech takmak için attack gemlerinden fedakarlık etmek zorunda kaliyorsun buda dps e olumsuz olarak yansıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...