Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Yok nerdee 78 levelim 66-69 maplerde kasıyorum.
76 olan arkadasim map olmadiginda hala docks kasiyor.
Girdigin map kac levelse +2 üstüne kadar map düsürüyor 67 girdik 2 tane 69 düsürdüm mesela. 66-67 ler daha common oldugu icin onlarla 80 olup 67-68-69 yapmayi planliyorum örnegin.
80den sonra 66 mapler %2 exp veriyor 67 %3 örnegin. öyle öyle gidiyor, yeni act gelene kadar 62-63 ten sonra kendi levelinde farmlayamıyosun kısaca
Sosyal ağlarda paylaş

exp bonusunu test ettiginde ondan fark etmemissindir o zaman, dun biriyle daha konusmustuk. oyunda boostlamaya karsi bir sistem var. eger partideki zone ile olan, veya kisilerin aralarinda olan level farkli 6-7`nin uzerine cikiyorsa exp bonuslari ve dagilimi farkli bir sekilde hesaplaniyor. matematigi bilmiyorum ama mesela, ben 52 ken 46 arkadasimi level 51 zone`a goturdugumde level 52 karakter ile ondan % olarak daha cok exp aliyordum, fark kapanmiyor, ACILIYORDU.
Sosyal ağlarda paylaş

GGG ile chatlog var. Melee buff geliyor, özellikle dueslist tarafını düzelteceğiz demişler. Stun hesaplaması şu anda bozuk bosslar perma stun yemeyecek, minionlar targetabble olmayacak, belki floating combat text gelebilir, FFA loot olayınına el atıp düzeltecekler.

uzuun

http://i.imgur.com/bZhtKGU.png

Sosyal ağlarda paylaş

bana hc için ranger build önerebilecek evar mı? şuan için lvl 20 de full evasion + life kastım ama damage az gelmeye başladı, 500 fln life var. skill puanları biriktirmeye başlayacağım.
rain of arrows + lighting arrow kullanıyorum lesser projectile basacağım lighting arrow'a. mana sıkıntım var çok feci :D
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

GGG ile chatlog var. Melee buff geliyor, özellikle dueslist tarafını düzelteceğiz demişler. Stun hesaplaması şu anda bozuk bosslar perma stun yemeyecek, minionlar targetabble olmayacak, belki floating combat text gelebilir, FFA loot olayınına el atıp düzeltecekler.

uzuun

http://i.imgur.com/bZhtKGU.png

okumadım daha ama melee buff gerekliydi zaten.
kripparianın stunlock yayinini görünce direk dedim go go reroll
ama sonra düşündüm %100 nerf gelicek ki krip kendi bile anladı bunu akıllılık yapip freezing pulse yaptı çılgın atıyor şu anda.
loot olayından herkes şikayetçiydi 1 ekran dolusu item isminde 6linked beyazlar,orblar falan kaçıyor rareleri kaçırmasan bile.
neyse oyun tadından yenmiyor gerçekten d2 den beri bu kadar keyif almamıştım hatta şimdi yardım için coin alıcam
Sosyal ağlarda paylaş

şu oyunu oynadıkça blizz e sövüyorum. 12 yıl sonra çıkardıkları oyuna bak diyorum. yapacakları aynen bu oyun gibi birşeydi işte.

herneyse.

bu oyuna ah ve para lazım. goldsuz oyun olmaz. yenilik getiricez diye saçmalamanın anlamı yok. sağım solum taş, kaya parçası neyim oldu. anlamıyorum ne ne kadar ediyor.

bi de bu pvp lerden puan kazanıyormuşuz galiba. oyunda mesaj geçiyor o şekilde. bu puan nerede yazıyor? ve ne işe yarıyor bilgisi olan var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

melee buff
loot fix
armor aestetic micros

I CAME

Edit: AH kesinlikle gelmemeli,ah isteyen diablo3 e geçsin 10m gold hediye edicem.
O sağın soluna dolan taşların hepsi crafting material bu arada biliyorsun umarım. Endgamede o 16 chaosa sattigin exaltedları 6L itemlerine basicaksın.
hah şuda var oyunun basinda bende diyodum ah gelsin gold gelsin. ama piyasayı ögrenip biraz alısınca çok güzel bir sistem ya
Sosyal ağlarda paylaş

imamizer said:

şu oyunu oynadıkça blizz e sövüyorum. 12 yıl sonra çıkardıkları oyuna bak diyorum. yapacakları aynen bu oyun gibi birşeydi işte.

herneyse.

bu oyuna ah ve para lazım. goldsuz oyun olmaz. yenilik getiricez diye saçmalamanın anlamı yok. sağım solum taş, kaya parçası neyim oldu. anlamıyorum ne ne kadar ediyor.

bi de bu pvp lerden puan kazanıyormuşuz galiba. oyunda mesaj geçiyor o şekilde. bu puan nerede yazıyor? ve ne işe yarıyor bilgisi olan var mı?

abi gold gelmesin. evet oyun daha zor ve kafa karıştırıcı oluyor ama çinli farmerların önünde bi nebze engel gibi bişey bu gold olmaması durumu. AH olabilir.

@zebq yok silinmeyecekmiş.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...