Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Diablo3ten daha iyi olan parasız ve p2w olmayan bi h&s.
Oyun zor, çok farklı tür karakter yapabiliyorsun ve class seçmek yalnızca başlangıcı etkiliyor, her skill her classa açık

Anladım tamam hack and slash oyunlarını seviyorum başlangıç için önerceğin 1-2 temel kural var mı?
Sosyal ağlarda paylaş

ben kendime bir duelist buildi yaptım.internetten build bulmayı pek sevmiyorum kendim yapınca daha eğlenceli oluyor

http://www.pathofexile.com/passive-skill-tree/AAAAAgQAAAYBvAHcAwADhwbuCC4OrRHVEiAS4RR1FfYXHRjbGbQbyB0mHcohYCSlJP0otSjbKaUshSzpMgk0NTSTNYY6szrtQzFDnESeSlNKfU4qU7tVqVeXWhpbPVuvXotgQWCIYSFhUmJ5YxdjcGegapNsjXBydPF-mod2kL6XcJe0mSubLZuNnaqeuZ-jouqnn6y6rOqwc7DStkG34rnNvqe_1cAPwQfBi8HYwo7K086oz_jQ7tGp0k3TftP81FLVANXt137dDd_v4urlxedU7Lbtg-9O73rv4_H096P4ofzF

dual sword kullanacağım.eksikleri neler sizce
Sosyal ağlarda paylaş

eğer survivalın oyunun ilerde oynanabilir seviyede olsun istiyorsan o atladığın bütün life nodelarını alman gerek, ayrıca dual wield block chance arttıran nodeları alman gerek. ayrıca buildini kademeli olarak yapman gerek bilmiyorum öyle mi yaptın. demek istediğim 1-100 buildini yaptın güzel, eğer sen büyük resmi görerek yaptıysan level 20 de atıyorum dex. node u almadığın için sword kullanabilirsin vb.

genel olarak bakmadım oyundan çıkınca bakarım ama life nodelar + dual wield block is a must.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...