Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Path of Exile (Hack & Slash RPG)

Gangren

Öne çıkan mesajlar

insanın parti yapası gelmiyor ki , oyun bir süre sonra partysiz oynanmıyor zaten. görsel efektler çok çok fazla abartılı ve kaos ortamı yaratıyor. drop larımı takip edecen , adam mı kesecen...
hep bir rush hissi yaratıyor gruping. poe multiplayer güzel değil arkadaş...
Sosyal ağlarda paylaş

4 kişi ideal grup, fazlası tadını kaçırıyor. çok fazla effect, spell vs. görseli çıkıyor karman çorman oluyor. zaten loot da probleme dönüşüyor.

önceden dediğim gibi buradan, poe forumlardan, oyundan insanlarla tanışın onlarla oynayın. pug'la poe tarzı bir oyun hiç akıl karı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

abi power charge neyin nesidir? level 23 witchim ve hala power charge denilen olayla karşılaşmadım hatta yeni farkediyorum böyle bişeyin olduğunu (skill tree'de +1 power charge gördüm). power siphon gemi varmış sanırım ama düşmedi bana hiç öle bişey. satın almaya kalksam pahalı mıdır nedir?

ayrıca biraz gogulladım, birisi minionların ölünce power charge kazanıyosun demiş de bana olmuyo öle bişey patır patır ölüyo minyönlarım
Sosyal ağlarda paylaş

gem çok pahalı değildir, büyük ihtimal bir quest ödülü olarak verilir withc'e bir noktada. diğer oyunlardaki execute skill'i gibi düşün, 10% hp'nin altındaki mobu wand ile tek atışta öldürüyorsun ve soul shard alıyor gibi. her charge bonus veriyor spell damage veya spell crit yanlış bilmiyorsam.

minionları bilmiyorum fakat minion öldüğünde almadığını biliyorum. belki belli bir setup vardır onu sağlayan.
Sosyal ağlarda paylaş

ha onu demek istiyordum. bir kaç livestream de gördüm de. oyunda hiç görmediğim için merak ettim. piyasası ne kadardır almak lazım

lvl 60 elemental ranger için ucuz yollu belt ve quiver alıyorum. elemental dmg ekli olması iyi olur. crit chance yada multi işime yaramaz. elinde kıyıda köşede olan varsa ses etsin.
lvl10 belti kullanıyorum hala :(
Sosyal ağlarda paylaş

ya isyanlardayım level 52 oldum bende hala lvl 10 belt kullanıyorum arkadaş bu nasıl bir ızdıraptır... herşey düşüyor belt düşmüyor oyunda. anlam veremedim..

bu arada o gemi oyundaki bütün classlara "medical chest" questi sonunda ödül olarak sunuyor vendorlar. yeni bir karakter açıp 15 dk da alabilirsin.

**değiştirmişler sanırım phase run'ı yeni listelerde görünmüyor

quest ödülleri open beta

https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0Anunpnd0-mAudHIxazRvZGpqLXdlQ3JfT0hkWVRjV2c&toomany=true#gid=0

Sosyal ağlarda paylaş

öyle deyince kullanmıyorsun zannettim ne bileyim.

dengeler eninde sonunda oturur ya karakter değiştirmemek gerek çok dramatik bir şekilde tıkanmadıkça. adamlar önümüzdeki 3 ayda 10 larca yeni gem getirmeyi planlıyolar oyuna. bu gemleri hepsi oyun mekaniklerini değiştirebilir.

ben özellikle armor mekaniklerinin değişmesini istiyorum şu haliyle inanılmaz saçma bir sistem. aldığın damage ne kadar artarsa dmg red. o kadar düşüyor nasıl bir mantıktır akıl fikir erdiremedim. ayrıca fikir değiştirmedilerse ES flaskları gelecek oyuna.
Sosyal ağlarda paylaş

In addition to active skill gems, another type of gem exists – support gems. These are placed in special, linked sockets and grant additional properties to other gems they are linked with. They do not grant active skills themselves.

skill yoksa support ne iş yapcak?

--

dediğin gibi çalışabilcek bi herhalde global crit chance veren itemlar var.
Sosyal ağlarda paylaş

Selamisahin said:

Günün sorusu: Support Gemler ikincil silahlarımızda dururken aktif mi? Aktifse oraya bol soketli 2 silah koyarsak süper olur. Supportları oraya yığarız.

İkincil: Off-hand değil, x'e bastığımızda değişen silahlar.

Bütün support gemler belli bir skille bağlı çalışır, %x on life gemi mesela yalnızca onu bağladığın skillde life verir, diğer hiç bir skillde işine yaramaz. Skill barda mouse over yaptığında neyi ne kadar etkilediğini görebilirsin, zaten her aktif olan her support skillin üstünde küçük bi kare ikonu olarak görünür.

Senin dediğin yalnızca auralarda var. X ile gelen ikincil slottaki silaha kalkana aura veren gemler takıp bunları açtıktan sonra asıl silahına geçebilirsin. Global bonus veren itemların da çalışmıyor olması lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...