Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dead State - Indie Zombie RPG

axedice

Öne çıkan mesajlar

Haterlara acı haber, first seven days demosu geliyor :P

Yeni KS update gelmiş demo steamden yayınlanacak, daha sonra aynı demo full game e update edilecek ve non-steam (non-drm) versyon demosu büyük ihtimal olamayacak.

Ben çok sallamıyorum ama bu steam i DRM sayıp istemezükçü tayfa gavurda yaygın galiba? Baya anlamsız geliyor bana, hani offline steamle sorun yaşadığım olmadı şimdiye kadar takır takır çalışıyor herşey.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ben çok sallamıyorum ama bu steam i DRM sayıp istemezükçü tayfa gavurda yaygın galiba? Baya anlamsız geliyor bana, hani offline steamle sorun yaşadığım olmadı şimdiye kadar takır takır çalışıyor herşey.

Drm her türlü kötüdür, yarın öbür gün biri bi şey yazar steam'de kapatırlar. Hiç bir oyununa erişemezsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

yeter yeter ya zombi. kim bulmuş bu abi zombi olayını, ilk bu kelime nerde geçmiş. amerikan kültürü mü bu nedir. inek güden adamları kovboy diye diye ömrümüzü yediler o bitti şimdi zombi başladı, sıçtımın amerikalıları ya.

off topic iki kelam etmek istiyorum zombi olayıyla ilgili

zombi olayının güzel işlenince tutmasının bir iki sebebi var:

bir, sokakta gördüğün insanları dilediğin şekilde öldürebiliyorsun. nefret ettiğin komşun, markette bulunan son alışveriş arabasını senden önce alan yaşlı karı, sırada önüne geçen medeniyetsiz falan, bunların hepsini dilediğin şekilde ve kesinlikle cezasız kalacak şekilde yok edebiliyorsun. hatta bunları yoketmen başka insanların yararına. yani hayatta kalan diğer insanlara iyilik yapıyorsun bunların miserable existencelarına son vererek.

iki, zombi filmlerinde ve oyunlarda bulunan safe havenlar. bu bazı filmlerde bir avm, bazı filmlerde girişi alışveriş sepetleriyle engellenmiş bir apartman olabilir. dışarıdaki tehlikelere kıyasla daha güvenli olan bu gibi mekanlarda kısa süreliğine aksion durur ve senin gibi shit hole bir vaziyette olan insanlarla iki kelam edersin falan. bu safe haven olayı çok önemlidir ve zombi temasını sağlamlaştıran en önemli unsurlardan biridir. karakterler bu güvenli alana girdikleri anda sen de rahatlarsın. bir ferahlık çöker üzerine.

üç, kurgu bile olsa hayata yeniden başlamak için bir şans. nasıl bir hayat yaşarsan yaşa, zombi apokalipsten sonra yaşayacağın hayat asla önceki gibi olmayacaktır. sana bir fresh start imkanı sunar sinema perdesinde, comicte, oyunda. zombi apokalips olduktan sonra artık sen eski sen değilsindir ve artık dilediğin kişi olabilmek için ikinci bir şansın vardır.
Sosyal ağlarda paylaş

şaka maka mc_lovin'in ve axedice'ın tespitleri nedenlerden birkaçı. benim beğendiğim aşama ilk ay, o 'felaket filmi' kısımları. insanların ve hükümetin henüz aktif olarak hayatta kalma ve zombilere karşı koyma kısmı. sonra zombi background'u üzerine sokak çeteleri savaşı kısmına geldiğinde ilgim azalıyor.

şöyle zombi sorununa nihai çözüm üretmeye çalıştığımız bir oyun lazım bu tarz. (:P)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
6:17 PM - Wassermann: torrent oyun sitesi hangisi var lan
6:17 PM - Wassermann: blackcats vardı bir efsaneydi giremiyorum
6:17 PM - Wassermann: sen biliyo musun
6:24 PM - sabonis: blackcats çok iyi siteydi de kapandığından beri
6:24 PM - sabonis: piratebay'den çektim 2-3 tane anca
Sosyal ağlarda paylaş

Seru said:

said:
6:17 PM - Wassermann: torrent oyun sitesi hangisi var lan
6:17 PM - Wassermann: blackcats vardı bir efsaneydi giremiyorum