Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes Of Might & Magic VI

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

evet oyun girip hemen bir custom atıyım dedim

>15 tane map, en büyük mapten 1 tane
neyse zamanla gelir herhalde. oyuna girelim ana ekrana bir baka-
>ODUN KÖMÜR KAN KRİSTALİ O KADAR
bu ne lan dalga mı geçiyor bu adamlar bizle. bakıyım kale nasılmış
>dat kale ekranı

abv ubi
Sosyal ağlarda paylaş

Lauranas said:

oyun inanilmaz olmus bence. iv ve v den kat kat daha iyi. 2 gundur basindan kalkamiyorum. ozellikle unit animasyonlarina bayildim. deus ex le witcher 2`yi bitiriyim diodum ikiside yarim kaldi bunun yuzuden :D

4 ve 5 zaten kat kat kötü oyunlar

heroes dedin mi 3 başka bişiy degildir
Sosyal ağlarda paylaş

3 tane resource olması cyclops cave için fellik fellik 20 kristal aramak, altar of wishes basmak için gem rush yapmak gibi oyunun resource tabanlı bütün harita stratejisini öldürüyor. Git kale ele geçir ordu bas. Sonra yine kale ele geçir. E combat harici taktiksel bişey kalmadı o zaman?
Sosyal ağlarda paylaş

Bu hater muhabbeti de yeni moda oldu. Oyunun en stratejik mekaniklerinden birini atıp harita kontrolünü ortadan kaldırıyorlar, hatersgonnahatelolol. Arkadaşım eğer sen oyunun stratejik unsurlarından bişey kaybetmediğini idda ediyorsan, gel böyleyken böyle diye düşüncelerini savun.

Şu her eleştiriye körleme hater diyen arkadaşlardan bir ricam var. Lütfen yetin. Çünkü yetememek pati standartlarının baya bi altında.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun kötü değil ama bencede biraz sığ kalmış.
bina sayısı çok az (undead 4 teyim daha belki açılıyodur bişiler ama.. sanmıyorum), her townda 2 slot var buralara 2 şer binadan birini koyabiliyosun, diğerlerini görmedim ama undeadin ölen ünitelerin tamamını geri alan (parayla tabi) binası fazla güçlü geldi bana.

görmediğim binalar fln yoksa kesin expansionla eklerler baya boş yer var orda çünkü.

ünitelerin yarısı bi roundda 11(12?) karenin 8 ini gidiyor, savaşi alanı ondan baya küçük geldi

campaigni beğendim yalnız, hele bi yerde (undead 2) "ahah burda NANİK NANİK" yapsa tam olur dedim.. savaş başladı, "NaNananaa naa!!" diye başladı karşı taraf :D yarıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

Gangren said:

Undead hero special çok abartı ama.

Ghost res'liyor, hero res'liyor, mass life drain res'liyor.

Butun bunlar yetmezse, olenleri geri satin alabiliyorsun.

Bu yeni necropolis tarzindan hoslanmadim. Eskisi gibi oldurdugun adamlari diriltmek daha iyi olurdu. Simdi ise olay ordunun hic olmemesine dayali. Multiplayer acisindan overpowered oldugu bile soylenebilir. Ama derdim o degil; undeadlerin tarzinin bu kadar fazla healinge dayanmasini sevmedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...