Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heroes Of Might & Magic VI

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

_Gandalf_ said:

çıksın da artık özledim grassland theme dinleyip eski günleri anıyorum :S

http://www.youtube.com/watch?v=mgGKycM6-Os

Heroes 6 versiyonunu yapmışlar bunun. Pure awesomeness diyorum, sırf bunun için bile alırım ki ben bu Heroes 6'yı...

http://soundcloud.com/ubi_irina/2-summer-plains/s-hP0fN
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Şu an 4 ün müziklerini dinliyorum. Yine oynayasım geldi, tabii 3 ü :) 3 arkadaş kalırdık bekarken. Bi HOMM 3 haritası kurup iki hafta oynardık. Ne günlerdi aklıma geldikçe hüzünleniyorum. Şimdi öyle zor ki aynı olayı yaşamak. Evlendik, millet dağıldı.
VI yı alırsak online oynama şansımız oluyor mu, yoksa tek seçenek hamachi mi?
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Betası başladı :P

İlk izlenimlerimi söyleyeyim; Şu an beta olması nedeniyle çok fazla bug ve eksik yan var oyunda, ama genel olarak çok güzel olmuş. Heroes II ve III'ü andırıyor zaten çoğu yerde oyun. Hero Skill ağaçlarını çok beğendim, dallandıkça dallanıyor ve bu sefer her level atladığınızda gelen iki seçenekten birini seçmek zorunda değilsiniz, tüm skill ağacı önünüzde, istediğinizi seçip geliştirebiliyorsunuz. Müzikler... Önceki oyunların müziklerine remake yapmışlar, menü ekranında Heroes III'te Hall of Fame'e bakarken çalan müzik çıkınca gözümden bir damla yaş akacaktı az daha. (Abarttım, evet :P) Menünün minimal olması ve Widget desteği olması hoşuma gitti bayağı. Ha, ama bu minimallik kale ekranlarına hiiiiiç yaramamış. Kale ekranları böyle olursa çok ciddi isyan çıkar, -ki bir nevi çıktı da zaten. Oyun içinde bulunan mesaj bırakma kısmına (ki kendisi oyun içi bir nesne aslında. Haritadaki mavi bir Orb'u bulup onun içine yazıyorsunuz mesajları, herkes görebiliyor :P) bırakılan mesajların neredeyse tamamında "Kale ekranını eskisi gibi yapın!" yazmış herkes. (Ben başlatmış olabilirim bu akımı, görebildiğim kadarıyla benden önce yazan yoktu çünkü :P) Şu anki kale ekranında hiç bir şekilde yaptığınız binaları vs göremiyorsunuz. Öyle saçma sapan sabit bir arkaplan videosu var ekranın 4'te birini bile zor kaplayan, öylece o duruyor. Muhtemelen placeholderdır diye umuyorum, düşünüyorum.

Ha, onun dışında Dynasty Items olayı ve o an oynadığınız oyundan bağımsız olarak sizin kendi yarattığınız hero'nun olayı çok hoş olmuş. Siz oynadıkça oyundaki karakterlerinizin yanında kendi profilinizi temsil eden karakteriniz de level atlıyor, o level atladıkça bazı itemlar daha da güçleniyor falan... Çok ciddi experience istiyor yalnız bunlar, ben daha anca level 2 olmak üzereydim bıraktığımda.

İş güç yüzünden ara verdim, akşama screenshot destekli yorum yaparım yine. :) Sormak istediğiniz ya da merak ettiğiniz bir şey varsa yazın kontrol edeyim oyundan. Ya da başka oynayan varsa söylesin, belki multi atarız. :P
Sosyal ağlarda paylaş

Archangel_ said:

ne zamana çıkarki yav

8 Eylül oyunun çıkış tarihi.

dreagloth said:

Monthius said:

Heroes II ve III'ü andırıyor zaten çoğu yerde oyun

Şu kısım yeter benim için, birde müzik dedin, damlalar geldi gerçekten.

Kale interface i zannetmiyorum ki kötü olsun, kesin ph dır.

Magic tower nasıl? 3 gibi mi?

Birde hero gelişimini biraz daha açarsan çok iyi olur.

Eski bir röportaja rastladım kale ekranlarıyla ilgili bilgi ararken, orada Heroes III'teki gibi animasyonlu 2D olacak kale ekranı demişler, placeholder yani şu an oyundaki hali, rahatladım o yüzden. :)

Mage's Guild gördüğüm kadarıyla yok bu arada (daha hala çok detaylı oynayamadığımı hesaba katınız ama bu noktada) ancak skill ekranından bazı belli başlı büyüler seçilebiliyordu. Yine de o kadar az büyü olmasına imkan yok, olmamalı... Biraz daha oynayayım, akşama daha detaylı ve güncel bir mesaj atarım buraya. :)
Sosyal ağlarda paylaş

Güzele benziyor ya animasyonlar da iyi baya youtube'dan izledigim kadarıyla.Karakteri gelişimi 5 de oldukca güzeldi umarım aynen devam ettirirler.(Özellikle barbar-rage-might over magic konsepti)Heroes 2 nin human castle müziginde hala duygulanıyorum o yüzden müzikler hos dedigin icin daha bi mutlu oldum.Ulan su yaz geceleri kıcım terlerken zevk alıcagım bi oyun yapsınlar yeter.
Sosyal ağlarda paylaş

Steamden oyun içi videosuna baktım az once,
abi gene, cicili bicili wow tarzi cevre tasarımı, efektler falan,heroes 5 i sırf bunun için oynamamıştım.

Map gerekirse 2d olsun,combatlari falan 3d yapsalarmış ne güzel olurmuş
Hadi onu geçtim map acık alanlar niye hep cicekli bocekli,renk cümbüşü içinde.
disciples 3 e millet o kadar sövdü grafikleri yüzünden, genede homam 6 dan cok daha iyi,hafif karanlık,kendine özgü bir havası var.

Bununda grafiklere bakılırsa, bariz böyle 16 yaş için yapmışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes3sod/sodpx/couk.jpg Cloak of the Undead King:
30% of battlefield dead are resurrected as Skeletons. If hero already has the Necromancy skill, then the percentages are added and skill level determines what will be resurrected: Basic - Zombies, Advanced - Wights, Expert - Liches.

Multi oynarken sansıma bunu tamamlamıştım 800tane power lichle çıktım karşılarına alt+f4 yapıp cıktılardı oyundan
Sosyal ağlarda paylaş

NolaxThensbane said:

http://www.heroesofmightandmagic.com/heroes3sod/sodpx/couk.jpg Cloak of the Undead King:
30% of battlefield dead are resurrected as Skeletons. If hero already has the Necromancy skill, then the percentages are added and skill level determines what will be resurrected: Basic - Zombies, Advanced - Wights, Expert - Liches.

Multi oynarken sansıma bunu tamamlamıştım 800tane power lichle çıktım karşılarına alt+f4 yapıp cıktılardı oyundan

Muazzam bir icat bu onun dışında titan setini tamamlayıp beleş yıldırıma sahip olmakta paha biçilemezdi.Mana bitince adeta kurtarıcı rolü üstleniyordu.Onun dışında orb - tome kombinasyonu da ayrı güzeldi.Bir tek kötü olay dragonutopia varsa Armagedon's blade düşme şansı vardı,herkes hücum ediyordu tabi şanslı olan kılıcı alıyordu gerisi alt+f4 yapacak hiç bir şey yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...