Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Şu an tier 10 heavy içinde 750 dmg'e sahip olan bir tek e100 dingili var, onun dışında hepsi 400-490 aralığında.

is4'un yeni topunun( M62-T2) özellikleri,

RoF = 5
Pen = 270 (standard) / 400 (gold)
Damage = 440
Accuracy = 0.38
Aim time = 2.9 seconds

bence en iyi tier 10 silahı yine is4'te oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

loooool 0.38 acc

silselermiş tankı oyundan bari.

meh bütün accuracyleri nerflemişler gibi ama gene öbür armor statları birebir aynı kalmış, en kötü tier 10 olmuş. satmasaydım keşke is-7'yi.

Bütün accuracyleri olması gerekene çektiler, yani daha önce 100% crew, vent ve extra combat rationsla falan olması gereken accurarcy değerini gösterirken, şimdi safi accurarcyi gösteriyor. Ayrıca 7.2 ile is4 armoru feci nerf yedi, driver hatch ve ön taraftaki shoulder kısımlarının armor değerleri neredeyse sıfıra indirildi, 7.3 ile yazılan değerlere geri dönüyor.

Sanırım ulan is4 çok op idi birazcık indirelim tekrardan çıkarırız mantığı.
Sosyal ağlarda paylaş

500 hp koyup, silahını kötüleştirmişler, zerine tier 10 yapmışlar. 6 milyonumu verip tankımı alabilirlermiş yani yama gelince, bu kadar anlamsız bir tier 10 yok. zırh düşük, silah düşük, mobilite düşük. 7.1 is-4'ünden daha kötü bir tier 10 is-4, tam şaka gibi.

bariz "gidin diğer tree'leri kasın, premium parası verin" demişler hani.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
7.3 geldi, sovyet tech tree değişti. artık her tier'de rahatça yokedebilirsiniz sovyet tanklarını heh. is4 en kötü front armor, en kötü top vs vs.

is8 vermişler is4 yerine, o da kv-1'den düşük zırhlı komedi bir tankmış. alıp başlarına çalsınlar. ben st-ı verirler bari onunla oynarım diyordum ama hayır, ona gidene kadar tech tree'yi de açmak lazım. meh yani.

herkese bir gün premium için kod vermişler bugün ayrıca:

ENDWAREU
Sosyal ağlarda paylaş

tam bir para kaybetme makinesi olmuş is4, is7'den kötü bir tier 10 oldu oyunda nihayet. %88 isabet, maç başına 3000dmg ile premium'la para kaybediyorum devamlı.

ön tarafı kağıt gibi zaten giden vuruyor gelen vuruyor, silah da tam çöp. 350dmg görüyorum paso ya da bounce. gun depression'ı da nerflemişler midir nedir çok kötü şu anda. asfaltta speed governor ile max 37km/s, o top speed'i campinovka bayır aşağı gördüm sadece 2sn için, sonra detrack.

keşke KT ile e75'e devam etseymişim dedirtti şu yama.
Sosyal ağlarda paylaş

7.2 den sonra gerçekten para kaybetme makinası oldu, premium hesap olsa bile!

Ön taraf cidden kağıt gibi tier 8 ve üstü için ön tarafı delmek hiç problem değil. Gun depression'da gayet kötü. Yalnız bala falan baya sektirdiğim oldu ama nafile.

Bu arada e75 cidden çok güzel tank ama e100 tam bir hayal kırıklığı.
Sosyal ağlarda paylaş

hehe yenı oynuorm daha güzelmiş
yalnız bişi var ya, eşleme kısmını çözemedim ben.

light t2 tankla girince t2 hadi bilemedin bazen t3 ler oluyor grupta.

t3 le girince gene t2 t3 agırlıklı bazen tabi yüksek seviye gelio ( hatta b1 die bişiyle kapıştım adamın arkasından 4 tane sıktım dmg veremedım yakın mesafe ).

ama

KMT ( artylleri olan ) t2 le girince direk t5 ler arasına
t3 le girince t6 t7 falan goruyorum ( da fuq ? )
tank destroyerlarda aynı sekılde geldı gozume ondan bıraktım
ama KMT ye devam .

neden böle bu? nasıl daha dengim grupla aynı eşleşmeye girebilrim hı?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...