Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World of Tanks

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

e zaten halihazırda is-7 almayıp is-4'te kalıyor insanlar ben dahil, olmamış birşey değil. :)

gerçi abartılıyor istekler, hem maus gibi sağlam hem t30 topu istiyor forumdakiler. biraz değiştirilir ama o beklentilerin hepsi olmaz, olsa diğer tankları kimse oynamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

silah işte maalesef düşük tierdeki kısa namlulu alman silahları gibi ama t30 kalkınca dengeye oturur sanırım. zırha gelince, benim is-4'te de güya 160mm yazıyor ama ruslar sağolsun orta yere t5-6+ her silahla delinebilen hedef tahtası koymuş. bu tankı alıp tier 10 yapacaklar. is-7'de de var aynısı. e-100'ün 150mm topu varken önden tamamen delinmez olması için neden göremiyorum.

ayarlama yapılabilir belki biraz daha ama çok değiştirmezler bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Anatolian 1337 clanımıza kayıtlar devam ediyor, aşağıdaki adresten foruma üye olup başvuru formu dolduruyorsunuz;
http://www.anatolian1337sclan.com/index.php/forum/7-kayit-formu/3-kayit-formu

sonra şuradan clan'a başvuru yapıyorsunuz, gelişmekte olan clanımızla toprak sahibi olma yolunda verdiğimiz cansiperane çabamıza siz de katılıyorsunuz :D
http://uc.worldoftanks.eu/uc/clans/500002466-ANTLN/
Sosyal ağlarda paylaş

ohoo o ne ki;

-Türkün gücünü dünyaya göstermek (tekrar göstermek galiba ;))
-Türkün Türkten başka dostu olmadığı için
-Dünya Türk olsun diye
-Türkün adını yüceltmek için

hatta klandan saçma sapan bir sebepten ayrılan bir arkadaş şey demişti "iyi oyunlar size, Türkün adını yüceltin, adımızı yerlerde süründürmeyin, eyvallah"
Sosyal ağlarda paylaş

deneriz bunu da ama tankın yerini tutmaz bence çeşitli nedenlerle, sonra izah ederim l4d'den bekliyorlar. :)

klan başvurusunu da yapacaktım ama bu hafta abim geliyor ziyarete black, girer girmez etrafta görünmezlik olmasın diye bekliyorum doğrusu. o yanımdayken pc'ye vakit kalmaz. (:P)

neyse adam beklerken yazayım madem:
said:
staring from 1930’s with biplanes and up to Korean War jet fighters that led the way to modern air forces.

wot'taki en büyük sorun erken 1930'lardan soğuk savaşa uzanan dizaynlar bulunması ki inanılmaz bir uçurum var 1-2 tier farkta bile çoğu tankta. şimdi sen burada pırpırla jetleri kapıştıracam diyorsun. oldu.

uçaklar tam bir instagib durumu tanklara nazaran, vuruldu mu gg olur. hitpoint üzerine dönecek herhalde bütün sistem. bu da çok büyük sorun.

haritanın hiçbir anlamı yok, kim kimin kuyruğuna takılırsa gg olur büyük ihtimalle kovalanan süper manevra becerebilen birisi değilse.

tank vs uçak. yeterince izah ediyor bence durumu. :p ama yine de oynanır betası görülür. ama premium almaya değer bir sonuç çıkacağından çok şüpheliyim. world of battleships filan olsaydı belki yamato hatırına düşünebilirdim. :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...