Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Everquest Next

Kanuni

Öne çıkan mesajlar

Su anda esas MMO olan EQNEXT betasina giremiyorsunuz para ile. Ancak signup edip bekleyeceksiniz.

EQNEXT:Landmark ise alfa seviyesinde, baya oynanabiliyor, ama eksik cok ve alfa. en ucuz 59.99 basip girebiliyorsunuz, yada 31 martta closed beta 19.99basip girebiliyorsunuz.

EQNEXT ve EQNEXT:Landmark, iki ayri oyun ama birbirleri ile baya iciceler. ikiside f2p cikacak, release tarihi bilinmiyorre

EQNLandmark bu yaz sonuna baya baya eglenceli hale gelir, bu hizla dev'ler calisirsa. Simdilik baktigim kadari ile forumlarda, VoD'larda, Devler baya iyi gibi gozukuyor..eski kafali biraz, superstar egosu yok, Game Designer'in kendisi ederiz no problem demisler o yetti bana zaten..

Edit: Hatirlatayim, Landmark baya ciddi Minecraftin Massive serverli olani ve "bence" daha fazlasini sunacak gibi...Uzun, cok uzun sureden sonra ilk kez bir mmo sistem gereksinimi isteyecek gibi duruyor. 64bit OS ve PC only. Konsol falan dusunmuyoruz demisler, oynarken gordugum kadariyla zaten klavye/mouse sart oyuna ehuh.(tu)

Edit2: SWG de "explore" kafasi ile orman olsun kurak mekan olsun..dolanirken hissettigim duyguyu aldim ben inceden, npc/moblar yok henuz, ama elalemin yaptigi eve girip onun crafting itemini kullanmak falan iyi baya heh.
Sosyal ağlarda paylaş

Yani oyunda ekonomi olacak kesinlikle..Normalde kaptigin bir topraga, senin evin dibine baskasi bina dikemiyor..bu Guild olayi olunca muhtemelen kasaba yapilir.

Bakalim vaatleri baya buyuk, ve bence bu motorla yapilmamasi icin hicbir sebep yok + verdikleri vaatler dolayli yoldan esas EQNext'de zaten olacak ve onu besleyecek seyler.

Kisaca innovatif bir haltlar oluyor, takipte kalalim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...