Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torchlight 2

Milamber

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
evet,d3 kalitesinin baya les oldugunu anlayabiliyoruz.

9 euro'luk oyunu 2 gundur oynuyoruz arkadasla bir tarafimiz dustu.act3 deyiz elite seviyesinde oynuyoruz.boss fightlar asmis bu oyunda,mmo kalitesinde boss fightlar var.ibretlik bir oyun olmus blizzort'a ders vermis resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

2 ay sonra yeniden bir el atayım dedim buna. İkinci Act'in başı gibi bırakmıştım. Pandaların gazıyla oyuna haksızlık etmişim. Tüm haftasonumu yedi, iyi de yaptı. Oyunu veteran'da bitirdim. NG+ modunda devam ediyorum, lvl100 hedefim.

Oyunda unique ve set item düşmedi diye derdiniz yok. İllaki düşüyor bir yerlerden, ha işimize yarar ya da yaramaz orası elbette belli değil ama loot konusunda hiç sıkıntı yok bu oyunda.

Co-Op denemedim henüz. İlk çıktığında yalandan bakmıştım ama pek oynamadım. Oynayan varsa, beraber oynamaya da açığım.
Sosyal ağlarda paylaş

valla bu kadar övülüyorsa alacağım ben bu oyunu indirime girdiğinde. diablo diablo deniyor ama diablo3 benim gözümde blizzard'ı bitiren oyun olmuştur yıllarca beklediğim ve çok büyük bir hayal kırıklığıyla sildim oyunu. torchlight2 d2 havasını ucundan bile yakalamışsa alır oynarım.
Sosyal ağlarda paylaş

Tabii şu var D2 havası derken, çevresel, grafiksel olarak düşünüyorsan, pek D2 ayarında denilemez. Çünkü cartoon tarzı bir renderı var oyunun. Kasvetli, korkutucu, karanlık değil ortam.

Ama Hack'n Slash seviyorsan, oynanır gönül rahatlığı ile. Hikaye tırt, oyun güzel.

http://torchlight2armory.com/ şuradan oyun içi itemlara, setlere, legendarylere falan bakılabilr.
Sosyal ağlarda paylaş

TL2'ye tek skill gidiyorsun diyen kişi D3'de kaç farklı build ve silahla oynayabiliyor çok merak ediyorum.

Versatile build mi var allah aşkına d3'de, DH oynuyorsan alıyorsun eline xbow prep, ss, vault olmadı evasive vs. koyuyorsun bunları durumdan duruma 1 max 2 skill değiştirip ömrünü o skillerle farm yapmaya adıyorsun.

Bana TL2 kadar versatile gameplay sunacak h'n's i geçtim mmo örneği bile zor gösterirsin.

Sen 1 tane skill kullanıyorum diyorsun, sadece Engineer'ı bile 4 farklı buildle çok iyi özelliklere sahip bir şekilde oynatabilirsin.

D3'de napıyorsun, DH'ye SS, Archery, TA, SA çak geç, yoksa gidip oynadığın buildde diğer max dmgı kadar efektif olamıyorsun, bu mu gerçekten çok skill gerektiren oyun?

Şu an ben D3'e dönsem elime iyi itemları almak ya da satmak istesem AH'deki ve RMAH'deki itemların enflasyonu ne halde acaba? Şu botların cirit atıp piyasaya tecavüz edip fiyatları tepe taklak ettikleri rmah, lol.

Adamlar 11 yıl uğraştı oyun yaptı ilk 2 ay millet Witch Doctor'la, Monk'la Inferno'da act geçemiyor diye nerfler bufflar havada uçuştu.

11 yıl oyun yapıyorsun ne random map generate var, ne adam gibi bir mob çeşitliliği var bunlar olmadan hns oynatmaya çalışıyorsun insanlara. Oynayanların %70-80'i 2. ayında ortadan kaybolmuştu.

Torchlight'daki gem ve skill çeşitliliği bile, dmgını hangi hangi enerji türünün üstüne kuracağından, öğrenebileceğin random spellere, random phase combatlara ladar kadar bir sürü sebepten çok daha oynamaya değer bir oyun.

Hani her şeyini savununda Blizzard'ın, D3'ü de savunmayın artık, bir süre sonra yazıların içeriği eğlence başlığındakiler gibi oluyor çünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

D3 u yermek icin sunu degilde titan quest falan kullanin bari, kotu oyun degil tl serisi ama abartilacak kadarda degil yani.

Tek skill gidiyorsun devamli.

abi ne yaptın level 5 e gelip bıraktın heralde tek skillin başka açıklaması yok ahuah wow da yapmadığım rotation ı yapıyorum şu oyunda
Sosyal ağlarda paylaş

Lvl 21 mi neydi tam hatirlamiyorum.

Sevmedim d3 den sonra ben. Basit yani aciklamasi bu. D3 supermiydi hayir degildi ama sunu kullanipta d3 u yermek pek oturmuyor yerli yerine bence.

Ben sevmedim sildim gitti steamda duruyor acar bakarim canim cekerse, siz seviyorsaniz ne guzel diyecek seyim yok ona :)
Sosyal ağlarda paylaş

oyunun basit olan belkide tek yönü grafik tasarımı be abi ki oda ileriki levellarda artı bi özellik oluyor dünyanın karambolü içinde herşeyi anlaşılır kılıyor çünkü.

21 level biraz erken olmuş abi belki oynadığın classı beğenmemişsindir o yüzden sıkıcı gelmiştir muhtemelen.

oyun baya derin bu arada gelmiş geçmiş en derin H&S'dir muhtemelen en güzel yanı o zaten. statları kendin dağıtabildiğin için çok çeşitli şeyler yapabiliyorsun zaten biraz forum karıştırırsan build falan olarak kendinde görürsün.

diablo 3 e yaklaştığın psikoloji ile şuna yaklaşırsan çok seveceğine eminim.

oyunun bana göre tek kötü yanı inanılmaz tırt senaryosu.
Sosyal ağlarda paylaş

ya o pasif tree zaten çüş dedirtio ama hakketen çok güzel skill sistemi var path of exilein gem olayları felan daha çok başındayım birde o karanlık hissi var d2 d1 deki atmosfere yakın d3ten sonra onu hissetim duvarın arkasından ne çıkıcak belli değil.

Torchlightda güzel en azından d3den iyidir yani ama path of exile betadan çıksın çok güzel gideri var
Sosyal ağlarda paylaş

Titan Quest'e D2'e ayırdığım zamanı ayırmamamın tek sebebi PVP ve multiplayerdaki yoksunluklardı. Yoksa skill tree, gameplay açısından şu anda D3 ve TL2 ile kıyaslamayacağım derece iyi bir oyundu.

Grim Dawn'da da izlediğim kadarıyla grafik geliştirmeleri dışında her şeyi aynı tutmuşlar.

Şimdi onlar düşünsün.

edit: TL2 cidden kötü ama. Co-op olarak zaman geçirmek için oynanır. Belki.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...