Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Konsol mu? PC mi?

Kaye Lazar

Öne çıkan mesajlar

15 senedir pc kullanıyorum, çocukluğumdan şu anki halime kadar "ah keşke konsolum olsaydı :(" dediğim tek bir an olmamıştır dicem ama bir tek an oldu gibi o da tam olmadı hani. rock band serisi ve guitar hero'nun smash oyununu oynayamıyor olmam biraz üzüyor o kadar. onu da legends of rock ile çözüyorum.

"gamepad zevkini tadamıcam" gibi bişey gördüm sanırım yazıların arasında bi de. nasıl tadamıcaksın argadaşım. konsol yokken pc'ler de gamepad vardı (attım biraz ama tutabilir).
Sosyal ağlarda paylaş

abi vallahi aynen benim de şu anda monitörün önünde 3 adet gamepad, kasanın yanında bi adet logitech joy, masanın yanında da guitar hero controller'ı var. soruyorum şimdi, bu bilgisayar konsolun yaptığı neyi yapamaz lan? biri çıkıp god of war oynatamaz dicek, ben de konsollar mmo'ları oynatamaz, l4d oynatamaz, tf2 oynatamaz, HoN oynatamaz, bilimum strateji oyunlarını oynatamaz ve daha nicelerini oynatamaz diyerek criti çakarım arkadaş.
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

pc bir ihtiyactir konsol ise bir zevk.

evet buna katılıyorum. mesela son 1 haftadır gezmediğim konsol sitesi kalmadı herhalde. en sonunda xbox 360 almaya karar verdim.
geçenlerde aldığım ekran kartının ardından artık bilgisayarda oyun oynamanın ne kadar zorlaştığını gördüm. sebebi ise çoğu oyunun artık konsol portu haline gelmesi.

PC artık benim media centerım olacak, prjeksiyonla duvara vereceğim görüntüsünü, kablosuz klavye mouse. tammadır. evde internet mi lazım? film mi izlicem, TV mi izlicem, müzik mi dinlicem? PCden hepsini.

Kişisel işler için zaten laptop var.

Oyun da konsoldan. yok kasıldı yok çözünürlük düştü derdi yok.

aslında ben biraz da oyun oynamak için çektiğim angaryadan bıktım. yok driver güncellicen, yok dosya eksik.

en son Saboteur oynayacam diye çektiklerim baya bi gına getirdi açıkçası (adamlar PCye troubleshooting bile yapmamış be.)

o yüzden artık konsol.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...