Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cataclysm Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

seninkine eksik kalmıştır heralde,

ya bu hyjal'ın koruyucuları ile rep kasmayı sağlayan daily'ler war mı bilen eden??

bi de eskiden wow armory'de item'ın yanında find an upgrade çıkardı yok mu artık?

Aman allahım, wowhead'e aktardım karakteri, oradan aradım upgrade'i reforge + gem'ine kadar söylüyor..

Teşekkürler wowhead !..
Sosyal ağlarda paylaş

Yarısı mı?

Guildler HC olarak 2 tane boss kestiler daha (1 tane guild 3 kesebildi). O bosslarda, her instance'ın en kolay bossu olan ilk bossları.

Bence gayet iyi bossların güç ayarı, WotLK'ta ikinci hafta bitmeden content temizlemişti adamlar, T6'larla falan 3D kesmişlerdi. Nefarian önümüzde ki hafta bile ölmeyebilir yani full clearın 1 ayı bulması muhtemel.
Sosyal ağlarda paylaş

pardon biraz heyecanlandımda evet 3. boss kesilmiş çeyregi yani ama oda fazla normal olarak bile kesilmemeliydi bence, yeni ek paket cıkmıs daha yani mavi itemleri almısın hop raid hop bütün bosslar inmiş yani bi ay sonra hiçbişi kalmıcak çok çabuk tükeniyo oyun
Sosyal ağlarda paylaş

yok tamam kesilir de eskiyide örnek verirsek ama ben isterdim öle zor olsunki 1 ay normal bossların bile tamamı kesilmesin herkez full epic olsun ondan sonra kesilsin yani bliz istese ayarlardı oyuncular süper olabilir ama fightda ne kadar iyi oynasanda sıfır hata yapsanda bi şekilde yapılamamalıydı. ben ilk haftadan bütün bossların yattıgını görünce oynıyasım kalmıyo valla :)
Sosyal ağlarda paylaş

İşte o bossların, o adamlar tarafından (sıfır hata oynandığı halde) kesilememesini bir şekilde sağlayacak şekilde dizayn edersen. Tüm casuallar 1 content geriden takip etmek zorunda kalır herşeyi.

Çünkü hardcorelar daha normali 1 ayda kesemesse, casual adam nerden item bulacakta arada ki kapasite farkını itemle kapayacakta, bir de boss kesecek.
Sosyal ağlarda paylaş

cy-x said:

yok tamam kesilir de eskiyide örnek verirsek ama ben isterdim öle zor olsunki 1 ay normal bossların bile tamamı kesilmesin herkez full epic olsun ondan sonra kesilsin yani bliz istese ayarlardı oyuncular süper olabilir ama fightda ne kadar iyi oynasanda sıfır hata yapsanda bi şekilde yapılamamalıydı. ben ilk haftadan bütün bossların yattıgını görünce oynıyasım kalmıyo valla :)

Peki sen kaç tanesini kestin o bossların? 2-3 tane manyak guild bir şeyleri bitirince biz de bitirdik mi sayılıyoruz anlamadım ki? Sen kendin tecrübe edip bitirmediğin sürece bir şey bitmiş durumda değil, başkasının ne yaptığı neden bu kadar rahatsız ediyor ki seni? :/
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...