Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

oyunu aylık 3-4 $ paraya bağlayıp ekstra bi sunucu açsalar çok kral olacak paypal subs veremeyen veletler ortalıkta olmayacak en azından bu da yaş ortalamasında ciddi bir yükseliş demek, ayrıyeten para ödediğin karakterin suspend yemesini istemez kimse. win-win olacak hani şu an iyi bi community isteyen binlerce düzenli oyuncu verir o parayı az buz para da kaznırlar işte.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

şu smurf muhabbetini fln engelleseler yeter bana.

açayım biraz.. adam 2. bi accountla paso bilerek kaybediyor. sonra main accountla duo queue atıyo (farkı çok açmıyo 2si arasındaki ama yine seviyesinin altındakilerle oynuyo işte)

hon'da da oluyor bu muhabbet ama mm sistemi puan vermiyor adamlara şöyle;diyelim oyunun mmr seviyesi 1600,smurf account 1450mmr diğeri 1750.mm 1450 ve 1750'ye +0.1-0.7/-0.1-0.7 puan veriyor böylece kazanmaları durumunda ellerine hiçbir şey geçmiyor.tabii olan karşı takımdaki 1600mmr puanlılara oluyor onlar yine +5/-5 kazanıp kaybediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu bitircekler, fazla kaşınmaya başladılar.

Son çıkan heroların hepsi (15-20) orjinaliteden uzak. En son Fiora diye hatun geliyor gene passive hp regen, att speed skill, dash, area dmg ulti.

Dota2 çıkınca kaybetcekler tüm oyuncularını yazık olcak. Saçmalıyorlar resmen. Artwork'un farklı olmasına kasıcaklarına skillere kassalar daha iyi.
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

1v1de eline veriyor irelia fln dinlemiyor yalnız :/
yok be o mesajdan sonra 3 oyun attım 2si irelia vs fiora idik ikisinde de eline verdim gayet

gerçi genel olarak irelia ile herkesin eline veriyorum ama öyle çok über bişi olmamış daha başarılı top karakterleri var gayet

oynaması eğlenceli olabilir yalnız
Sosyal ağlarda paylaş

valla fiora vs fiora oynayıp 0-12 çeken oldu. karşıdaki fiora da killde 20yi geçiyodu

sırf ultisi 160 / 330 / 500 (+1.2 per bonus attack damage)
sonraki vuruşta %25 vuruyor,attığın kişiye 200(+1.5)-320(+2.4) yani.

sırf wits end 5 kere procladığından 200 damage ekliyor ultiye.

mallar gibi sırf ad çıkmadan malletli fln oynadınmı kaçırtmıyo çakıyo geçiyo.

yok yani 1v1 koaly koaly inmez exhaustsuz. yada junglerla ccleri ypaıştırcan kafaya kafaya.

master yi 12 saniyelik %80 AS alıyor, cdsi 75 saniye. fiora 3 saniyelik %120 alıyor cd 11 saniye. 12 ninde çoğu bşa gidiyor zaten.
movement speed bonusuda 3 stackde yi den fazla.

buffed/reworked yi+ omnislash = fiora gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...