Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

LethE said:

Jeeztro said:

beni de ekleyin lan Jeeztro ölür müsünüz level 30 fln tankım genelde

bro oynamıyosan kapa şu oyunu çağırırıyoruz tınlamıyosun hissiyatı oluşturuyo

ne hassasiyatı yaw, oyun açık sürekli bende. yanlış anlamayın pls. mesajı gördüm sonra geldim siz oyundaydınız sonra ben girdim fln. yanlış anlaşılma olmasın :)
Sosyal ağlarda paylaş

LethE said:

hassasiyet değil hissiyat :D

sonra çağırmıyolar deme diye burdan yazıyorum yoksa açık bırak istediğin kadar :P (gerçi adam lazımken dürttüğümüzde görsen süper olur :) )

ha pardon yanlış okumuşum.

elimden geldiği kadar cevap vermeye çalışıyorum zaten. tek oynadığım oyun başka bişi yaptığım yok, bi dahkaine kaçırmam inş :)
Sosyal ağlarda paylaş

Oyundan iyice soğudum belki hep tek başıma oynadığımdandır killerde 30 a 2 öndeyiz dakika 19 20 de surrender yapcak karşısı kill aldım adam bağırıo alldan ks report diye ulan gerizekalı deli gibi ezmişiz 1 dakika sonra oyun biticek 1 kill almasan ne olur aldığım killde 5 kişi dalıo kazara bana geldi kimsenin takımı salladığı yok herkes kendisi için oynuyor aklı fikri kill almak herkesin eastdeyim bu arada westde durumlar nasıl bilmiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Alcest said:

Oyundan iyice soğudum belki hep tek başıma oynadığımdandır killerde 30 a 2 öndeyiz dakika 19 20 de surrender yapcak karşısı kill aldım adam bağırıo alldan ks report diye ulan gerizekalı deli gibi ezmişiz 1 dakika sonra oyun biticek 1 kill almasan ne olur aldığım killde 5 kişi dalıo kazara bana geldi kimsenin takımı salladığı yok herkes kendisi için oynuyor aklı fikri kill almak herkesin eastdeyim bu arada westde durumlar nasıl bilmiyorum
oyun tamamen f2p olduğu sürece bu tip veletler her zaman olacak. çok etkileniyorsan hiç bakmayacaksın ekranın sol altına.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...