Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

League of Legends

LethE

Öne çıkan mesajlar

Ya of tiplere gel, gp aldı adam solo top, 6 lvl olmadan 1/5/0 aldığı item magic penet boot, sonra da leave'i çekti.

2/0/4 vaynele oynuyorum, boots of speed var, jungler helal kenk diye takılıyor... Leave'den sonra nasıl olsa surrender gelcek diye saldım, suicide dive vs. yapıyorum adam bu sefer OMG NOOB VAYNE FEFESE BOOTS OF SPEED LOLOLOL

Ranked bana göre değil ya.
Sosyal ağlarda paylaş

ranked solo queue genelde guide okuyup community yayını yapan insanların 2-3 lafını kutsal kabul eden bebelerle dolu. bunlar 24 saat mobafire/solomid tarzı forumlardan çıkmaz, çoğunun current meta dışına çıkacak kapasitesi ve visionu yoktur. boots of mobility çöptür ne olursa olsun, kayle işe yaramaz karakterdir. ha ama kayle ile oyuna girip domine edersen my team big noobs omfg u noob just got fed moduna giriyorlar.

solo top yaparsın karşında senin counterını almış adam vardır veya skilleri gereği seni farmdan uzak tutmuştur ama yine de o 90 creep kesmiştir sen 80 almışsındır aşağıdakinin çıbanı seğirir hemen başlar OMG OMG HE OUTFARMED YOU. senin jungler 1 kere uğramamıştır seni ganklemeye geldiklerinde kendi kulenin altında double kill almış olsan da farketmez 10 adet az minyon almışsın önemli olan odur ahahah. gerçi bu önceden yoktu yeni çıktı sanırım, muhtemelen bir yerde biri bunla ilgili bişi yazdı da millet hayvan gibi 1-2 creep fazla öldürdüm davasında, sanki ladder top 20'deyiz de her mouse tıklaması fark yaratacak anasını satayım, kafaya gel.

ben jungle yaptığım zaman millet lvl 6 olmadan her lane'e birer kez gitmeye bakarım. çok pushlamışsa söylerim bu yüzden gelemiyorum. genelde 1-2 kill alırım ondan sonra bana ses çıkarmazlar.

ortaya giderim atıyorum veigar aldım elimdeki mana elverdiğince q ile creep almam lazım maksimum sayıda. hayvan gibi verimli bir şekilde farmlarım q'yu. o sırada aşağıda vayne 4. kez ölür, yukarda solo yapan irelia omg omg dont feed fuckin vayne yazar, vayne başlar buna küfretmeye. ben de flamelemeyin birbirinizi vayne sen de az defansif oyna artık yazarım OMG 104 CS VEIGAR SPEAK LOLOLO der, anında ignore'u yer. ondan sonra onun jungler premade'i de mal mal konuşup yine ignore'lanır. pingsiz yazısız güzel bir oyun geçirilir.

aşağı support giderim klasik 0 damage veren bir ad carry olur, lvl 6 olduğu an kendini allah sanarak turret dive yapar ve ölür, sonra OMG OMG NOOB PUSSY diye başlar ignore. ad carry gitmek ise direk en büyük stres zaten, en az talep hep ad carry'e ranked queue'da, last pick isen %60-70 sana düşüyor bu role. her an first focus sensin, ölürsen noobsun, ölmeyip kaçarsan omg omg no dmg, takım savaşını kazansanız bu sefer aptalın biri çıkıp KSer MORON diye başlar, kurtuluşun yok.

yani her şeye bi kapak var adamlarda, oyun sırasında bunun derdine düşersen direk kayıp zaten. sol altı hiç görmeyeceksin, kendi oyununa bakacaksın. kardeşim 1500'de şu an, oyuna 1650'ler falan giriyor ama bu elo/mm sistemi hikaye soloq'da gördüğüm kadarıyla 1700 altında skill>all abi metanın etkisi %1-%2 falan, hepsi yalan. kafana takmayıp oyunu taşımaya bakacaksın tek kişi kolaylıkla oyunu kazanabiliyor bu seviyede. bi de kafan bozukken oynamayacaksın.

ben season 2'de ranked oynamamıştım da arkadaşlar memleketlere dağılınca oynyayayım dedim oyunun communitysinin ne kadar boktan olduğunu hatırladım. 5v5 yaparken gelen kaliteli adamlardan eser yok resmen fikirtepeli internet kafe veletleri doluşmuş gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahah hislerime tercüman olmuşsun sdf

Ya 4 wave creep geldi, 2 tanesini kaçırdım creeplerin sadece, yanımdaki support "more last hits" "push a bit" "lol" takılıyor. "Ward?" diyince "not b yet" .

Hayır baktım karşıda Caitlyn daha mı çok creep almış ne yapmış, o da değil. Neye dayanarak daha fazla creep almam gerektiğini söyledi çözemedim sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

Haklı olabilirler yalnız.

Edit: Ayrıca area dmg açısındanda range açısındanda ashe'nin ölmemesi senin aldığın killden önemli.

Edit2: Ama bu kadar ince düşünmeme rağmen dün akşam rammusla jungle yaparken 4 kere aşağıya falan gittim lvl 7'e kadar, 4'ünde de adamların kulesine kadar ittirmişlerdi geri dönmek zorunda kaldım. Sonra ben üste giderken öldüler ve sövmeye başladılar. Kısacası kalbini kırıyorlar acımadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...