Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dragon Age 2

HellHound

Öne çıkan mesajlar

ulan ! deeproads expedition için para biriktiriyordum, son side questlerdeyim diye düşünüyorum artık yapmadık şey kalmadı. tam bir şeyler alıyım dedim, 3 goldumun kaldığını farkettim. nereye gitti paralarım anlamadım, daha önceki savelerime gittim onlarda da yok. bug falan mı var anlamadım. gerçi sonunda lowtown'daki bir adam sayesinde çıkarılabiliyormuş 50 gold ama gereksiz yani. siz yaşadınız mı böyle bir şey ? yoksa çok fazla para isteyen bir quest falan mı var, farkında olmadan birilerine mi verdim acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

ben koydum şimdi ama geç kalmışım heh.
-Deno- said:

yok ya madenle ilgili bir şey yapmamış olmam lazım. en son aveline'i guard captain yaptım, varric ile konuştular vs. neyse, eğer bir şekilde parayı alabiliyorsak questler bitince sorun değil. baştan başlamak istemiyorum şimdi.

koyduğun parayı alıyorsun, ikiye katlama kısmını hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Revenant said:

sirf sonundaki credits sarkisi için bile oynanir gayette iyi oyun bence kisiye ve ne bekledigine gore degisir. Hikayeside çok güzeldi ve baya uzun oyun karakterlerde cok güzel yapılandırılmıs.

''sirf sonundaki credits sarkisi için bile oynanir''
Bunu ciddi ciddi söylüyormusun sen ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
euh evet hiçbi şey değişmiyor o biraz üzücü.

3. oyunda rogue'la oynadım çok eğlenceliydi, hep de farklı şeyleri seçmeye çalıştım.

- warrior oynarken bethany'yi yanıma almıştım deep roads'a giderken, bu sefer almadım. deep roads'a gidince blight'a yakalanıp grey wardenlara girmek zorunda kalmıştı, yanıma almayınca arkada kaldığı için templarların baskısına boyun eğip circle mage oldu. aslında ben geride bırakırken çok daha kötümser düşünmüştüm, templarlar yakalayıp ağzını kırıcak şeklinde ama olmadı.

- yine ilk oyunda ve ikinci (magele oynamıştım) oyunda da oyun sonunda mageleri desteklemeyi seçmiştim. ama üçüncü oyunumda biraz da kadın anamı gene yine kurtaramamamın verdiği gazla templarları destekledim ve böyle orsino'nun aslında ne godoş bi karakter olduğunu bir kez daha ve apaçık gördüm, bethany de gruba geri döndü. ama tabi meredith manyak olduğu için gene ağzını kırdırdı bana, atladı zıpladı falan KADİR NERDE ULEN dedim, KADİEEEER diye bağırırken o sırada meredith ölmüş zaten

Sosyal ağlarda paylaş

Bitirmek için oynuyorum ya.Alpha Protocol tarzı koymuslar dialogları,aynı mekanlarda dön babam dön.Zaten bunların hepsi tartışılmıstır;ama anlamadım elinde mis gibi Da Origins var neden böyle bir şeye kalktın ki ey Bioware.Sen degil misin bize fallout,bg serilerini deli gibi oynatan.İçsel bi isyan oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...