Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

OrGi hava limanı

dasaaa

Öne çıkan mesajlar

gior yapsalar bu sefer christian dior çakması gibi olacak. orgi iyi.

bi fıkra anlatayım size, hem gülelim bu gergin ortam dağılsın hem de öğrenelim.

dursun temel'in yanına gitmiş demiş ki: "bu akşam arkadaşlar çok değişik bir ortam ayarlamışlar, beni de çağırdılar. yalnız gelirken yanımda birisini getirmemi istediler.gelir misin?"

temel kabul etmiş, akşam villanın tekinde epeyce bir kalabalık bir araya gelmiş. yemekler yenmiş, içkiler içilmiş, 3-5 muhabbet sonra ortam yavaş yavaş değişmeye başlamış. herkes son sürat işine bakarken dursun temel'in bağıra bağıra küfür ettiğini, sağa sola tekmeler yumruklar savurduğunu görmüş, gitmiş hemen yanına.

"ula temel ne ediyorsun böyle?" diye sormuş.

temel demiş ki; "ula dursun ben bu eğlenceden bişe anlamadım. ellediğimiz iki meme, yediğimizin haddi hesabı yok."

işte böyle arkadaşlar. bu orgidir falan sakıncalı ortamlardır, genel kültür konusu değildir.
Sosyal ağlarda paylaş

Glatheros said:

Karasakal said:

40-50 yaşındaki Adamlar 20 yaşındakilerin ergen kültürü hakkında araştırmamı yapacaklar.
Her halta cinsel içerik konduran onlar deil.

antik yunandan geliyor terim, binlerce yildir grup seks partileri icin kullanilmis. ergen kulturuyle ne alakasi var?

CthuLhu said:

yahu dur iki dakka laf sokuyor çocuk, ergen falan dedi ezdi ne güzel niye bozuyorsun ki

Ehe konu bitmiş burda ^_^
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
OR-Gİ olmadı, yeni isim aranıyor

Ordu Valisi Orhan Düzgün, Türkiye'nin denize kurulacak ilk havaalanı ile ilgili, “OR-Gİ isminin yabancı dilde iyi bir çağrışım yapmaması nedeniyle uluslararası uçuşlara açık olacak havaalanına yeni bir isim bulunacağını” söyledi.

Vali Düzgün, makamında gazetecilere yaptığı açıklamada, adı bu zamana kadar, Ordu ve Giresun illerinin kısaltması “OR-Gİ(*)” olarak anılan havaalanı ile ilgili bazı basın yayın organlarında çıkan isim tartışmalarına değindi.

Bir gazetecinin, “Havaalanı ile ilgili yeni bir isim olacak mı” sorusu üzerine Vali Düzgün, şöyle konuştu:
“Tabii ki önemli olan, Ordu-Giresun arasında geçtiğimiz günlerde temel dolgusu yapılan havaalanımızın hizmete girecek ve her iki ilin halkına hizmet verecek olması ancak isimle ilgili farklı görüşler var. OR-Gİ isminin yabancı dilde iyi bir çağrışım yapmaması nedeniyle uluslararası uçuşlara açık olacak havaalanına yeni bir isim bulunacak. Açıkçası OR-Gİ fikrinden biraz vazgeçilmiş durumda. Yapım süreci içinde yeni bir isim bulunacaktır. Bu Ordu-Giresun Havaalanı ya da başka bir isim olabilir. Bölgenin ismine yönelik bir isim bulunabilinir. İsim netleştikten sonra bu kamuoyuyla paylaşılacaktır.”

Birkaç alternatif isim olduğunu ancak netleşmeden paylaşmak istemediğini söyleyen Düzgün, “Bu isimler her iki ilin de gönlünü hoş tutacak bir isim olacak. Yani şimdiki gündemdeki isimlerin dışında her iki ilin de razı olacağı bir isim. Bu sürpriz bir isim de olabilir” diye konuştu.

(*) orgy (İngilizce'de toplu seks anlamına geliyor)

Hurriyet
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
gülyalı ve piraziz'i gülaziz yapmayı çok mu düşünmüşler merak ettim bakana yalaklık için Ordu'yu Altınordu yapmak isteyen kafalar RTE koyar adını.
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/19409969.asp

yapsınlarda isme gerek yok bak bizimkine senede 1milyon yolcu iniyor adı hala Samsun Çarşamba Havaalanı :)
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Eski mesajlara bakınca olmayacak ne varsa oldurduklarını gördüm güncelliyim dedim :p

Büyükşehir konusunda dalavere ile nüfusu arttırıp becerdiler. Merkez ilçenin adını da Altınordu yapmak istiyolardı o da geçti RTE hazretlerinden... Havaalanının adı da çok büyük ihtimalle RTE havaalanı olacak lol
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...