Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patinin LFG tool ve PUG maceralari

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

AHAHAH ok bitme olayını yaşamayan hunter yoktur herhalde

ben ilk ok bitme tecrübemi ashenvale da levellerken yaşamıştım paramda yoktu sonra melee silahı elbiselerimi satarak 200lük stack ok almıştım =( öyle fakirdik biz ASFSDA

bide molten core da ragnarosta bitmişti ahaha direk useless hunter modeliydi bende böle hoplayıp zıplayıp lava atlamıştım fln cıkamıomuşta lavdan sıkışmışta ondan ok atmıo bug olmuş imajı yaratmıştım ASDFASD
Sosyal ağlarda paylaş

benim başıma da şöyle birşey gelmişti.

pit of saron muydu ne daha yeni çıkmıştı girdim pug.

o kaya fırlatan boss kayayı fırlattı ben tankım tabi, kaya havadayken 1 tane dps'imiz WTF WTF diyerek geri koşmaya başladı, sonra gruptan ayrılıp instance tan çıktı.

ben hala bir şaka olduğuna inanıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

ok meselesine hitaben, wotlk ilk zamanları naxx sapphiron deneyeceğimiz zaman raidimizdeki hunter ben beastmaster olup geliyorum demişti, adam respec atmak için ogriye gitti rahat bi yarım saat onu bekledik, ayarlarını yapsın diye. sonra fighta girdik wipeımızı yiyip çıktıktan sonra bunun dps düşük olduğu için sordum, ne o learn mü etmedin spelleri diyince; yok aga peti almayı unutmuşum dedi.. /facepalm
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

benim başıma da şöyle birşey gelmişti.

pit of saron muydu ne daha yeni çıkmıştı girdim pug.

o kaya fırlatan boss kayayı fırlattı ben tankım tabi, kaya havadayken 1 tane dps'imiz WTF WTF diyerek geri koşmaya başladı, sonra gruptan ayrılıp instance tan çıktı.

ben hala bir şaka olduğuna inanıyorum.

Ahahahaha.
Sosyal ağlarda paylaş

Random hc atayım dedim HoL geldi gnome dk tank forti kings motw ile 24k hp oldu wtf yazarken daldi ilk pack ı çekdi üstüne bide 2. packa koştu tabii yarı yolda öldü dedim ne yaptın hacı normal toc felan ataydın 2-3 ne işin var hclerde gerizekalı embesil enik "Less QQ more heal noob" dedi ondan sonra neden şiddet yanlısısın diyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

SodomVsGomore said:

ragnarosda bittiydi benim oklar bikez. hiç hoş değildi.

bir de mc de köprüde tableyerek trash keserken bossun tekini çekmiştim. adı neydi hatırlamıyorum hiç. kimsede anlamamıştı. 6-7 tane hunter olduğundan bulamadılar kimin yaptığını B)-

ahah golemaggdır
Sosyal ağlarda paylaş

lvl 60 zamanlarımda, 40man raidler fln. o zman fena hardcore bi guilddeyim.

healerlar hayvan, dps ayyukta vs. hani biri heallamasa veya dmg yapmasa kimse anlamaz hesabı bi raid takımımız var.

neyse BWl > MC > AQ40 (yarı) run yapıoz o gece. tabi yorgunluk baygınlık olabiliyo, robota bağlıyosun fln.

biz magelerde sürü halidne takılıyoruz genelde, bi mage nerdeyse diğerleride orda durur fln.

BWL de zindan başından beri bi mage sürekli gtüme dolanıo. tabi önce çok dikkatimi çekmedi. sonra baktım, ben nereye gitsem o da oraya gelio. followa aldıını düşünmeye başladım ve emin olmak için raidi falan bıraktım alengirli hareketler yapıorum sağa sola koşup duruyorum. ana bi baktım, bu adam harbi harbi followa almış beni. crit yediğim an da o sırada elemanın AFK ya girmesi oldu. herif rahat 5 dk dır afk da bırakmış raidi gitmiş.

yok artık löbran ceyms dedim.. adam çoook sonra geri geldi. bana da wishper attı, dostum bişi kaçırdım mı diye.
dedim; not much, just 4 boss's..
Sosyal ağlarda paylaş

az önce dün dinglemiş priestımla hc yaparken elemanın biri gruba girdiğimizde noob healer are you ready falan yazdı,bütün dungeonu çekti arkasından healladım sonuna kadar,son boss önünde kickledi attı buraya kadar herşey güzel.

sinirlendim serverında bi karekter açtım adamı friende ekledim bişiler yazdım arkadasından saydırmaya başladım,bi baktım adam beni blocklayınca listemde ki(battle id) tek insan olan yavuza saydırıyormuşum.

bi baktım adam abi sen biraz uyu istersen diye mesaj atmaz mı of çok rezilim ya.
asduhadsu

saeros yalarım seni :D
Sosyal ağlarda paylaş

Dün halls of stone random heroc teyiz. Retri paladinimiz 0 dps ile oynuyor healer bile daha fazla dps yapmıs. Aşağıdaki diyalogue ordan

tank : Pala make some dps man
pala : İ am his brother
tank : then, pal's brother make some dps
pala : How

Gerçektende adam sadece takıp etti bizi son boss tan da pala itemini ninjaladı cıktı
Sosyal ağlarda paylaş

Lind3r0th said:

abicim burda zamanında anlatmışlardı ZF yaparken bir hunter varmış adamların partisinde adam malee silahla savasıyormus sormuslar adama hacı neden ranged takılmıyorsun adamda lvl bilmem kaçta okum bitti bende böle oynuyorum demiş böle bişeler vardı yazılmıştı burda efsane bir olaydı hehe

abi ben bunu o kadar sık yaşadım ki

bide bi arkadaşım mesela talent falan vermiodu, "olm daha karar veremedım " diodu level olmuş 30 falan.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
yeni paladin açtım , sufi priest arkamda. ben tank o heal gidiyoruz haliyle. low level dungeonlar çekilir gibi değil hakaten.

en çok karşılaştıklarımız :

- tank warrior , dps olarak giriyor
- heal druud , dps olarak giriyor
- heal paladin , dps olarak giriyor

5 kişide 1 kişi bile düzgün dps yapabildiğinde su gibi akıyoruz dungeon runlarda , yoksa adece benden çıkacak olan damagea bakıyor (zaten dps iyi olsa bile %40 dmg bende oluyor ya)

talentiyle roleü birbirini uyan adam gördümü seviniyoruz resmen :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...