Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Beşiktaş JK 2010-2011 Sezonu Genel Tartışma

pascalnouman

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:

Bizim klübün hukukçusu güya kupa maçını kapsamaz bu lig maçını oynarız diyor ama bellide olmaz, fenerasyon bu nede olsa =)

(9) Bu maddede anılan fiiller yönünden lig ve kupa müsabakaları ayrı kategoride kabul edilir.

fenerasyon ok de bizimki de hukukcu deilmi$ arkada$ boyle bi yonetmelik varsa asdfa
Sosyal ağlarda paylaş

applev0dka said:

aktiftablet said:

Darksun said:

Aynı müsabakada BEŞİKTAŞ A.Ş.'nin, takım halinde sportmenliğe aykırı hareket nedeniyle takdiren 7.500.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına,

Bu neye istinaden?

2. yaridaki takım oyunu ve ezici üstünlükten dolayi bu

O muhtemelen öyle de, resmi sebebi ne, hangi kalıba uydurmuşlar onu merak ettim :)
Sosyal ağlarda paylaş

fenerasyon iş başında gene.her maç küfür eden bjk 4. uyarıyı anca aldı.gs liler sahaya şişe attı 1 maç kapandı ve bu sene ts maçına denk geliyor.derbide taraftarların çıkardığı olaylar yüzünden 15000tl para cezası almışız.merak ediyorum ne olayı çıkardık o maçta?
Sosyal ağlarda paylaş

benjani said:

fenerasyon iş başında gene.her maç küfür eden bjk 4. uyarıyı anca aldı.gs liler sahaya şişe attı 1 maç kapandı ve bu sene ts maçına denk geliyor.derbide taraftarların çıkardığı olaylar yüzünden 15000tl para cezası almışız.merak ediyorum ne olayı çıkardık o maçta?

2. yarının başında seyircisiz + tarafsız sahada oynayan kimdi ? üstelik saha dışında cıkan kavgalar yüzünden ..

trabzonspor sahada hakemin kafasını yardığında ne ceza aldı ?
tarafsız sahada oynama !! peki o maçta 35 bin trabzonsporlunun ne işşi vardı nasıl tarafsız saha oluyor ?

federasyonun hangi cezası birbirini tutuyo her takıma ayrı muamele .
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

Mourinho Beşiktaş'ta

http://s5.as.com/recorte/20110325dasdaiftb_46/XLCO/Ies/20110325dasdaiftb_46.jpg

adam şuan ki durum için ne yapayım diye bilgi almış
şaşırılıcak bi durum ve güzel bi durum
helal olsun valla umarım güzel bir görüşme olmuştur
Sosyal ağlarda paylaş

Llama said:

mokoko said:

Mourinho Beşiktaş'ta

http://s5.as.com/recorte/20110325dasdaiftb_46/XLCO/Ies/20110325dasdaiftb_46.jpg

adam şuan ki durum için ne yapayım diye bilgi almış
şaşırılıcak bi durum ve güzel bi durum
helal olsun valla umarım güzel bir görüşme olmuştur

Mourinho zaten takımı hiçbir zaman yönetmem, ama sonuna kadar destek olurum sözü vermiş. Genç hocayla çalışmaya devam ettiğiniz sürece altyapımımızdan gerekli mevkilerinize oyuncu da yollarız falan demiş.

Güzel bir ortaklık olur değerini bilirsek,
Sosyal ağlarda paylaş

Mourinho: Ricardo (Quaresma) bana Necip’ten söz etti. İzlemek istiyorum.
Demirören: Bence de izlemelisiniz..

offf abii

@ aktiftablet
tehlikenin farkındayım ama şu nihatın beni bi tane pivot straforun yanında oynatın demecleri son bulsun istiyorum onunla da yapamayınca ne dicek cok merak ediyorum
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...