Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgili Aral Ithalat....

Laurelin

Öne çıkan mesajlar

fizban said:

sendit'ten daha once verdigim siparisler 1 hafta civarında gelmisti ama kullanmayalı baya oldu. shopto'dan ucuz kargo seçeneğiyle gönderttim geçenlerde, (2.5 pound) cumartesi sipariş verdim pazartesi yola çıktı cuma elimdeydi.

almayin ya sendit'ten gecen biz 3 kisi bisi soyledik, turkiye'ye 2 haftada getirdiler. ben ingiltereye soyledim, getiremeyip refund yaptilar. sendit bitmis gercekten. aklinizda bulunsun.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

avrupadaki hiçbir siteden CE yollamıyorlar ki zaten

shopto da sendit de yollamıyordu geçen hafta baktığımda, nedense CE için öyle bir durum var bütün oyunlarda

maviden ya da "saygıdeğer takdir edilesi" araldan CE alabilmem mümkün mü? stokta yok diyo da sadece...

Oyunların CE sürümleri çünkü Avrupa'da satışa sunulmuyor, hatta Amerika dışında dünyanın hiçbir yerinde satışa sunulmuyor :)

Misal GT5'in harika bir CE'si duyuruldu fakat gelmiyor buraya, aynı şekilde Mafia 2, Little Big Planet 2 ve Force Unleashed 2'nin de CE'leri cidden harika ama yok, çıkarmıyorlar burada piyasaya ...

gerçi amazon.de büyük bir çoğunu getiriyormuş galiba avrupa'ya, bakıcam eğer LBP falan gelirse alırım amazon.de'den

edit akbayram:

şimdi baktım force unleashed 2'nin varmış CE asdfads

birde şunu gördüm sevdim http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/PCRU06-R%20U%20S%20E%20Pro%20Gamer%20Edition.html
Sosyal ağlarda paylaş

DarKRideR said:

BlackRose said:

avrupadaki hiçbir siteden CE yollamıyorlar ki zaten

shopto da sendit de yollamıyordu geçen hafta baktığımda, nedense CE için öyle bir durum var bütün oyunlarda

maviden ya da "saygıdeğer takdir edilesi" araldan CE alabilmem mümkün mü? stokta yok diyo da sadece...

Oyunların CE sürümleri çünkü Avrupa'da satışa sunulmuyor, hatta Amerika dışında dünyanın hiçbir yerinde satışa sunulmuyor :)

Misal GT5'in harika bir CE'si duyuruldu fakat gelmiyor buraya, aynı şekilde Mafia 2, Little Big Planet 2 ve Force Unleashed 2'nin de CE'leri cidden harika ama yok, çıkarmıyorlar burada piyasaya ...

gerçi amazon.de büyük bir çoğunu getiriyormuş galiba avrupa'ya, bakıcam eğer LBP falan gelirse alırım amazon.de'den

edit akbayram:

şimdi baktım force unleashed 2'nin varmış CE asdfads

birde şunu gördüm sevdim http://www.shopto.net/PC/VIDEO%20GAMES/PCRU06-R%20U%20S%20E%20Pro%20Gamer%20Edition.html

bir yanlisin olmasin darkrider? avrupa kucumsenecek bir pazar degil, avrupa'da CE cikmamasi gibi bisey olacagini sanmiyorum. kaldiki shopto olsun amazon.co.uk olsun bir suru CE satiliyor, bunlar us import olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

yok hepsi sürülmüyor demedim zaten, çoğu sürülmüyor dedim.

mesela biz çok uzun süre arkadaşa Naruto'nun PS3 oyununun CE'sini aradık, yoktu. Aynı şekilde gelecek oyunlardan Mafia 2'nin CE'si mesela avrupa için açıklanmadı vs.

Şuan mesela baktım Force Unleashed 2, Halo Reach ve RUSE'ın CE'leri ön şiparişte, daha önce de Bioshock 2, Prince of Persie Forgotten Sands ve Call of DUTY NVG Edition (gece görüş gözlüklü olan) da avrupa'da satışa sunulmuş.

Yani sunulmuyor, Avrupa'ya getirilmiyor demiyorum, ama hepsi getirilmiyor. Mesela;

http://dergiweb.com/inc/rDA/N/Mafia-2-nin-on-siparis-ve-Collector-s-Edition-paketleri-100527101017.jpg

Bu paket Avrupa'da açıklanmadı. Satışa sunulmadı daha doğrusu gelir mi bilmem;

http://dergiweb.com/inc/rDB/N/Little-Big-Planet-2-nin-Cikis-Tarihi-Aciklandi-100723183006.jpg

LBP2'nin şu harika ötesi CE'si de açıklanmadı, çıksa direk alacam

http://dergiweb.com/inc/rDA/N/Efsane-oyunun-kutusu-ortaya-cikti-100618114120.jpg

Gran Turismo 5'in bu CE'si de Avrupa'da görünürde yok halen,

yani o yüzden diyorum. Bazı CE'ler sadece Amerika'ya vs. özel oluyor. Anca böyle kendi imkanlarınla bir şekilde getirebilirsen getiriyorsun. Yoksa Shopto'da vs. listelenmiyor çoğu
Sosyal ağlarda paylaş

tabi hepsi çıkmıyor ama çok sansasyonel çıkan oyunları mutlaka CE olarak avrupada da (içerik bazen daha traş bile olsa) çıkarıyorlar

ilginç birşey oldu bu arada, sendit normalde sepete atınca CE versiyonunu yollamıyoruz avrupa dışına diyordu, bi girip sipariş verim yollamazlarsa yollamazlar dedim, adamlardan paketin yola çıktığına dair mail geldi lol

ben senditten memnunum bu arada, kargosu çok ucuz ve diyelim sorun oldu yenisini yolluyor adamlar bu benim de başıma geldi, hatta aynen bana da şöyle oldu; ilk yolladıkları da bir süre sonra geldi elime :D

SC2'yi 15 gün sonra oynasam ne olur 10 gün sonra oynasam ne olur, 2 sterlin mi ne kagrosu, afedersiniz de yurtiçi kargo istanbuldan zarfa osursan ankaraya 5-6 liraya getiriyor, 2 sterline 10-15 günde gelsin bi zahmet sorun değil ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
BlackRose said:

tabi hepsi çıkmıyor ama çok sansasyonel çıkan oyunları mutlaka CE olarak avrupada da (içerik bazen daha traş bile olsa) çıkarıyorlar

ilginç birşey oldu bu arada, sendit normalde sepete atınca CE versiyonunu yollamıyoruz avrupa dışına diyordu, bi girip sipariş verim yollamazlarsa yollamazlar dedim, adamlardan paketin yola çıktığına dair mail geldi lol

ben senditten memnunum bu arada, kargosu çok ucuz ve diyelim sorun oldu yenisini yolluyor adamlar bu benim de başıma geldi, hatta aynen bana da şöyle oldu; ilk yolladıkları da bir süre sonra geldi elime :D

SC2'yi 15 gün sonra oynasam ne olur 10 gün sonra oynasam ne olur, 2 sterlin mi ne kagrosu, afedersiniz de yurtiçi kargo istanbuldan zarfa osursan ankaraya 5-6 liraya getiriyor, 2 sterline 10-15 günde gelsin bi zahmet sorun değil ;)

aynısı bana da olmuştu aeah, tam 30 gün dolduğunda mail attım yenisini yolladılar hemen. ardından bir hafta sonra bi tanesi, ondan 9-10 gün sonra da diğeri geldi 2 tane FEAR olmuştu.
Sosyal ağlarda paylaş

BlackRose said:

geldi valla :)
170 TL'ye SC2 CE yolladı sendit ;)

2 tane de quest pass var bilmiyorum artık ^_-
Sosyal ağlarda paylaş

yav ankara'daki sc2 sırasındayken ben bazı kişiler vardı, "abi ben hesapladım, aral'ın sattığı fiyat çok uygun, amerika'daki fiyatla aynı satıyorlar" felan diyordu, muhabir kılıklı birisi de "hmm evet anladım bunları yazıcağım" diyordu.

fiyatı 140'dan 100'e indirmişler.

baya iyi kazıkladılar bizi, helal olsun aral'a.
seviyorum sizi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...